این هم سایت من www.PersiaCracker.com

MrMohi

Active Member
تبریک بسیار ... پیمان جان سایت شما طراحی بسیار جالب و گیرایی داره و مهم تر از همه موقع خوندن مطالب سایت چشم رو خسته نمیکنه ... مهم تر از همه اینها هدف شماست که به نظر من خیلی بالاست ... اگر این کار رو ادامه بدی حتما چند تا پایه هم پیدا میکنی که تو نوشتن کراک برنامه ها کمکت میکنن ... امیدوارم تو کارت موفق باشی

iman_flash

Active Member
سايت زيبايي هست... با هدفي زيباتر...
اميدوارم موفق باشيد

يه سوال از اين yahoospy داشتم
من واسه تست، آي‌دي خودم رو به برنامه دادم بعد اجراش كردم... حالا هروقت آنلاين ميشم اطلاعات خودم رو به خودم pm ميده... ميخواستم ببينم راهي هست كه بشه غير فعالش كرد؟

ممنون

a Truth Seeking

Active Member
از چند نظر بهت تبريك مي گم :
سايت قشنگ و جالب داري در ضمن هدف خوبي رو هم دنبال مي كنه.
اميدوارم هميشه موفق باشي.

Peyman-Pop

Active Member
از لطف تمامی‌ دوستان خوبم ممنونم .

آقا ایمان در منوی Start گزینه Run رو اجرا کنید و در اونجا تایپ کنید Msconfig و بعد از وارد شدن به اون به قسمت آخر یعنی‌ Startup وارد شید و تیک گزینه Symlcs رو بردارید .

مشکل حل می‌شه.

پیمان

masqxz

New Member
آقا تبريك ميگم قشنگ شده ولي 2 تا مشكل داره اول اينكه لو گو سايتتون 226kb خيلي بزرگه اگه دقت كرده باشي اندازه لوگو معمولي حدود 2kb و اندازه لوگو محرك حدود 20kb بيشتر نبايد بشه درستش كن در مورد برنامه Yahoo! Spy هم بگم كه برنامه خوبيه اين همه كار ميكنه چرا Password رو نميده !

Peyman-Pop

Active Member
دوست عزیز masqxz ممنونم از پیشنهاد شما .

در مورد بنر سایت اگر در اندازه های کوچیکتر اونجا قرار میگرفت قشنگی‌ و جذابیت خودش رو از دست میداد برای همین در اون ابعاد اونرو قرار دادم .

در مورد Yahoo! Spy می‌تونستم قابلیت فرستادن پسوورد رو هم به اون اضافه کنم ولی‌ با اینکار یاهو از سایت من شکایت میکرد که اصلا عواقب خوبی‌ نداره حتما میدونید که همین بلا سر سایت زاهدان هکر اومد.

با این حال از پیشنهادات شما خیلی‌ ممنونم.

پیمان

جدیدترین ارسال ها

بالا