برنامه ساده برای طراحی وب سایت

alireza13753

New Member
گسی برنامه ساده برای طراحی وب سایت مثل پابلیشر سراغ نداره.می خواهم یک صحفه html طراحی کنم .کار کردن با ان هم راحت باشد و نیاز به کدنویسی نداشته باشد یا خیلی کم.چون وقت ندارم.
ممنون می شوم برنامه خوبی را معرفی کنید.

jeyson

Active Member
یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند معرفی می کنم که می تونید با کرک دانلودش کنید
نام نرم افزار هست wysiwyg web builder
به زبان های html و php و asp و css و JQuery صفحات شما رو میسازه و اصلا نیازی به برنامه نویسی هم نداره.
فقط اگه فرم ثبت نام یا ارتباط با ما میسازید لطف کنید فایل رو به صورت PHP ذخیره کنید.
------------------------------------------
موفق باشید

farik

Well-Known Member
باسلام..
اگه فقط میخواید html باشه dreamweaver خوبه چون استاندارد هم میشازه...Microsoft هم داره expressionweb....
موفق باشید..

meraj-persian

Active Member
همانطور که دوستمون(farik) گفتن اون دوتا برنامه بهترین برنامه های موجود هستن.
اما برنامه ساده تر میخواید html pad 2011 خوبه.(دانلود)

arsalanadz

Member
گسی برنامه ساده برای طراحی وب سایت مثل پابلیشر سراغ نداره.می خواهم یک صحفه html طراحی کنم .کار کردن با ان هم راحت باشد و نیاز به کدنویسی نداشته باشد یا خیلی کم.چون وقت ندارم.
ممنون می شوم برنامه خوبی را معرفی کنید.

با سلام
دوستان اگه دقت کنید این بنده خدا نوشته که نیاز به کد نویسی نداشته باشه ، این نرم افزار های که شما معرفی کردین همشون نیاز به کد نویسی دارند،
دوست عزیز از نرم افزار Artister استفاده کن خیلی راحته مثل کار با فتوشاپه

موفق باشی
:paint:

farik

Well-Known Member
باسلام...
حرف شما درسته..و این نرم افزار رو در یک نگاه که دیدم به نظرم خیلی راحت و کامل اومد به نسبت..ولی خوب بحثی که هست اینه که الان ایشون نمیخواد که کد بنویسه بعدا که میخواد....در ضمن فکر میکنم اگه با بخش دیزاین این نرم افزار ها کار کنین نیازی به کدنویسی نباشه..
موفق باشید...

arsalanadz

Member
باسلام...
حرف شما درسته..و این نرم افزار رو در یک نگاه که دیدم به نظرم خیلی راحت و کامل اومد به نسبت..ولی خوب بحثی که هست اینه که الان ایشون نمیخواد که کد بنویسه بعدا که میخواد....در ضمن فکر میکنم اگه با بخش دیزاین این نرم افزار ها کار کنین نیازی به کدنویسی نباشه..
موفق باشید...

اگه جملاتشو دقت کنید منوجه می شید که این دوست ما ، نمی خواد به صورت تخصصی کار کنه ، و بعدش اگر هم خواست بنظر بنده قبل از این که از html editor ها استفاده کنه باید از text editor ها ایتفاده کنه تا قدرت کد نویسیش خوب بشه بعدا می تونه با هر نرم افزاری کارشو را بندازه
با تشکر:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا