برنامه نویسی اسکریپت های ( برنامه های ) تحت وب + بازی های تحت وب یا جامعه مجازی و ...

webkerm

New Member
اگر اطلاعات قابل قبولی در مورد اسکریپت های تحت وب داشته باشید، می دانید که این برنامه ها به راحتی در وب سرور ها و یا هر گونه هاست قابل راه اندازی می باشد و از این رو هزینه های کمی برای شما در برخواهند داشت و نیازی به هزینه های اضافی نیست. امروزه با یک جستجو ساده می توانید اسکریپت دلخواه خود را با یک کلیک به صورت رایگان دانلود و وبسایت مورد علاقه خود که می تواند یک برنامه آپلود، جامعه مجازی، یک بازی تحت وب، چت و گفتگو و یا هر چیز دیگری باشد، را راه اندازی کنید. می بینید؟ همه چیز به همین سادگی، با استفاده از زبان php و mysql یک زبان متن باز هست به راحتی می توانید به این مهم دست پیدا کنید.
اما هر چند این اسکریپت ها وسیع و گسترده می باشند باز هم برای زبان فارسیمان کمبودهایی دارند، به طور خلاصه بگویم که این اسکریپت ها اکثر توسط افراد خارجی نوشته شده و حدالمکان توسط یک ایرانی فارسی سازی نه چندان خوب شده! اما من برای شما یک پیشنهاد شگفت انگیز دارم...

اگر فکر میکنید که ایده یک برنامه تحت وب خوب را در سر دارید ، می توانید با کمک من در برنامه نویسی آن ، آن را راه اندازی و به مرحله اجرا برسانید :
حالا من در چه زمینه هایی می توانم به شما خدمات دهم :
- طراحی و کدنویسی رابط کاربری ( اختصاصی )
- برنامه نویسی اسکریپت های جامعه مجازی ( اختصاصی )
- برنامه نویسی اسکریپت های مکالمه تحت وب - چت یا گفتگو ( اختصاصی )
- برنامه نویسی اسکریپت های دانلود و آپلود - فیلم، موزیک، و یا هر ایده دیگر در این زمینه ( اختصاصی )
- برنامه نویسی اسکریپت های خدماتی از جمله
1 - تبلیغات کلیکی
2 - بازارکار آنلاین
3 - سیستم های ارتباط با مشتری CRM - ارسال سفارش، ارسال تیکت و پرداخت صورتحساب ها
4 - فروشگاه اینترنتی
و ...
که می تواند ایده های خاص شما باشد، اما نگران نباشید، من می توانم در تمامی زمینه ها با شما همکاری کنم

اگر در این باره سوال و یا ابهامی دارید، و یا حتی اگر قصد ارسال سفارش کدنویسی دارید با من تماس بگیرید : [email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا