بزرگترین آپلود سنتر عکس ایرانی

bache +

Well-Known Member
سلام خوبید
اقا بلاخره راش انداختیم
بزرگترین اپلود سنتر ایرانی
امکانات
1.آپلود عکس تا 10000 KB
2.امکان قرار دادن این آپلود سنتر در سایت یا وبلاگ شما!(لینک)
3.پسوند های قابل قبولJpg & Gif & Png
4.خروجیهاBBCode-HTML-DIRECT URLوURL.
5.سرعت بسیار بالا
6.بدون محدودیت
7.بی نیاز از عضویت
سوالی بود در خدمتیم
tooth.gif

YTERROR

Active Member
راه اندازی یک سایت آپلود عکس ظرف 5 دقیقه میشه انجام داد ولی حفظ و امنیت اطلاعات و عکسهایی آپلود شده می تونه کی سایت آپلود عکس رو بجایی برسونه

پس بهترین کار اینه که به کاربران با دادن اطلاعات و خرید چند ساله هاست و دامنی اطمینان بدین که اگر عکسی آپلود می کنند با اطمینان باشه

Mecho

Member
خسته نباشید ... من یه سوال داشتم در مورد این آپلود سنترها .. من از آپلود سنتر همین مجید آنلاین استفاده میکنم . سرعتش و همه چیش هم عالیه اما یک مشکلی هست که بعضی وقتها مشکل میشه . یعنی عکسها هیچ کدوم نمیاد و وقتی تو خود آپلود سنتر میری میگه مشکل داره فعلا و بعد از چند دقیقه درست میشه .. یک آپلود سنتر دیگه ایرانی هم تست کردم اونم بعضی وقتها اینجوری میشه ...
میخواستم بدونم این ایراد برای همه آپلود سنترها هست ؟؟؟ و این مشکل رو هم آپلود سنتری که شما هم راه انداختین و به قول خودتون بزرگترین آپلود سنتر ایرانی هست هم این ایرادرو داره یا نه ؟

ممنون میشم راهنمائی کنید ...

YTERROR

Active Member
بیشتر آپلود سنترها چیز خاثی نداره و گفتم یک آپلود سنتر چیش بهش اعتبار میده

مشکل شما به احتمال زیاد درستری به پوشهاست که باید پوشه ایمیج رو 777 و همین طور پوشه که در روت هست هم 777 قرار بدید که حالا به سبک خودش بر می گرده اتگر داخل پوشه ایمیج پوشه آپلود هم وجود داشت باید اون پوشه هم 777 قرار بدید

و دیگه اروری نداره اگه باز هم ارور داشت لینکتون بدید تا دلیلش معلوم بشه

موفق و پیروز باشید

Mecho

Member
سلام .. ممنون از جوابت . من وبلاگ دارم و خوب برای فایلهام گزینه ای ندارم که بتونم دسترسی رو 777 بکنم .. تو خود آپلود سنتر مجید آنلاین هم من همچین سیستمی ندیدم .. فقط لینک میده که میشه استفاده کرد ...
این ایراد از خود سرور آپلود سنتر هست مطمنا چون همونطور که گفتم وقتی عکسها ناپدید میشه برای چند دقیقه لینک آپلود سنتر هم یا نمیره توش یا نوشته که فعلا مورد داره ...

میخواستم بدونم آپلود سنتری میشه پیدا کرد که از این مشکلات نداشته باشه ؟ و تو ایران هم 100% در هیچ جایی فیلتر نشده باشه ؟
ممنون

d@nial

Well-Known Member
Mecho گفت:
خسته نباشید ... من یه سوال داشتم در مورد این آپلود سنترها .. من از آپلود سنتر همین مجید آنلاین استفاده میکنم . سرعتش و همه چیش هم عالیه اما یک مشکلی هست که بعضی وقتها مشکل میشه . یعنی عکسها هیچ کدوم نمیاد و وقتی تو خود آپلود سنتر میری میگه مشکل داره فعلا و بعد از چند دقیقه درست میشه .. یک آپلود سنتر دیگه ایرانی هم تست کردم اونم بعضی وقتها اینجوری میشه ...
میخواستم بدونم این ایراد برای همه آپلود سنترها هست ؟؟؟ و این مشکل رو هم آپلود سنتری که شما هم راه انداختین و به قول خودتون بزرگترین آپلود سنتر ایرانی هست هم این ایرادرو داره یا نه ؟

بعضی مواقع ممکنه بر اثر فشاری که روی سرور ایجاد میشه برنامه برای مدتی متوقف بشه! یا بعضی از سایتهای بی اعتبار با مشکل پهنای باند مواجه بشن و ...

Hamid2day

Active Member
من هم یکبار به این موضوع برخورد کردم.
گرافیکی رو آپلود کردم بعد از 5 روز پاک شده بود.
البته منظور این سایت معرفی شده نبود.

bache +

Well-Known Member
ببخشید یه مقدار دیر شد جواباتون!
دانیال جان شرمنده خیلی وقته نیومدم این طرفا دستت درد نکنه
انتقال از انجمن مسائل عمومی وب و اینترنت
راه اندازی یک سایت آپلود عکس ظرف 5 دقیقه میشه انجام داد ولی حفظ و امنیت اطلاعات و عکسهایی آپلود شده می تونه کی سایت آپلود عکس رو بجایی برسونه

پس بهترین کار اینه که به کاربران با دادن اطلاعات و خرید چند ساله هاست و دامنی اطمینان بدین که اگر عکسی آپلود می کنند با اطمینان باش
1.هاست و دومین از بهترین جا خریداری شدند!
2.قابلیت اختصاص کل سرور به سایتو داریم
3.بک آپ روزانه از اطلاعات گرفته میشه

1.اپلود سنتر مجید جان کلی تغییر درونش داده شده و فک نمیکنم ماله شما همین برنامه باشه
2.ما این مشکلو به هیچ وجه نداریم
بیشتر آپلود سنترها چیز خاثی نداره و گفتم یک آپلود سنتر چیش بهش اعتبار میده

مشکل شما به احتمال زیاد درستری به پوشهاست که باید پوشه ایمیج رو 777 و همین طور پوشه که در روت هست هم 777 قرار بدید که حالا به سبک خودش بر می گرده اتگر داخل پوشه ایمیج پوشه آپلود هم وجود داشت باید اون پوشه هم 777 قرار بدید

و دیگه اروری نداره اگه باز هم ارور داشت لینکتون بدید تا دلیلش معلوم بشه

موفق و پیروز باشی
1.درسته!
2.ما از mysql هم تو برناممون استفاده کردیم دیگه فک نمیکنم جای نگرانی باشه!
سلام .. ممنون از جوابت . من وبلاگ دارم و خوب برای فایلهام گزینه ای ندارم که بتونم دسترسی رو 777 بکنم .. تو خود آپلود سنتر مجید آنلاین هم من همچین سیستمی ندیدم .. فقط لینک میده که میشه استفاده کرد ...
این ایراد از خود سرور آپلود سنتر هست مطمنا چون همونطور که گفتم وقتی عکسها ناپدید میشه برای چند دقیقه لینک آپلود سنتر هم یا نمیره توش یا نوشته که فعلا مورد داره ...

میخواستم بدونم آپلود سنتری میشه پیدا کرد که از این مشکلات نداشته باشه ؟ و تو ایران هم 100% در هیچ جایی فیلتر نشده باشه ؟
ممنون
1.همون طور که اقا دانیال گفتن مشکل از سرور شماست
2.یعنی بیشتر مشکل از کش سرور شما بدونwwwتست کن برطرف میشه!
بعضی مواقع ممکنه بر اثر فشاری که روی سرور ایجاد میشه برنامه برای مدتی متوقف بشه! یا بعضی از سایتهای بی اعتبار با مشکل پهنای باند مواجه بشن و ...
همونطور که گفتم شما درست میگید در کل ما این مشکلو نداریم چون وقتی سرعتو ببینید متوجه میشید!
من هم یکبار به این موضوع برخورد کردم.
گرافیکی رو آپلود کردم بعد از 5 روز پاک شده بود.
البته منظور این سایت معرفی شده نبود
این مسئله شما هیچ ربطی به سوال این اقا نداره احتمالا فایلتون مشکل داشته پاک شده!ولی ماله ایشون اصلا نمایش داده نمیشه
در ضمن ما هیچ عکسی رو پاک نمیکنیم درسته قوانین در سایت رو گذاشتیم!ولی ما نمیتونیم تمام فایلهایی که در روز ارسال فرستاده میشه رو بررسی کنیم اگه بد بود پاک کنیم!و مسئولیت تمام مطالب ارسالی به عهده خود فرستنده هست و ما مسئولیت به عهده نمیگیریم بنابراین از این جهت هم خیالتون راحت باشه

d@nial

Well-Known Member
1.اپلود سنتر مجید جان کلی تغییر درونش داده شده و فک نمیکنم ماله شما همین برنامه باشه
....
همون طور که اقا دانیال گفتن مشکل از سرور شماست

منظور ایشون اینه که با img.majidonline.com کار میکنن، نه این که این برنامه رو دارن!

Mecho

Member
ممنون از جواب کاملتون ... اما خوب آقا دانیال هم گفتن من برنامه ای ندارم . من یه وبلاگ دارم . عکسهاش رو تو

img.majidonline.com اپلود میکنم .. اما خوب هرچند روز یکبار یه دفعه پیش میاد سیستم آپلود سنتر مجید آنلاین به قول آقا دانیال دچار مشکل پهنای باند و از این چیزها میشه و کار نمیکنه برای چند دقیقه .. تو این چند دقیقه تمامی عکسهای وبلاگ من هم نمایش داده نمیشه ... سرعت بالا اومدن صفحه وبلاگ هم 100برابر کند تر میشه ...
که خوب اینجوری هم که آقا دانیال توضیح دادن کاری نمیشه انجام داد برای این مشکل ..

برای همین از شما پرسیدم که آپلود سنتر شما هم این مشکل رو ممکنه داشته باشه یا نه میشه 100% روش حساب کرد ؟؟؟ البته شما یه جا نوشتین که

ما این مشکلو به هیچ وجه نداریم .
منتهی خوب شاید چون من کامل منظورم رو نرسونده بودم جواب شما هم جواب سوال من نبوده باشه .
به هرحال ممنون میشم راهنمائی کنید و یه اطلاعاتی بدید ..
بعد من دیروز آپلود سنتر شما رو چک کردم خیلی فونتش ریز بود .. ایراد از من بود یا اینجوریه کلا ؟؟؟

مرسی

.

d@nial

Well-Known Member
برای همین از شما پرسیدم که آپلود سنتر شما هم این مشکل رو ممکنه داشته باشه یا نه میشه 100% روش حساب کرد ؟

احتمال کمبود پهنای باند یا مشکلات سرور رو نمیشه تضمین 100 درصد داد

پیشنهاد اول من به شما تهیه یک هاست شخصی و استفاده از اونه! که احتمال مشکلات کمتر میشه
و پیشنهاد دیگه استفاده از یه سایت مطمئن و ترجیحا خارجیه! چون بالاخره اونا مشکلات هاستشون کمتره و مشکلشون فقط فیلتر شدنه!

موفق باشید

bache +

Well-Known Member
حرف دانیال جان متینه!
ولی ما انلیمیتد پهنای باند داریم الان یه سری میگن پهنای باند نامحدود نیست پس برای اینکه ما هم دروغگو فرض نشیم پهنای واقعی ما 9999999999یعنی10 تا 9!ما سرور اختصاصی داریم!البته فقط الان مقداریشو اختصاص دادیم به هاستمون!داریم با شورای انفورماتیک هم سره اینکه مشکل فیلتر شدن پیش نیاد بحث میکنیم در کل اسکریپت بسیار ساده ای هست ظاهرش ولی معایبه بسیار ریزی داره!که اونم به زودی حل میشه
من به شما این اطمینان رو میدم مشکل پهنای باند وجود نداره!و بعد از چند روز هنوز هیچ مشکلی گزارش نشده!

Mecho

Member
بچه ها کسی خبر داره چرا سرور ایران ایمیج بالا نمیاد و مورد پیدا کرده ؟؟

مرسی

bache +

Well-Known Member
نگران نباشید مشکل حداقل تا پس فرداست داریم برنامرو ارتقا میدیم یک مقدار طول میکشه جای هیچ نگرانی نیست
23.gif

Mecho

Member
bache + گفت:
نگران نباشید مشکل حداقل تا پس فرداست داریم برنامرو ارتقا میدیم یک مقدار طول میکشه جای هیچ نگرانی نیست
23.gif

امیدوارم زودتر مشکل حل بشه . سیستمتون هم هر روز بهتر و بهتر بشه و شما هم تو کارتون موفق تر .

مرسی از جوابتون :D

Mecho

Member
بله هنوز هم درست نشده . کار من که خیلی لنگ شد . یعنی کارهای قبلیم و .. ضایع شده فعلا . البته میدونم هاست مجانی خوب این مشکلات رو داره . زیاد نمیشه پیگیر شد ا.

به هرحال امیدوارم زودتر درست بشه ...

izone

Active Member
سنگ بزرگ علامت نزدن است!!

البته اینو با شادی نمیگم و امیدوار بودم که این تارنما کارش از همه نظر رونق پیدا کنه ولی ایکاش ما ایرانیها کمی دندان روی جگر بگذاریم تا زمانیکه واقعا بزرگ شدیم بگیم که بزرگ ترین و برترین هستیم و سرور اصلا ... نمیشه و پهنای باند ... نمیشه و ...

ما تازمانیکه همه جنبه ها را در نظر نگیریم موفق نخواهیم شد.

بهرروی امیدوارم که همیشه پیروز باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا