براى انجمن كدوم سيستم انجمن ساز بهتره؟ phpbb3 - mybb - smf

كدوم سيستم انجمن ساز بهتره؟ phpbb3 - mybb - smf

سلام من يه سوالى در زمينه ى ايجاد انجمن داشتم .
من ميخوام يه انجمن راه اندازى كنم اما نميدونم با كدوم سيستم اگر لطف كنيد و بادليل بگيد ممنون ميشم البته فعلن ميخوام از سيستم هاى رايگان استفاده كنم تا بعدن ببينم چى ميشه
از نظر امنيت و امكانات يا هر چيزه ديگه اى كه قابل گفتن باشه

?? " smf" ، "phpbb3" ، "mybb"

خيلى ممنونم:-?

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
از نظر امنیت smf

ولی phpbb3 هم از امنیت خوبی برخورداره و ورژن 3 خیلی امکانات داره امکاناتش را میتونید تو سایته رسمیش ببینید

Andylove

New Member
نظر منو ميخواي

اگه تو امنيت و راحتي كار و امكانات ميخواي به نظرم Smf يه انتخواب خوب هست

اگه ميخواي خوشكل باشه و اين جو چيزا phpbb3 خيلي خوبه

ماي بي بي هم بدك نيست

ولي نبايد ماي بي بي رو دست م بگيري

emad.h

Member
سلام دوستان ..

یکی از خوبی های smf اینه که سایت پشتیبانی بسیار بسیار قوی و خوبی داره ..منظورم با مامبولرنه ..

امنیتی و امکانات هم خوبه

aloo

Active Member
من پیشنهاد می کنم mybb استفاده کنی به سایت من برو تا متوجه بشی چرا میگم مای بی بی
www.GigaWarn.com
کلا شبیه وی بی هستش

IRANCMS

Member
من هم mybb رو پیشنهاد میکنم
امنیتش خوبه ، پلاگین های زیادی داره و قالب سازیش راحت هست.

پشتیبانی فارسی mybbsupport کار پشتیبانی این سیستم رو انجام میده و میتونید برای اطلاعات بیشتر همونجا سوالتون رو بفرمایید

k_asg

Member
برای نصب فارسی ساز PHPBB 3 فایلشو از کجا باید دانلود کرد ؟
کنترل پنل سایت من plesk و رو خودش phpbb 3 رو داره فقط انگلیسیه

برای نصب فارسی ساز PHPBB 3 فایلشو از کجا باید دانلود کرد ؟
کنترل پنل سایت من plesk و رو خودش phpbb 3 رو داره فقط انگلیسیه
جاى اين سوال اينجا نبود شما با يك جستجوى كوچيك جواب رو ميتونيد پيدا كنيد.
------------------------
من هر چى بيشتر توى مجيدآنلاين جستجو ميكنم بيشتر گيج ميشم.اين مشكل تنها مربوط به من نيست و از اين دست تاپيك ها زياد هست من اطلا عاتى كه به دست آوردم رو مينويسم لطف كنيد نظرتون رو بفرماييد.

1-mybb خرد شده ى (!) phpbb هست . امكاناتى در سطح vb دارد اما امنيت خوبى ندارد

2- smf امنيت و پشتيبانى خوبى دارد .( اما به نظر خودم امكانات كمى دارد)

3- phpbb3 تازه منتشر شده و هنوز امنيتش مشخص نيست! (به نظرم امكانتش خوبه)

--------------------
سوال هاى تقريبا مهم!
1- آيا انجمن مهم كه rss (فيد) داشته بشه يا خير و اگر داشته باشه ميشه بدونه اجازه محتواى اون رو توسط اسكريپت خارج كرد.(مثل كارى كه تيم وردپرس فارسى در مورد بلاگفا كرد .( و ايرانبلاگ ميكنه..) )

2-كدوم يك از انجمنهاى phpbb،smf،mybb راحت تر در به vb يا ipb ارتقا داده ميشه .

آخرین ویرایش:

_SaeedGh_

Member
اخیراً نسخه ماژور 1.4 MyBB منتشر شده که امکاناتش با phpbb قابل مقایسه نیست و نمیشه اون رو خورد شده phpbb دونست.
من امنیت MyBB نسخه 1.4 رو هم خیلی بیشتر از cms های دیگه میدونم.
به نظر من در حال حاضر MyBB و VB در یک سطح هستند اما بزودی MyBB با امکانات بیشتر و بهتری نسبت به VB عرضه میشه.
تنها مشکلی که MyBB داره اینه که رایگانه!
اگه MyBB هم لایسنس چند صد دلاری داشت کاربرها بی تفاوت از کنارش نمیگذشتند!

يكى از مشكلاتى كه من توى همين انجمن در مورد mybb برخورد كردم همينه كه " mybb آينده ى مشخصى نداره و هر لحظه ممكنه مثل vb غير رايگان بشه! (چون فكر ميكنم در هنگامه نصب شما رو ملزم به رعايت قوانينى ميدونه كه ممكنه هر لحظه تغيير پيدا كنه!) "

_SaeedGh_

Member
این گفته شما قبل از Opensource شدن MyBB درست بود. اما الان حتی اگه سایت رسمی هم پشتیبانی از MyBB رو متوقف کنه و یا یک توزیع غیر رایگان از اون رو منتشر کنه ما خودمون یک توزیع مناسب MyBB رو توسعه میدیم و بصورت رایگان منتشر میکنیم و از این بابت جای نگرانی نیست. :wink:

king_ahwaz

New Member
این گفته شما قبل از Opensource شدن MyBB درست بود. اما الان حتی اگه سایت رسمی هم پشتیبانی از MyBB رو متوقف کنه و یا یک توزیع غیر رایگان از اون رو منتشر کنه ما خودمون یک توزیع مناسب MyBB رو توسعه میدیم و بصورت رایگان منتشر میکنیم و از این بابت جای نگرانی نیست. :wink:

شما که همین الان بازاری تو سایتتون راه انداختین
سایت رسمی همه چی رو رایگان میده اما شما ...
این حرفی که بالا زدید خیلی خنده دار بود
ذوستان اگه باور ندارید به سایت این دوستان عزیزمون سر بزنید که به حرف من برسید.

پشتیبانی حرفه ای مای بی بی

MybbHelp.ir

king_ahwaz

New Member
پشتیبانی فارسی Mybb خیلی ضعیفه (فقط پول پول پول حلش می کنه)
خدا پدر سایت http://mybboard.ir رو بیامرزه که به ما حال داده بود که از وقتی که بسته شد دیگه mybb معنایی نداره

IRANCMS

Member
دوست من چرا بيخودي جوش ميزني؟! براي سلامتيت ضرر داره عزيز :lol:

در حال حاظر پشتيباني فارسي mybb به آدرس www.mybbsupport.ir داره كار پشتيباني دادن به كاربران و وب مستران گرامي را بصورت كاملا رايگان انجام ميده.
پس زياد نگران جيبتون نباشيد. اگر قرارباشه زندگي ما با فروش پلاگين و قالب بگذره كه ديگه بايد كلاهمون رو بندازيم هوا :shock::lol: و mybbsupport.ir هيچ نيازي به كسب درآمد از طريق فروش قالب و پلاگين نداره.

پيروز باشيد

_SaeedGh_

Member
شما که همین الان بازاری تو سایتتون راه انداختین
سایت رسمی همه چی رو رایگان میده اما شما ...
این حرفی که بالا زدید خیلی خنده دار بود
ذوستان اگه باور ندارید به سایت این دوستان عزیزمون سر بزنید که به حرف من برسید.

پشتیبانی حرفه ای مای بی بی

MybbHelp.ir

:cool:

بله Mybboard ، Webshahr ، Mybbsupport و چند سایت فارسی زبان دیگه هم وجود دارند که میتونند قالب ها و پلاگین های رایگان رو بصورت رایگان در اختیار شما قرار بدند! اما تا جایی که بنده اطلاع دارم، پلاگین های غیر رایگانی که فارسی شده اند و یا اونهایی که خودم نوشتم و روشون قیمت گذاشتم رو رایگان در اختیار شما قرار نمیدند!!

شما در MybbHelp.ir عضو شدید. میتونستید همونجا موضوع رو پیگیری کنید. چون بخشی از کار ما جنبهء تجاری داره با این ارسال های نسنجیده برخورد میشه. اکانت شما بسته شد تا مجبور نباشید به MybbHelp بیایید و ناراحت بشید.

نا گفته نماند که تمام پلاگین های MybbHelp.ir غیر رایگان نیستند! نمونه اش پلاگین تشکر که بنده برای نسخه 1.4 آماده اش کردم و در تمام فروم های MyBB فارسی نصب شده.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا