باز هم وسط چین کردن - در رزولوشن مختلف

Saeed-masih

Member
سلام من قالب زیر ر با web page maker طراحی کردم ولی با هیچ روشی با تغییر رزولوشن در وسط قرار نمیگیرد
ممنون میشم کمک کنید

پیوست ها

• index.txt
    14.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1
دوست عزیز از تمامی المان های صفحتون استایل پوزیشن ابسولوت رو بردارید و المان رو با float راست و چپ کنار هم بچینید. پوزیشن ابسولوت برای استایل دادن به المان های خاصی که قراره از جای واقعیشون بالاتر، پایین تر، راست تر یا چپ تر نمایش داده بشن استفاده کنید.

من یه مشکل دارم اگه برای شما مقدوره و راه حلی براش دارید ممنون میشم راهنمایی کنین
روی ویندوز ۸ و با نرم افزار های Dreamviewer و Visual Studio دارم یه قالب طراحی میکنم و روی مرورگرهای
Chrome , firefox , IE 10 , IE 9 , Safari
اون رو مرحله به مرحله تست میکنم و قالب رو با html5 و css3 استاندارد کرده ام اما بطور پیشفرض و با
html5 به هیچ وجه نمیتونه در IE 10 باز بشه و لینک به css رو نمشناسه ولی با اضافه کردن یک تگ قبل از Doctype که فرقی هم نمیکنه چه تگی باشه براحتی لینک به css میشناسه مثلا کافیه که قبل از Doctype
بنویسم
و با این کار براحتی و بشکل منظم در IE 10 باز میشه اما در مرورگرهای دیگه هیچ مشکلی نداره و داک تایپ html5 رو بخوبی جواب میده
اگه ممکنه و راه حلی دارید کمک کنید که این مشکل از کجاست البته خودم حدس میزنم بخاطر بعضی نرم افزارهام باشه چون روی ویندوز ۸ که تازه نصب کردم و تا نرم افزارهام رو اون نبودن باز میشد و مشکلی نداشت اما همین که نرم افزارهام رو نصب میکنم این مشکل دوباره پیدا میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا