این چه نوع چاپیه ؟

.:. soroosh .:.

Active Member
این چاپش مثل بقیه چاپ‌هاست .
نوع کاغذ چاپ فرق میکنه .
که البته معمولا کاغذ نیست و از جنس پلاستیکه یا همون pvc .
الان شماره یک شرکت و میدم تماس بگیر حتما چاپ میکنن .
آهان پیدا کردم :
( ويرايش شد: lpi )

فکر میکنم اینا بتونن براتون چاپ کنن . کلا رو PVC چاپ میکنن حالا pvc ترنسپرنت دار هم ... نمیدونم .
دو تا از نمونه کارت‌هاشون را دارم خیلی عالیه .
اما اینم بگم که خیلی گرون در میاد .
فکر کنم یه مرتبه قیمت گرفتم اینطوری بود که : حداقل تیراژ مثل بقیه جاها هزار تاست . و هر کارت فکر کنم حدود ۲۵۰ تومن در میومد . یعنی ۱۰۰۰ تا کارت ۲۵۰ هزار تومن .:shock:

ALI4GHA

Member
این چاپش مثل بقیه چاپ‌هاست .
نوع کاغذ چاپ فرق میکنه .
که البته معمولا کاغذ نیست و از جنس پلاستیکه یا همون pvc .
الان شماره یک شرکت و میدم تماس بگیر حتما چاپ میکنن .
آهان پیدا کردم :
DATCO
02122912826
فکر میکنم اینا بتونن براتون چاپ کنن . کلا رو PVC چاپ میکنن حالا pvc ترنسپرنت دار هم ... نمیدونم .
دو تا از نمونه کارت‌هاشون را دارم خیلی عالیه .
اما اینم بگم که خیلی گرون در میاد .
فکر کنم یه مرتبه قیمت گرفتم اینطوری بود که : حداقل تیراژ مثل بقیه جاها هزار تاست . و هر کارت فکر کنم حدود ۲۵۰ تومن در میومد . یعنی ۱۰۰۰ تا کارت ۲۵۰ هزار تومن .:shock:
مطمئن هستید اینا pvc هستند ؟

آخه اینا شفافند ، به کارت هایی مثل کارت های بانک ها میگن pvc :

IMGLarge-63375131761.jpg

حالا یه زنگی می زنم ببینم چی میشه

ممنون

.:. soroosh .:.

Active Member
اینا همشون pvc هستن .
ضخامتشون فرق میکنه .
که این ها هم فکر میکنم ۳ نوع ضخامت دارن .
اینی که من قیمت دادم فکر کنم کمترین ضخامتشون بود .
میدونم جنسشون همینه .
اما اینی که شفاف هم دارن یا نه را نمیدونم .
اگه نداشتن خبرم کنید ببینم جای دیگه پیدا میکنم یا ... :wink:

این نوع چاپها مدلهای گوناگونی دارد و بسته به تعداد و و چند رنگ بو دنشان و همچنین گستردگی چاپشان با دستگاهها و روشهای مختلفی چاپ می شوند و قیمت آن را اندازه چاپ و تعداد رنگ و همچنین تعداد چاپ مشخص می کند ودر بازار چاپ ایران حتی این که چه محصولی را چاپ می کنی بر روی قیمت موثر است مثلا اگر شما یک تولید کنند ه دفتر باشید و جلد دفاتر خود را می خواهید سفارش چاپ بدهید به ارزانترین قیمت رقابتی چاپ می کنند و لی اگر در همان اندازه چاپ و همان تعداد برای کار دیگری قصد چاپ دارید با قیمت گرتنتر این کار را برای شما انجام می دهند .
ولی اگر شما فقط قصد قیمت در حد کارت ویزیت با تعداد 1000 عدد منظور تان است حدود 95 تومان قیمت آن است

جدیدترین ارسال ها

بالا