با امنیت ترین برنامه مدیریت محتوا چیه ؟

سلام دوستان !!!
من خواستم PHP-Nuke Platinum version 7.6.b.2 رو رو سایتم بزارم اما خیلی ها گفتن به nuke میگن سوراخ یزرگ:D :eek:

حالا توش موندم چیکار کنم !!!:D

یه سیستم مدیریت میخام
که هم راحت بشه مطلب به صورت مقاله و خبر فرستاد ( و دسته بندیو دست رسی راحت داشته باشه برا بازدید کننده ها )
هم بتونم یه تالار گفتگو خوب راه اندازی کنم و هم گالری عکس !!!:oops:

به نظرتون اینها رو میشه یجا پیدا کرد ؟
یا برا مثال برا نوشته ها Movable Type استفاده کنم !
برا گالری عکس از یه برنامه جدا با امنیت بالا !
و برای تالار ها گفتگو هم از اخرین ورژن php bb ?:lol:

اینجووور بهتره نیست ؟

tamizi

Member
سلام دوست عزیز
شما از هر برنامه مدیریت محتوایی که استفاده کنی باید به روز نگهش داری وگرنه برات مشکل پیش میاد
پس مهم نیست از چی استفاده کنی فقط مهم اینه که به روز باشن ...
البته علاوه بر امنیت باید پشتیبانی فارسی رو هم در نظر بگیری ....
مثلا حالا بگیم برنامه فرضی mwoo خیلی برنامه خوبی هست و هیچکی نمی تونه هکش کنه ...
حالا فردا برات یه سوال پیش اومد میخوای از کی بپرسی ؟
من میگم همون نیوک رو انتخاب کن و از نیوک ایران نیوک هم استفاده کن ...
برو تو انجمنهاش خودت ببین غوغا کردن ...
هیچ سوالی بی پاسخ نمی مونه ....
www.irannuke.com

Parham

Well-Known Member
من دو سیستم را بهت معرفی‌ می‌کنم که اگه استفاده کنی‌ و همیشه به روز نگه داری هیچ مشکلی‌ برات ایجاد نمی‌شه یکی‌ مامبو و یکی‌ هم نیوک که هر دو هم توسط تیم های ایرانی‌ فارسی‌ شده و همیشه میتونی‌ از آخرین نسخه ها استفاده کنی‌

S4DEGH

Well-Known Member
البته علاوه بر امنیت باید پشتیبانی فارسی رو هم در نظر بگیری
ببخشيد كه پلاتينيوم پشتيبانش ما هستيم !

ببين kakoshirazi عزيز ! سيستم پلاتينيوم خيلي قوي هست ! ( چون نيوك هست !) الان سايت آفاق رو خيلي ها اومدن هك كنن نتونستن و حتي يكي از بچه ها روي سايت ما شرط بندي كرده بود و شرط رو برده بود !
(البته بعدا به من گفت ! ) و اينكه سيستم امنيتيش يك سيستم پيشرفته است ! كه بزودي مقاله كاملش رو ميزارم !
در كل نيوك هيچ مشكل امنيتي نداره بشرط اينكه بروز باشه !
پلايتينيوم هم شخصا ميگم هك نميشه !
امتحان كن !

soheilweb

Active Member
آقا چرا هر کی از سیستم خودش استقبال میکنه ...
بیایین عادلانه فکر کنیم.
من از تاک صادق و اینا استفاده کردم .. عالیه ......
همین.

art7th

Member
مخلص کلام : مامبو فارسی (تیم مامبولرن)
امنیت عالی و پشتیبانی عالیتر همه و همه در مامبولرن

ارادتمند ، بهمنی

soheilweb

Active Member
خوب همه سیستم ها پشتیبانی دارن.
اتفاقا به نظر من سیستم صادق و اینا پشتیبانیش بهتره.
امتحان کنید.

VAHID216

مدیر بازنشسته
آقایون چرا ما ایرانی ها عادت داریم از رو هوا بگیم فقط فلان سیستم فقط فلا سیستم :neutral: با دلیل نه که پشتیبانی فلانه خوبه بده نه این حرف ها نیست. کلا تا اینجا پر قدرت ترین سیستم های مدیریت محتوا یکی مامبو بوده یک پلاتینیوم . در ضمن ALBORZ.VICTOR جان دوست مون گفتن مدیریت محتوا نه مدیریت وبلاگ.
دوستان هم هر کی ناراحت هست با دلیلی بگه نه رو هوا. :)
موفق باشید

در ضمن ALBORZ.VICTOR جان دوست مون گفتن مدیریت محتوا نه مدیریت وبلاگ.
عجب!
شما هر خواسته اي داريد من در عرض نيم ساعت با ورد پرس براي شما فراهم كنم...
از گالري عكس گرفته تا....
درسته مثلا Nuke با تمام ماژول هاش هلو برو تو گلو هستش ولي دليل بر اين نيست كه بگيم فلان برنامه چون عنوانش و استفاده عمومي مردم چي هست فقط براي اون كار طراحي شده...
نمونه بارز MT بر چسب مديريت وبلاگ بر روي ام تي هم هست ولي خودتون بهتر ميدونيد چه كار هايي كه باهاش نميشه كرد...نمونه هاي مختلفش رو هم در حال حاضر ميتونيد ببينيد
و اما نظر اصلي من درباره مديريت محتوي همواره جوملا بوده و هست ...ولي از لحاظ امنيت وردپرس حرف اول رو ميزنه حالا چه به عنوان مديريت محتوي چه به عنوان مديريت وبلاگ..
موفق باشيــــــــــد

soheilweb

Active Member
عجب!
شما هر خواسته اي داريد من در عرض نيم ساعت با ورد پرس براي شما فراهم كنم...
از گالري عكس گرفته تا....
درسته مثلا Nuke با تمام ماژول هاش هلو برو تو گلو هستش ولي دليل بر اين نيست كه بگيم فلان برنامه چون عنوانش و استفاده عمومي مردم چي هست فقط براي اون كار طراحي شده...
نمونه بارز MT بر چسب مديريت وبلاگ بر روي ام تي هم هست ولي خودتون بهتر ميدونيد چه كار هايي كه باهاش نميشه كرد...نمونه هاي مختلفش رو هم در حال حاضر ميتونيد ببينيد
و اما نظر اصلي من درباره مديريت محتوي همواره جوملا بوده و هست ...ولي از لحاظ امنيت وردپرس حرف اول رو ميزنه حالا چه به عنوان مديريت محتوي چه به عنوان مديريت وبلاگ..
موفق باشيــــــــــد

آقا اس اس ال ما چی شد ؟

:lol: حالا تو اين تاپيك گفتي ربط نداشت مساله اي نيست چرا نقل قول كردي:p
من در خدمت هستم شما يه پي ام به من بده تو ياهو كاملا برات شرح بدم اوضاع از چه قراره :)

soheilweb

Active Member
راس میگی ها "اولا به این موضوع ربطی نداشت .. ثانیا نقل قول چی بود من نمیدونم !"
من بهتون تو مجید آنلاین پی ام میدم .. من با یاهو گار نمیکنمو
مرسی.

هر جور راحتي شما..دست فارسيم كنده به خاطر اون گفتم ، مشكلي نيست من منتظر ام

VAHID216

مدیر بازنشسته
من هم می دونم دوست من خیلی کار ها با خیلی چیز های مخصوصا با وردپرس می شه کرد ولی من به اون کاری ندارم :d میگم منظور مدیریت محتوا بود نه وبلاگ. در ضمن چیزی رو که شما باید در نظر بگیرید آیا همه این اطلاعات رو دارن تا تغییرات ایجاد کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟

soheilweb

Active Member
من هم می دونم دوست من خیلی کار ها با خیلی چیز های مخصوصا با وردپرس می شه کرد ولی من به اون کاری ندارم :d میگم منظور مدیریت محتوا بود نه وبلاگ. در ضمن چیزی رو که شما باید در نظر بگیرید آیا همه این اطلاعات رو دارن تا تغییرات ایجاد کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟

وحید جان، شما هم دیگه از روش نزن که زیرش خالیه ! :-? :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا