افزونه برنامه تشخیص 32 یا 64 بیتی ویندوز

Singular

Active Member
ممنونم MahmoodM30

در مورد bit32 هم.... یعنی شرط if بر اساس bit32 همین بزارم کافیه؟؟؟

فقط یک عیبی که برنامه داره ..اینه که تو کلیپ بورد ذخیره میکنه..که در بعضی از برنامه هام..نمی خوام تو کلیپ برد ذخیره بشه

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
خب میتونستم کاری کنم که از فایل تکست بخونه و ... ولی این بهترین کار بود درضمن همش از 1 ثانیه هم کمتر طول میکشه دیگه تشخیص بده حالا فرقی نداره از Clipboard استفاده بشه یا نه

Singular

Active Member
آره..اگر بصورت خط به خط تو فایل تکست میریخت .جالبتر بهتر میشد.

این ویرایش انجام میدادید ممنون میشم

سوال اینکه از چه آدرسی و قابلیتی این تشخیص انجام دادید؟؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
فعلا وقتشو ندارم تغییر بدم مجدد درضمن همین روش مناسب و بهتره
نتونستم چیزی رو که میخواستم برای دلفی پیدا کنم و پلاگینشو بسازم ولی با سی شارپ بلد بودم نوشتم برنامشو و ارتباطش دادم با بیلدر

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دیدم مشکلتون خیلی وقته حل نشده و همچنان درگیر این موضوع هستین برای همین پلاگینش براتون نوشتم و پیوست کردم این پلاگین با تمامی ویندوزها سازگاری دارد از جمله ویندوز 8.1 و بی نیاز به دسترسی ادمین در این ویندوز به درستی کار میکنه.

پیوست ها

• Is64BitOS.rar
    20.3 کیلوبایت · بازدیدها: 29

Singular

Active Member
دیدم مشکلتون خیلی وقته حل نشده و همچنان درگیر این موضوع هستین برای همین پلاگینش براتون نوشتم و پیوست کردم این پلاگین با تمامی ویندوزها سازگاری دارد از جمله ویندوز 8.1 و بی نیاز به دسترسی ادمین در این ویندوز به درستی کار میکنه.

ممنونم دادش عزیز loo30fer

ویندوز Xp 32 بیت درست جواب داد

همینو می خواستم

امیدوارم که توی تموم نسخه های ویندوز بدون عیب جواب بده.

arash-mmb-tz

Active Member

پروژه آقا محمود و آقا لوسیفر برای من به درستی جواب داد.

ویندوز 8.1 64 بیتی

ولی مال آقا محمود Variable ها رو توی آبجکت اون Text ها به درستی نمایش نمی داد. ولی وقتی پروژه رو Debug کردم، توی متغییر GetOSVersionInfo$ تمام مشخصات رو نشون داد.

sadeghza

Member
سلام دوستان روی ویندوز 7 64 بیتی اشتباه تشخیص داد ! و ویندوز 32 بیتی نشون میده

البته پلاگین جناب
loo30fer ایشون درست جواب داد .

با تشکر

آخرین ویرایش:

bardia225

New Member
درود
fبا تشکر از اساتید محترم
در ویندوز 8.1 فقط پلاگین loo30fer درست عمل میکند .در مورد 32 یا 64 بیتی بودن
اما ورژن ویندوز رو نمیشه تشخیص داد.تابع winver() l ویندوز 8 به بالا رو فقط 8 نشون میده یعنی 6.02.9200 ٌ windows 8 بالاترین ورژن قابل شناسایی هست و ویندوز 8.1 رو که 6.03.9300 یا 6.03.9600 هست رو همون 6.02.9200 نشون میده.
از دوستان اگر کسی راه حلی سراغ داره لطفا ارائه کنه
پلاگین رو برای نصب درایور بر اساس نسخه ویندوز میخوام.
ممنون

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا