این افکتا رو چه جوری میشه ساخت؟

Mohammad_R3646

New Member
با سلام خدمت دوستان گل majid online
من یه سوال دارم
اگه اهیانن به سایت www.iranclip.com
سر زده باشین تو قسمت کلیپ های بر تر یه افکتایی تو کلیپاشون استفاده میکنن که من هر چی به مخم فشار میارم نمیدونم چه جوری میشه اینا رو درست کرد اگه کسی بلده کمکم کنه خواهشن

Sunboy454

Active Member
من دومی رو دیدم ، افکت خاصی نبود ، ( اگه با فلش طراحی کرده باشه ) اون مستطیل های دور نوشته رو خودش حرکت داده بود ، بعضی جاها هم از movie Clip استفاده کرده بود ؛ نوشته ها هم اکثرا دوتایی بودن ؛

Mohammad_R3646

New Member
منظورتون اینه که 3 تا مستطیل داشته که حرکتشون میداده؟بعد اینکه چه جوری انقدر منظم حرکتشون میداد؟در ضمن مگه نرم افزار دیگه ای هم که قدرت این کارارو داشته باشن وجود داره؟

Sunboy454

Active Member
بله ، منظورم همون هست ؛ منظم حرکت دادن اونها با استفاده از allign و امکانات دیگه ، زیاد سخت نیست ؛

Swish

Mohammad_R3646

New Member
ببخشید در مورد اولی چیزی که به مخ من رسید این بود که توست monshens toin رنگ عکسو سفید کردن و دوباره به حالت اول برگردوندن با این کار یهو نور عکس زیاد شده تا حدی میره که کامل همه جا نوره بعد دوباره بر میگرده ولی وقتی من این کارو میکنم به این نرمی نمیشه یعنی monshens toinام نرم نیست. چه کنم؟

Sunboy454

Active Member
خیلی از افکتهاشو وارد فلش کرده (import) و ممکنه خودش طراحی نکرده باشه ؛
این لینک swf هست ، میتونی با decompile کردنش متوجه بشی ؛ واسه Decompile هم من Sothink SWF Decompiler رو پیشنهاد میدم ؛
کد:
http://www.iranclip.com/player/swf/1089
بعد از دانلود پسوندشو swf بزار ؛

میتونی از افکت هاش خروجی بگیری و تو کارهای خودت استفده کنی ؛
افکت های مربوط به نوشته هاش رو هم تو فلش با ماسک میشه ساخت ؛

Mohammad_R3646

New Member
اقا واقعا ممنونم از لطفت که کمکم میکنی فقط اگه میشه link این نرم افزار(Sothink SWF Decompiler)رو هم برام بزاری ممنون میشم اگه کرکشم داری و زهمتت نمیشه بزار
اقا بازم به خاطر کمکت تشکر میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا