بكگراند در يك صفحه

سلام
خسته نباشيد.
مي خواستم بپرسم كه كدوم يك از دوستان مي تونن من رو راهنمايي كنن؟
مي خوام يه صفحه درست كنم كه يه عكس بكگراندش باشه - ولي فقط 1 بار - يعني صفحه رو پر نكنه و اگه صفحه اسكرول شد - بكگراند هم باش بره بالا يا پايين.
يعني يه چيزي مثل:
http://www.crc-mui-ac-ir.cc/icrc-2/display_global.asp?Article_ID=284****new_page
مرسي از همكاري شما!

(شايد هم چيز ساده اي باشه - ولي من بلد نيستم :oops: )

aseman

Member
سلام دوست عزيز
براي اين كار كافي است در داخل تگ body بعد از نوشتن آدرس سورس عكس مورد نظرت از اين كد استفاده كني
کد:
bgproperties="fixed"
مانند
کد:
<body background="your adress picture" bgproperties="fixed">
اگر هم از فرونت پيج استفاده مي كني
روي صفحه(حالت normal) راست كليك كن و page properties رو انتخاب كن سپس كليد زبانه اي background رو كليك كن و در بالاي كادر باز شده گزينه background picture رو تيك بزن و عكس مورد نظرت رو انتخاب كن (ابتدا بايد عكس مورد نظرت رو با توجه به اندازه هايي كه مي خواي آماده كني ) و در آخر براي ثابت كردن اون در هنگام اسكرول گزينه watermark رو تيك بزن
موفق باشي :wink: :wink:

سلام.
اين كه اون جوري نشد :cry:
باز هم بك گراند رو تكرار ميكنه.
ميشه يه چيزه ساده بسازي برام ميل كني؟
مرسي :D

iman_flash

Active Member
آقا امير احتمالا شما بك‌گراندت كوچيك هست واسه همين تكرار ميشه تا صفحه رو پر كنه ولي اين دستور كه aseman گفت فقط از اسكرول شدن بك‌گرند جلوگيري ميكنه.

ACTIVE

Active Member
با سلام
از جدول استفاده كن و در ضمن سعي كن سايز عكست رو هم مناسب انتخاب كني .
در هنگام استفاده از جدول براي بكگراند آن عكست رو بده و سايز جدولت رو طوري تنظيم كن كه تكرار نشه .
موفق باشي

ACTIVE

Active Member
البته فك كنم كه در اون سايتي كه گفتي از اسكريپت استفاده شده من سعي كرد كه مثل اون درست كنم نشد .
به نظرم كه اسكريپته

Norik

Active Member
اين ديگه جواب بي برو برگرد
:lol:
کد:
<STYLE TYPE="text/css">
BODY {background-image: url(bg.jpg);
background-repeat: no-repeat;
background-color:#000000;
background-attachment: fixed;}

</STYLE>

iRWEBDES

Active Member
من ميخواستم اينو بنويسم :
اگر هم از فرونت پيج استفاده مي كني
روي صفحه(حالت normal) راست كليك كن و page properties رو انتخاب كن سپس كليد زبانه اي background رو كليك كن و در بالاي كادر باز شده گزينه background picture رو تيك بزن و عكس مورد نظرت رو انتخاب كن (ابتدا بايد عكس مورد نظرت رو با توجه به اندازه هايي كه مي خواي آماده كني ) و در آخر براي ثابت كردن اون در هنگام اسكرول گزينه watermark رو تيك بزن
موفق باشي
ولي قبلا نوشته بودن
به هر حال اين راه خوبيه

مهرداد كوهي

با تشكر از همه ي دوستان!
ولي از اون كاري كه مي خواستم بكنم پشيمون شدم :lol:
عوضش يه چيز جديد ياد گرفتم :wink:

مجددن ممنون از همگي

جدیدترین ارسال ها

بالا