بهترین پیشنهاد سخت افزار برای 3d و render

1seda

Member
ممنون از توضیح کوتاهت

کوآدرو 4000-5000-6000 الان تو ایران هست و قیمتش چه جوری هست ؟ حدود قیمت ؟
الان بالاترین ها همین ها هست و یا 7800 هم اومده .
در مورد فایر پرو کلا کسی الاعی نداره ؟

یک سئوالی که ذهن منو درگیر کرده و مانع شده سیستم جدید رو بگیرم در مورد کارت های ورک استیشن و گرافیک گیم هست
من چند جا دیدم که به پردازش موازی اشره شده اما گفته شده بود که کارت های گیم هم به سوی کارت های ورک استیشن قدم برداشته اند و همچین جدیدا نرم افزار ها هم از طریق جی پی یو رندر گیری میکنند (یعنی کم کم دارند ).

و الان اکثر مادربردهای مخصوص گیم دارای حتی تا6 پایه pci exprees هستند .
من تو این فکرم که 3-4 تا گرافیک مثلا رادئون 5870 و یادر همین رنج و بزارم رو سیستم برای رندر گیری و ویپورت و clor i9 برای سی پی یو و یک پاور 1100 . و یا یکی از کارت های ورک استیسش استفاده کنم که خوب طبیعتا مادربورد و سی پی یو و ... رو باید بر پایه اونها قرار بدم.

کلا مرجعی هست تو اینترنت در مورد ورک استیشن ها و سیستم های رند و ... قیمت به تومان بده کسی داره اعلام کنه (قسمت در مورد سیستم ها یگیم تو اینترنت زیاده)

سلام دوستای گلم
از اونجایی که رشته من معماری هست وبا نرم افزارهای گرافیکی سروکار دارم میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم اول چی هاش رو باید عوض کنم دوم چه مارکی که حداقل هزینه رو واسم داشته باشه وبتونه کار مکسم رو راه بندازه وسوم اصلا صرف میکنه چون اگر قیمتش بالا بره ترجیح میدم برم لبتاپ بخرم ممنون

آخرین ویرایش:

abizaki

Member
سلام دوستای گلم
از اونجایی که رشته من معماری هست وبا نرم افزارهای گرافیکی سروکار دارم میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم اول چی هاش رو باید عوض کنم دوم چه مارکی که حداقل هزینه رو واسم داشته باشه وبتونه کار مکسم رو راه بندازه وسوم اصلا صرف میکنه چون اگر قیمتش بالا بره ترجیح میدم برم لبتاپ بخرم ممنون

اول بگین سیستم الانتون در چه حد هست تا بگیم که چی بگیرین که کاراییش بهتر باشه.

این سیستم از 6 میلیون گیگاهرتز GPU استفاده می کنه. من فقط می دونم که از مادر بورد ASUS P6T7 WS Super Computer استفاده می کنه + 7 تا کارت گرافیک. شرحش رو باید آقای AREF جان بگن. من هم این رو از ایشون شنیدم. از ایشون خواهش می کنم که بیان و این سیستم رو معرفی کنن.

وقتی این سیستمو خرید خیلی OK بود حالا نمیدونم میخوام با حداقل خرج کار مکس رو برام انجام بده (این رو از رو فاکتور مینویسم)چون خیلی سر در نمیآرم لطفا هزینه همشونم برام بگید بینهایت ممنون:rose:
کیس پرش سه فن6113-6111-8131
کارت آلباترون 8ط-128(کش64)200
برد ایسوزp5p800
سلزون3000box-Lga(775)
رمK-DDRKINGSTON512
هارد 80 دور بالا سیگیت/MAXTOR

abizaki

Member

وقتی این سیستمو خرید خیلی OK بود حالا نمیدونم میخوام با حداقل خرج کار مکس رو برام انجام بده (این رو از رو فاکتور مینویسم)چون خیلی سر در نمیآرم لطفا هزینه همشونم برام بگید بینهایت ممنون:rose:
کیس پرش سه فن6113-6111-8131
کارت آلباترون 8ط-128(کش64)200
برد ایسوزp5p800
سلزون3000box-Lga(775)
رمK-DDRKINGSTON512
هارد 80 دور بالا سیگیت/MAXTOR

خوب با این وجود می تونین یه i7-930 بگیرین.
Main:http://rayansaba.com/index.php?productID=3192
CPU:http://rayansaba.com/index.php?productID=4183
VGA: http://rayansaba.com/index.php?productID=3989
RAM:http://rayansaba.com/index.php?productID=4406
Hard:http://rayansaba.com/index.php?productID=411

rereza

New Member
سلام میخوام بدونم یه سیستم مخصوص انیمیشن اگه بخوام جمع کنم .. تا حد اکثرحدود 3 ملیون .. پیشنهاد شما واسه قطعات اصلی چیه ؟ لطفا مدل و در صورت امکان قیمت رو مرقوم کنید . ممنون

mg_mahyar

Member
لطفا تاپیک جدا بزن تا راهنماییت کنیم
اینجوری بهم ریخته میشه

rereza

New Member
آقا مهیار میشه بگی منظورت از تایپک جدید چیه و چجوری باید این کارو بکنم .. و چرا ؟.. ممنون میشم ..

mg_mahyar

Member
http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=215 اینجا بیا و بعد مبحث تازه رو بزن و عنوان مناسب انتخاب ن و اطلاعتی مثل این رو بده.
مثلا:
حد اکثر بودجه: کیس فقط یا با مانیتور و کیبرد و الباقی مخلفات
کاربردتون به طور دقیق (مایا یا مکس بودنشم مهم هست)
چه قطعاتی داری (که بعدا نیاز به خرید نباشه)
بازی میکنید و یا نه در چه حد
مانیتور فعلیتون رزولوشنش رو بفرمایید

ahoorass

Member
دوست عزيز من مي خواستم ببينم كه آيا در ايران مركز يا شركتي براي رندر كردن مانند سايتها و شركتهاي خارجي وجود داره يا نه و اگه كسي خيال داشته باشه يك سيستم رندر فرم تهيه كنه با هرينه و آموزش آيا مركزي يا شركتي وجود داره .

mg_mahyar

Member
نه
ولی احتمالا چون به هم اعتماد نداریم اگر فرضا یه همچین چیزی باشه شما حاضری اصل پروژتو بدی به کسی تا برات رندر کنه؟
حالا اگر مدلاتو بعدا استفاده کرد چی؟

rereza

New Member
نه
ولی احتمالا چون به هم اعتماد نداریم اگر فرضا یه همچین چیزی باشه شما حاضری اصل پروژتو بدی به کسی تا برات رندر کنه؟
حالا اگر مدلاتو بعدا استفاده کرد چی؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام !! ولی فکر میکنم اشتباه میکنی !! چون یادمه اسم چندتا شرکتو تو ایران دیدم که دقیقا واسه همین کار تبلیغ کرده بودن ...آره .. ! فکر کنم تو مجله پیلبان بود !!! یه چند شماره قبلش !! فعلا یادم نمیاد ولی مطمئنم که بیشتر از یکی بود !!!

ahoorass

Member
ولی من تو همین سایت www.rebusfarm.com خوندم که سورس پروژه به دست اونا نمی رسه - ومشکلی از این جهت نیست . خیلی از شرکتهای معماری و طراحی و ... خودشون از این سایتها استفاده می کنند .

fnavid63

Member
دوست عزيز من مي خواستم ببينم كه آيا در ايران مركز يا شركتي براي رندر كردن مانند سايتها و شركتهاي خارجي وجود داره يا نه و اگه كسي خيال داشته باشه يك سيستم رندر فرم تهيه كنه با هرينه و آموزش آيا مركزي يا شركتي وجود داره .

یه زمانی بود که دوتا شرکت دستگاه های رندرفارم خودشونو اجاره میدادن که فایل هارو بتونین رندر بگیرین ولی خوب چون هزینه هاش بالا بود دیگه اینکارو نمیکنن

ahoorass

Member
دوستان عزیز اگه کسی برای رندر کردن از طریق سایت اطلاعاتی داره ممنون میشم - آدرس سایتهای معتبر با قیمت مناسب . :)

nulloxide

New Member
یه زمانی بود که دوتا شرکت دستگاه های رندرفارم خودشونو اجاره میدادن که فایل هارو بتونین رندر بگیرین ولی خوب چون هزینه هاش بالا بود دیگه اینکارو نمیکنن

هنوزم هستن هم خانه کوچک پردازش هست هم استودیو مبنا . هزینه چیش بالا بود ؟ هزینه رندرشون یا هزینه های خودشون برای خودشون ؟ :green:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
این مشخصات سیستم منه میخوام ارتقاش بدم به نظزتون چیو بالا ببرم یا عوض کنم؟؟!!
برا مکس و اتوکد میخوام مدل هامو اکثرا با اتوکد کار میکنم و معمولا تعداد polygan هام بالای 3 4 5 میلیون هست اتوکد 3بعدی کار میکنم
این سیستم رو چند میخرن!؟بودجه هم در حدود 1.300 فعلا
راستی الان به نظرتون وقت خوبیه برا خرید سیستم یا بعد عید
آخه قیمت cpu فضایی رفته بالا
[FONT=&quot]CPU: INTEl Q6600 2.40 GHz ,8MB L2 Cache
VGA: XFX 9800 GTX 675M 512 DDR3
RAM: 4 G kingstone 800
MB:XFX NFORCE 680ISLI INTEL SOCKET 775 DDR2[/FONT]
[FONT=&quot]POWER:GREEN 6P680B[/FONT]

آخرین ویرایش:

shahed330

Member
سلام
من قصد خريد يك لبتاپ يا pc رو دارم تا حداكثر قيمت 1500000 .
براي كارهاي 3d ميخوام
لطفا بهترين و كم قيمت ترين رو پيشنهاد كنيد.
با تشكر شاهد

جدیدترین ارسال ها

بالا