برای یادگیری وی ری از کجا شروع کنم ؟؟؟

ramincg

Member
سلام دوستان

من تصمیم به یادگیری وی ری گرفته ام . ولی اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم ؟ چه آموزشی ؟ چه کتابی ؟ حس میکنم خیلی سخته ! اصلا تا بازش میکنم چون هیچی ازش نمیدونم یه جورایی حالم بد میشه ! خلاصه نمیدونم از کجا شروع کنم ؟ و بهترین راه چیه ؟ کلاس برم ؟؟
یه کتاب گرفتم که توش تمرین های زیادی رو آموزش داده ولی دقیقا نگفته هر پارامتری مربوط به چیه ؟ یه دی وی دی آموزشی هم گرفتم زیاد جالب نبود ! ... دوست دارم طوری یاد بگیرم که در نهایت دقیق بدونم هر پارامتری چیکار میکنه و مسلط بشم ( البته میدونم خیلی هم باید تمرین کنم )
لطفا من رو راهنمایی کنید ... مرسی :rose:

majid1605

Active Member
برای شروع توصیه می کنم برید توی بخش مدرسه گرافیکی و ویدوئوهای آموزشی رو دانلود و نگاه کنید.البته زبانش هم پارسیه، برای شروع خیلی خوبن برای ادامه هم یه کتاب توی همین بخش هست جستجو کنید پیداش می کنید.

.:BehzAd:.

Active Member
تو همین سایت خودمون کلی آموزش خوب وی ری هست از آموزش های تصویری و خوب مهدی جان بگیر تا متن ها و تاپیک های بچه ها.

تمرین و تلاش بسیااااااااااااااااااااااااااااااااار شب نخوابی رو چاشنی کارت کن.

کتاب اقای رسول نصیری رو که جدیدا منتشر شده میتونی بگیری که کتاب 2 بخش داره.بخش اول ترجمه ی کتاب vray complate guide هست و بخش دوم تمرین های کاربردی .مرجع بسیار معتبر و خوبی هست.اسم کتاب هست :رندر سازی صحنه های معماری از انتشارات پویا گران

جدیدترین ارسال ها

بالا