به خودتون بیایید!!!!

armanbm

کاربر VIP
سلام
:( :( :( :( :(
من خیلی ناراحتم این انجمن واقا غیر فعاله... :cry: غیرتتون کجا رفته مایا کار ها چرا انجمن مکس باید 822 تا ارسال داشته باشه در حالی که ما فقط باید 122 داشته باشیم؟؟؟؟ :?:
انجمن مکس روز به روز داره فعال تر وقوی تر میشه ذر حالی که ما همین طور ضعیف میشیم
یکی باید ثابت کنه که MAYA از MAXقوی تره
آدم وقتی قسمت نمونه کارهای انجمن MAYAرو میبینه لذت میبره میگه چه کارهای قشنگی
ولی وقتی میاد میبینه هیچ آموزشی داده نمیشه میگه...... شما هایی که اینقدر کار های زیبا
دارید وشماهایی که مایارو به خوبی بلدید
من از همه ی عزیزان میخوام که این انجمن رو فعال کنند وهرکی هر جور که میتونه کمک کنه
خودمم سعی میکنم تا جایی که بتونم کمک کنم ئ آموزش بدم

به امید روزی که ارسالیهای انجمن مایا بیشتراز مکس بشه!

MAYA>MAX

=royal=

Member
من هستم چي كار بايد بكنم
و خودم بيشتر توي انجمن تري دي مكس هستم
ولي ديگه ثابت كردن نداره معلومه كه مايا از مكس قويتره و اين رو همه ميدونند

من وقتم خيلي كمه وگرنه همه جوره پايه م...

زن و بچه و زندگي و...

آخه كسي هم چيزي نمي ذاره كه ببينيم كي چي ميدونه ...چي بايد بگيم...چي نگيم !؟...

:wink:

armanbm

کاربر VIP
سلام
مچكرم از هم كاريتون من خودم خيلي مايا رو خوب بلد نيستم ولي سعي ميكنم يك سري آموزش پيش پا افتاده البته در سطح خودم بدم
براي شروع اين سايت رو معرفي ميكنم ويكي از آموزش هاش رو هم كه از رو كتاب آموزش maya گذاشته بود میگذارم :

جلوه ي چكيدن قطره روي آب

RippleEffect1.jpg

RippleEffect2.jpg

RippleEffect3.jpg

RippleEffect4.jpg

منبع: http://parsanimate.persianblog.com

maya>max

komeyl ebrahimi

New Member
سلام

دوست عزيز از كمبود ارسال هاي maya ناراحت نباش چون خود اين موضوع قدرتمندي maya به max رو نشون مي ده.

در مورد آموزش هم اگر وقت كنم تا جايي كه بتونم ارسال مي كنم . ولي بهتر آموزش رو به صورت پرسش و پاسخ انجام بديم.

bahman3d

New Member
قدرت maya با حرف زدن ثابت نمیشه و در ضمن اهداف این سایت به کل کل انداختن اپراتور ها نیست و بیاید دست از این حرفا بردارید و بیشتر به فکر این باشید که همه با هم همکاری درستی داشته باشیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا