با 25 میلیون چه کاری راه بندازم ؟؟؟!!!

سلام دوستان شرمنده تاپیک بنده زیاد ربط به این بخش نداشت ولی جای بهتری پیدا نکردم میخواستم نظر شما رو هم بدونم

بنده یه جوان 25 ساله هستم یه سرمایه 25 میلیونی دارم موندم چیکاری باهاش راه بندازم ؟

میترسم سرمایه مو از دست ندم و ورشکست نشم !

چون تازه کار هستم اگه کسی تجربه تو این زمینه ها دارد خواهیشا" مارو از تجربیاتش بی خبر نزاره ممنون

راستی من تهران زندگی میکنم تا حدی تو بازار تهران بودم البته به عنوان کارمند تو یه پارچه فروشی
:wink:

منتظر نظرات دوستان هستیم

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
نظرت در مورد یک سر مایه گزاری متمعن تو یه شرکت بورس با سود تظمینی ماهی 8 % چیه ؟

یعنی حدود ماهی 2.000.000 تومان
تازه بعد از 24 ماه هم پولتو بهت پس میدن

اگه موافقی بگو تبا با گرفتن یه کم کارمزد بیشتر راهنماییت کنم .

:cool:

ali_118

کاربر VIP
یه بنده خدایی گفته بود که اگه میخوای کار راه بندازی بزن تو کاری که با شکم مردم سر و کار داشته باشه ، چون مردم از هر چی بزنن از شکمشون نمیتونن بزنن :green:

اما خب اگه نظرت روی خوابوندن سرمایه هست که بانک ها هم الان شرایط خوبی دارن

نظرت در مورد یک سر مایه گزاری متمعن تو یه شرکت بورس با سود تظمینی ماهی 8 % چیه ؟

سلام 1920000
این شرکت مطمین هست؟؟؟

و در مورد سود ماهانه اش اگه درست متوجه شده باشم ماهانه تقریبا" 2 میلیون درسته ؟؟؟

اگه چنین شرکتی واقعا" است و معتبر هم است با خانواده صحبت میکنم و از طریق پیام خصوصی شما رو در جریان میزارم :oops::oops::oops:

ms_1992

Member
با یک ایده جدید میتونید یک تجارت آنلاین راه بندازید
پشت میز دفتر کار بشینید
با لپ تاپ هی F5 بزنید و از سودی که هر لحظه میکنید لذت ببرید :wink:

dislovery

Member
من شدیدا شما رو از سرمایه گذاری توی شرکت بورس و امثالهم نهی میکنم! دوستان تجربه های بدی داشتن!
بهترین کار فعالیت درکاریه که تخصصش رو دارید و دوستش می دارید

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
اولا باید مشخص کنی که در چه زمینه ای تخصص داری؟؟!
آخه همین طوری که نمیشه!!
یکی طراحه! میره تو کار طراحی و برو بچه های طراحو جمع میکنه و خلاصه بازار کار قوی.
یکی تو کار غذا وارده، میره شریکی تو کار رستوران و این حرفا.
یکی میذاره تو بانک، میری 4 سال دیگه میای میشه دو برابر!!
ولی خیلی چیزا!! اول تخصصت رو بگو!

PadinaWebGroup

Active Member
الان دنيا به سوي اي تي در حال حركت هست!

من جاي شما بودم تو زمينه سايت و تجارت الكترونيك سرمايه كذاري ميكردم كه ريسك از دست دادن بول مثل بورس و غيره را نداشته باشه

اطلاعات كاملتري خواستيد با اي دي ياهو من در تماس باشيد

id : designer977

naaaji

Member

قضیه این چیه؟
بگو شاید ما هم مشتری شدیم :rose:

ms_1992

Member
اولا تو ایران این کارا جواب نمیده
سیستم کلیکی فقط مال گوگل خوبه و معتبره که تو ایران کار نمیکنه :sad:
در مورد کاری که پ خ دادید
اولا نوع تخصص شما خیلی مهم هست و علاقه شما
دوما اول کاری که گفتم تجارت الکترونیک
برای برنده شدن تو این تجارت 1 علاقه و تخصص لازمه + 2 سرمایه
ایرانی های کمی پیدا مشند که هر دوی اینها رو دارند یعنی سرمایه هست ریسک نمیکنند
ببینید ایده نو یعنی بلاگفا ، ایستگاه ، کلوب ، مجید آنلاین خودمون و .... اول همه به مدیر این سایت ها میخندیدن اما الان نوبت مدیرهای که به ما بخندند :there:
این سایتها درآمد خوبی دارند فقط به دلیل تبلیغ نکردند دیر رشد کردند
شما سرمایه داری میتونی یه ایده نو پیاده کنی و تبلیغ کنی ایشاالله کارت میگیره :wink:
من خودم به زودی یک سایت دوستیابی میزنم از کلوب هم پیشرفته تر و چند زبانه :?:
میریم بیخ گوش گوگل و فیس بوک الان دنبال دامنه مناسب میگردم

naaaji

Member
ترکوندی با این ایدت بابا من گفتم حتما میخوای سرمایه گذاری تو این سایت های سهامی خارجی رو پیشنهاد بدی
وگرنه دیگه هرکی میدونه اگه یه سایت بزنه و روش تبلیغ کنه میتونه از تبلیغات پول در بیاره :wink:

سلام ممنون از رهنمای دوستان

در حقیقت انجمن الانم دارم تقریبا" رشد خوبی هم کرده

در حقیقت میخام خارج از دنیای مجازی باشم !

من در زمینه لائی چسپ و ... تخصص خوبی دارم

ولی متاسفانه اینکار یه سرمایه بزرگی میخاد حدود 60 تا 70 میلیون

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام
به نظر من با يه مشاور اقتصادي حرفه اي مشورت كن اينجوري سوال و جواب كردن جز اينكه بيشتر برات شك ايجاد كنه نتيجه ديگه اي نداره
موفق باشي

tarhebartar

Member
من یه ایده برای شما دارم , ولی نمیدونم چقدر با روحیات ات سازگاره و میتونی انجام بدی !
به نظر من یه وانت بخر , بزن تو کار باربری ! با اطلاعاتی که من دارم روزی کم کم 60 - 70 هزار تومن کاسبی میکنی.
الان هم که شب عید است و کلی مشتری برای باربری به پست ات میخوره. البته این آمارها برای تهران هستش , شهرستان ها رو نه خبر دارم و نه دنبالش بودم آمار بگیرم.
زیاد هم از ایده من ناراحت نشی چون که بازار ایران خراب شده و کارهای هستن که الان دارن نابود میشن و رو به ورشکستگی هستن.
مثل طراحی وب سایت یا مغازه موبایل و این جنگولک بازیا !!!!
البته فروش کیف و کفش زنونه و فلافلی و اسنک و ذرت هم درآمد داره
موفق باشید :wink:

madar graphic

Active Member
سلام
1-اصلا پولت رو توی بانک نخوابون که این کار ویژه کسانی هست که مشکل دارن و نمیتونن کار کنن.از نظر شرعی هم توی خیلی از موارد حرامه.اسلام هم گفته با پولتون چرخه اقتصاد رو حرکت بدید نه بگزارید توی بانک مثل ترسو ها.
2-ببین علاقت تو چیه؟مثل شغل نونوایی ماهی 8 تومن من شنیدم درآمد داره.ولی باید ببینیم علاقه داری یا نه؟
3-مدیریت یک کار(کاری که علاقه داری) حداقل برجی 5 تومن درآمد داره(یعنی فکر کنی فقط)(و برنامه بریزی تا یه عده ای کار کنن)(هم اشتغال زایی هم درآمد)(پایش رو ببین)
4-دنبال شغل دولتی هم نرو چون آزاد کیفش بیشتر بیشتر هیجان داره و استرس بیشتر = باحال تره
5-سعی کن با کسی هم شریک نشی و خودت با مشورت کار رو مدیریت و جلو ببری
6-مثل یک مرد شب و روز فکر کن. دقیقا هدف رو تشخیص بده - علاقت رو بسنج - شغل های پردرآمد رو برسی کن - بعد با حداقا 200 نفر مشورت کن - بعد یاعلی بگو و به خدا توکل کن = حتما موفق میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا