برنامه super email sender 2.78

mirzayee

New Member
با سلام خدمت تمامی دوستان
لطفا اگر کسی برنامه super email sender ورژن 2.78 رو داره برای دانلود بذاره.
با تشکر
وب سایت من:www.persian-web.ir

magserver

Member
اگر براي ارسال ايميل همگاني ميخواي از mail bomber استفاده كن ...
من دارم ولي متاسفانه فروشي هستش ....

موفق باشيد ...

mirzayee

New Member
اگر براي ارسال ايميل همگاني ميخواي از mail bomber استفاده كن ...
من دارم ولي متاسفانه فروشي هستش ....

موفق باشيد ...

عزیز جان برنامه mail bomber رو خودم دارم و اگر کسی بخواهد براش آپ می کنم.برنامه mail bomber برای یک نفر تعداد زیادی ایمیل می فرسته اما برنامه super email sender برای تعدادزیادی از افراد یک ایمیل می فرسته.

• Like
Reactions: SME

david2

Member
دوست عزيز اگه آموزش كار رو هم مي ذاشتين خوب بود

سلام
بابا اخه من نفهميدم با اين برنامه ها چه جوري ميشه كار كرد . من كلي برنامه تست كردم درست كار نداده . حالا فهميدم من بلد نيستم . اگه ميشه طرز كار با اين برنامه رو بگين . برا كرك كردنش هم روي كرك دات اگزه كه مي زني سريال رو مي خواد بهش مي دي ديگه اون دوتا ديگه رد نميده كه رجيستر كني
بعد هم تو قسمت ستينگ برا smtp بايد چي بنويسيم
smtp server :
username:
password:
بعد خودم باهاش وررفتم و تعدادي ايميل ايمپورت كردم و همه فيلد ها رو هم پر كردم دست آخر هم استارت رو زدم شروع كرد به كانكت شدن و جلوي خيلي از ايمل ها علامت ضربدر قرمز اومد و جلوي چندتايي هم تيك سبز به منزله تاييد كه از جمله قرمزها ايميل خود بود . مي خواست ببينم دليلش چيه
تو رو خدا ببخشيد كه اينهمه سوال پرسيدم
ببخشيد:neutral:

david2

Member
آقا توضيح بدين smtp رو چطوري كار مي كنه

من تو سي پنل سايتم رفتم يه ميل ساختم . حالا از كجا بفهمم Smtp آدرس ، اين ايميل چيه

hostafarin

Member
خوب مشخصه ، شما باید از طریق یه سرور ایمیل گروهی یا اسپم ارسال کنید . شما باید ادرس Smtp سرور و یوزر و پسورد رو بدین و باهاش کار کنید ،

به نظر من خود Gmail برای این کار بهتره ، من تا 500 تا ایمیل هم میفرستم ،

ممنونم

hostafarin

Member
آقا توضيح بدين smtp رو چطوري كار مي كنه

--------------------------------------------------------------------------------

من تو سي پنل سايتم رفتم يه ميل ساختم . حالا از كجا بفهمم Smtp آدرس ، اين ايميل چيه

بهتره با سرور خودتون ايميل گروهي ارسال نكنيد ،‌اين كار خلاف قانونه و سرور شما رو ميبنده .
بهتره از سرور هاي روسي و چيني براي اين كار استفاده كنيد .

میشه بگید چجوری؟ مگه جی میل smtp میده؟
نه منظور من استفاده از gmail در خود وب سايتش هست .

hostafarin

Member
مشگل همه ما همين سرور هست ، اگر كسي پيدا كرد ما رو در جريان بگزاره . با تشكر

shahnam3s

New Member
سلام من در مقابل برنامه ارسال ایمیل گروهی ( به inbox ) حاضرم 200 هزار تا ایمیل بدهم که بیشتر ایمیل ها هم با برنامه
یاهو خزنده خودم جمع کردم .......... اگه برنامه کار کنه قول میدم هر هفته براش ایمیل های جدید بفرستم :cool:
آی دی من : shahnam_shahnam_shahnam

hadi222

Member
راهنمایی

سلام دوستان همه شما دقیقا به میل سرور نیاز دارید
اینطوری که من فهمیدم شما ها فقط یه میل سرور اختصاصی کم دارید
برای اطلاعات بیشتر یا با ای دی من تماس بگیرید یا با پیغام خصوص
hadi_iroonie

shahnam3s

New Member
نرم افزاری هستش که می تونید بدون نیاز به smtp به تعداد زیاد ایمیل بزنید سایت زیر می تونه کمکتون کنه
www.emailbuy.tk

super_php

Member
ببينيد هر كاري كنيد ايميلاتون بعد يه مدت اسپم ميشه ولي من يه برنامه نوشتم هيچ وقت اسپم نميشه راحت ميتونيد 10000 تاي ايميل سند كنيد به بالا ترين قيمتم ميفروشمش

ماهان

Member
اگه کسی نیار به بالک ایمیلینگ داشت می تونم با یه هاست بهش بدم .. روزی 20000 تا ایمیل به اینباکس بفرسته فقط اگه اسپم باشه بلوک می شه... کسی خواست پی ام بده . اسکریپتشم هم هست...

winhost_1

rasoooli

Member
ببخشید

کسی اطلاع دقیق از تعداد قابل قبول برای ارسال با جیمیل داره ( که اسپم شناخته نشه)

من 10 تا اکانت درست کردم و با هر کدوم 250 تا ارسال می کنم ( ولی نمی دونم دقیقا گوگل چه تعدادی رو ارسال می کنه )

من چند بار چند ایمیل از خود در اونها قرار دادم همه به اینباکس اومده بود.

ولی سرعت ارسال من زیاد بالا نیست

با چه برنامه ای می شه با سرعت با جیمیل ارسال کرد

با Gmail روزی 500 تا ایمیل میتونین بفرستید

ولی فقط روزی 500 تا خیلی عدد کمیه

هر روز هم باید این کار رو انجام بدین

در ضمن اگه زیاد هم از این کارا بکنبن امکان داره گوگل اکانت شما رو ببنده

واسه من پیش اوده این موضوع !

rasoooli

Member
درخواست ایمیل

دوست عزیز

از راهنمایی شما متشکرم

لیست هایی که در سایتها وچود داره اغلب تکراری و غیر فعال هست ( علیرغم اینکه می گن فعال هست )

من یه لیست 1.500.000 تایی دانلود کردم که تقریبا بیشتر خارجی وقتی هم که ایرانی هاشو استخراج کردم فقط 168000 تای اون غیر تکراری بود ( که خدا میدونه چندتا از اون ها فعال باشه )

آیا می تونید یک لیست ایمیل که خودتون استخراج کرده باشید برای دانلود قرار دهید ( حتی تعداد خیلی کم )

من از سایت ایستگاه فقط تونستم 133 تا ایمیل استخراج کنم ؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا