بهترین اسکریپت فروشگاه اینترنتی فارسی ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

masqxz2

Member
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟ (فروشگاه e107 بهتره یا joomla ) ممنون.

فروشگاه ساز جوملا کاملتره و امکانات بیشتری داره
ولی هر کی میگه من نسخه فارسی بدون باگشو دارم دروغ میگه
باگ زیاد داره و دارن برطرف میکنن اشکالاتشو هنوز
فروشگاه 107 رو هم نسخه فروشگاهیشو که 50 تومن میفروشن تست نکردم
ولی نسخه معمولیش خوب کار میکرد ولی من خودم خوشم نیومد !

masqxz2

Member
این فروشگاه رو دیدین ؟

http://www.tapeshdvd.com

از همه لحاظ عالیه
هم تو گوگل خوب کش میشه
هم قالبش قشنگه
هم عکساش بزرگه
هم سادست

این اسکریپته یا شایدم طراحی استاتیک !
نظرتون چیه ؟

masqxz

New Member

راين

New Member
سلام دوست عزیز
اسکریپت خوب و قدرتمندی به نظر میرسه
ولی ظاهرش خیلی زیبا نیست

این تاپیک مخصوص معرفی اسکریپت های فروشگاه فارسی است
این اسکریپت که فارسی نیست !

از يادآوريتون ممنون.متاسفانه به عنوان تاپيك توجه نكردم چون از تاپيك قبل كه بسته شد بحث رو دنبال ميكردم.به هر حال
اين اسكريپ در يكي از فرومهاي خارجي راجبش بحث ميشد و خواستم اينجا هم برسي بشه.البته فكر ميكنم نبايد محدود به فروشگاههاي فارسي بشيم و خوبه كه موارد خارجي رو هم برسي كنيم به هر ترتيب اگر دوستان مشكلي نميبينند لطف كنند و برسي كنند اسكرپ رو تا اطلاعات جامع تر باشه.
با احترام

delavar12

Member
ایران مارکت سنتر دزد است

همه دوستان خودشون میدونن که ایران مارکت تصفیه خوب میکنه اما خیلی دزده . یه جوری از پنلها پول بر میداره که طرف متوجه نشه.
یکی از دوستان ثبت نام کرده بود پنلش رو تایید نکردن و بعد گفتن 40 تومان یعنی 20% از 200.000 تومان رو بابت کارهای انجام شده کم میکنیم.

خیلی دزدن تا حالا 5-6 بار پول از حسابم کم کردن و.....:snap:

masqxz2

Member
همه دوستان خودشون میدونن که ایران مارکت تصفیه خوب میکنه اما خیلی دزده . یه جوری از پنلها پول بر میداره که طرف متوجه نشه.
یکی از دوستان ثبت نام کرده بود پنلش رو تایید نکردن و بعد گفتن 40 تومان یعنی 20% از 200.000 تومان رو بابت کارهای انجام شده کم میکنیم.
خیلی دزدن تا حالا 5-6 بار پول از حسابم کم کردن و.....:snap:

تایید میشه
دوستان اکثرن از ایران مارکت و پرداخت ناراضی هستند
چون بجای حل مشکلات و مبهمات همیشه از فروشنده کم میکنند تا کمکاری خودشون جبران شه !

najva

New Member
سلام . واقعا ممنون بابت این تاپیک ارزشمند . یه سئوال برام پیش اومد . من چندین بار توی مطالبی که ملت در مورد نقد سیستم های فروشگاهی نوشتن ، دیدم که به شدت استفاده از ای جکس رو در یه فروشگاه منفی میدونن و میگن که موتورهای جستجو هنوز نتونستن با ای جکس برای ایندکس کردن محتوا به خوبی کنار بیان ؛ و به همین واسطه هم سیستمای فروشگاهی که از ای جکس زیاد استفاده می کنن ( مثل کار حامد ) اصلا مناسب نیستن و باعث کاهش فروش میشن...میشه اساتید نظرشون رو در این رابطه بدن و اینکه آیا این مطلب صحیحه یا نه

یه مطلب دیگه هم اینکه کسی نمیدونه سیستم حامد ساعتچی و سیستم سبد خرید کدبازن یا کد شده؟

آخرین ویرایش:

masqxz

New Member
سلام . واقعا ممنون بابت این تاپیک ارزشمند . یه سئوال برام پیش اومد . من چندین بار توی مطالبی که ملت در مورد نقد سیستم های فروشگاهی نوشتن ، دیدم که به شدت استفاده از ای جکس رو در یه فروشگاه منفی میدونن و میگن که موتورهای جستجو هنوز نتونستن با ای جکس برای ایندکس کردن محتوا به خوبی کنار بیان ؛ و به همین واسطه هم سیستمای فروشگاهی که از ای جکس زیاد استفاده می کنن ( مثل کار حامد ) اصلا مناسب نیستن و باعث کاهش فروش میشن...میشه اساتید نظرشون رو در این رابطه بدن و اینکه آیا این مطلب صحیحه یا نه

یه مطلب دیگه هم اینکه کسی نمیدونه سیستم حامد ساعتچی و سیستم سبد خرید کدبازن یا کد شده؟

درسته که آژاکس با موتور های جستجو مشکل داره ولی بعضی از برنامه نویسان قدرتمند مثل آقای ساعتی این مشکل رو در سیستمشون حل کردن و بخوبی با موتورهای جستجو سازگاره و کاملا کش میشه

هم سبد خرید و هم فروشگاه حامد ساعتی کد شده هستند و غیز قابل دستکاری

یک سیستم جدید هم هست که قیمت مناسبتر و امکانات بیستر داره و کدباز هم هست که بزودی معرفی میکنم

najva

New Member
سلام . من دارمش . در مقایسه با سیستمایی که اینجا مطرح شد اصلا به درد نمی خوره . بیشتر چیزا داینامیک نیست و به صورت استاتیک باید توی قالب عوض بشه . امکاناتش هم برای یه فروشگاه مدرن اصلا به پای این اسکریپتا نمیرسه. خواستید بیشتر توضیح میدم!

( البته توجه داشته باشید که سیکما دو منظورست . هم برای فروشگاه میشه استفاده کرد و هم برای هاستینگ . که من با توجه به سئوال شما و موضوع تاپیک نظرم رو گفتم! )

آخرین ویرایش:

webmizban.com

Active Member
سلام . من دارمش . در مقایسه با سیستمایی که اینجا مطرح شد اصلا به درد نمی خوره . بیشتر چیزا داینامیک نیست و به صورت استاتیک باید توی قالب عوض بشه . امکاناتش هم برای یه فروشگاه مدرن اصلا به پای این اسکریپتا نمیرسه. خواستید بیشتر توضیح میدم!

( البته توجه داشته باشید که سیکما دو منظورست . هم برای فروشگاه میشه استفاده کرد و هم برای هاستینگ . که من با توجه به سئوال شما و موضوع تاپیک نظرم رو گفتم! )

جایی قالباش هست؟

masqxz2

Member
درسته که آژاکس با موتور های جستجو مشکل داره ولی بعضی از برنامه نویسان قدرتمند مثل آقای ساعتی این مشکل رو در سیستمشون حل کردن و بخوبی با موتورهای جستجو سازگاره و کاملا کش میشه

هم سبد خرید و هم فروشگاه حامد ساعتی کد شده هستند و غیز قابل دستکاری

سیستم آقای ساعتی خیلی خوبه ولی از نظر موتور های جستجوکه فرموده بودین بهتره یه تحقیق کوچولو بکنین بعد بفرمایین .بطور مثال فروشگاه لیمو شاپ که نسخه کامل رو خریده فکر میکنین بعد یکسال چقدر تو گوگل ایندکس شده ،فقط 60 بار ، اینهم لینکش ببینین تا باورتون بشه.
یا مثلا ارزان سی دی که فقط 160 تا ایندکس داره ، خودتون سرچ کنین ببینین نگین مهران خالی بسته.
لطفا قبل از هر نظری اول یه کم تحقیق کنین تا دیگران رو به اشتباه نندازین
فکر میکنم اگه خودتون دستی یه سایت مپ بنویسین خیلی سریعتر به نتیجه برسین

تا اونجا که من میدونم لیموشاپ و ارزان سی دی نمونه های فروشگاه H3med هستند و فروش نمیکنند و محصول جدیدی اضافه نمیکنند به همین دلیل تعداد کششون کم است

همیشه نوشتن یه سایت مپ یا گوگل مپ دستی خیلی بهتر است (به شرطی که بلد باشید و استانداردش رو رعایت کنید)

masqxz2

Member
جسارتا شما یا خیلی ارادت دارین به آقای ساعتی یا خودشین با یه یوزر دیگه ،شما که همه فروشگاه ها رو چک میکنین تا حالا کدوم فروشگاه دمو رو دیدین که بره تو یه جایی مثل سوران تبلیغ کلیکی سفارش بده ف اونهم از نوع گرافیکی که هر کلیک براش 225 ریال هزینه داره .
یه نکته دیگه هیچوقت از خودتون پرسیدین یه فروشگاه به قول شما به این خوبی چرا از منو مدیریتش دمو نداره، من بهتون میگم : اولا تنها چیزی که تو مدیریتش نیست آژاکس
دوما اونقدر باگ داره که حتی برای اضافه کردن یه محصول با خطا مواجه میشین
سوما فکر میکنم بیان شما فقط بر حسب ظاهر ماجرا و تبلیغات جاهای دیگه است ولی من الان دارم با اون سیستم کار میکنم و اینها رو هم مینویسم تا دوستان دیگه که مثل من تو چاه نیوفتادن اول یه تحقیق درست بکنن بعد تصمیم بگیرن:mad:
اتفاقا آقای ساعتی به دلایلی, خیلی هم از دست من شاکیه
من سیستم آقای ساعتی رو دیدم باگ کوچیک داره (البته نمیشه گفت باگه) ولی کم و امتیازش اینه که بر خلاف سیستمهای موجود دیگه, همه قسمتهای پنل مدیریتش کار میکنه
من سیستم توسعه سامان رو هم چک کردم این سیستم غیر از اینکه باگ داره خیلی از قسمتهای پنل مدیریتیش کار نمیکنه هنوز !

آزاکس به نظر من تو مدیریت اونقدرها هم مهم نیست
صفحه اصلی باشه و خوشگل که مشتری ببینه خوشش بیاد

شما هر مشکل یا باگی که سیستمت داشت اینجا بگو و بگو که کی با آقای ساعتی تماس گرفتی و برطرف نکرده
اگر هم نمیتونی باهاش تماس بگیری اینجا بگو
نمیتونی بی دلیل بگی که این بد بدبد !

ما بعد از مقایسه و صحبت با مسئولین فروش چند سیستم مختلف به نتیجه بهتر بودن سیستم حامد ساعتی رسیدیم
حالا شما بهتر سراغ داری معرفی کن تا ما هم اون رو معرفی کنیم

آخرین ویرایش:

gholi2

New Member
اتفاقا آقای ساعتی به دلایلی, خیلی هم از دست من شاکیه
من سیستم آقای ساعتی رو دیدم باگ کوچیک داره (البته نمیشه گفت باگه) ولی کم و امتیازش اینه که بر خلاف سیستمهای موجود دیگه, همه قسمتهای پنل مدیریتش کار میکنه
من سیستم توسعه سامان رو هم چک کردم این سیستم غیر از اینکه باگ داره خیلی از قسمتهای پنل مدیریتیش کار نمیکنه هنوز !

آزاکس به نظر من تو مدیریت اونقدرها هم مهم نیست
صفحه اصلی باشه و خوشگل که مشتری ببینه خوشش بیاد

شما هر مشکل یا باگی که سیستمت داشت اینجا بگو و بگو که کی با آقای ساعتی تماس گرفتی و برطرف نکرده
اگر هم نمیتونی باهاش تماس بگیری اینجا بگو
نمیتونی بی دلیل بگی که این بد بدبد !

ما بعد از مقایسه و صحبت با مسئولین فروش چند سیستم مختلف به نتیجه بهتر بودن سیستم حامد ساعتی رسیدیم
حالا شما بهتر سراغ داری معرفی کن تا ما هم اون رو معرفی کنیم

دزوغ گفتن چند تاخاصیت داره :
یکی اینکه آدم میتونه راحت پشت اون مخفی بشه .
یکی اینکه با یه تیر دو نشون میزنه یعنی همزمان هم مخفی میشه هم دیگران رو اغفال میکنه.
یکی های دیگش رو خودتون بشینین فکر کنین .
در حال چه دروغ تو فضای مجازی چه تو فضای حقیقی یه روزی نیاز به جواب دادن داره اونهم به کسی که دیگه نمیشه با یه یوزر تقلبی جلوش وایستاد و دروغ تحویلش داد

masqxz2

Member
دزوغ گفتن چند تاخاصیت داره :
یکی اینکه آدم میتونه راحت پشت اون مخفی بشه .
یکی اینکه با یه تیر دو نشون میزنه یعنی همزمان هم مخفی میشه هم دیگران رو اغفال میکنه.
یکی های دیگش رو خودتون بشینین فکر کنین .
در حال چه دروغ تو فضای مجازی چه تو فضای حقیقی یه روزی نیاز به جواب دادن داره اونهم به کسی که دیگه نمیشه با یه یوزر تقلبی جلوش وایستاد و دروغ تحویلش داد

حقیقتش رو بخواید دوست عزیز من تو این انجمن و بقیه انجمن ها به صداقت معروفم
در مورد آقای ساعتی که پشت سرشون گل و بلبل فرمودید مثل سابق باهاشون تماس گرفتم و مثل سابق گوشیشون در دسترس بوده و جوابم رو داد و تازه جواب اس ام اس ام رو هم دادند
در صورتیکه اکثر کسانی که در امر فروش نرم افزار فعالند بعد از مدتی که کارشون میگیره به خاطر فرار از پشتیبانی بی پایان خاموش میشوند
حالا شما چرا شاکی هستید و از چی شاکی هستید من نمیدونم

در مورد آیدی من
شما میتونید تو انجمن های مختلف مثل پی تی و دیسکاس و بازینما و تغریبا اکثر انجمن های موجود جستجو کنید من تو همشون با همین اسم هستم و پست دادم و اگر دانشش رو داشتید که ندارید به تاریخ عضویت من نگاه میکردید و میدید که زمانی که من اینجا ثبت نام کردم اصلا اسکریپت فروشگاه اینترنتی ایرانی وجود نداشت

بحث ما به بیراهه کشیده شده
مدیر جان اگر میشه پست های اضافی رو پاک کنید

hamsohbat

New Member
سلام دوستان
به نظر شما کدوم فروشگاه رو بخرم ؟
توسعه سامان ؟ حامد ساعتی ؟ فروشگاه نگین ( ایران مارکت ) ؟ یا چیز دیگه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

masqxz2

Member
سلام دوستان
به نظر شما کدوم فروشگاه رو بخرم ؟
توسعه سامان ؟ حامد ساعتی ؟ فروشگاه نگین ( ایران مارکت ) ؟ یا چیز دیگه ؟
ممنون میشم کمک کنید .

بین فروشگاه حامد ساعتی و http://www.parsp.com که مال پارس پیکه یکی ر. انتخاب کنید
سیستم پستی هم فعلا فقط پارس پیک
:D

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا