ایندکس برای هشدار به کاربران اینترنت اکسپلورر

qq8030

New Member
سلام دوستان من یه راهنمایی لازم دارم ممنون میشم کمک کنید
من میخوام برای یه قالب وردپرسی هشدار درست کنم که وقتی کاربری با اینترنت اکسپلور زیر 8 وارد سایت بشه سایت براش لود نشه و یه ایندکس دیگه که هشدار داده مرورگرشو اپدیت کنه بهش نشون داده بشه؟؟
گشتم چیزی پیدا نکردم ممنون میشم توی همین صفحه راهنمایی کامل بکنید

eye arman

Member
آخ گفتی منم دنبالش هر کی بتونه کد پی اه پیش رو بزاره خیلی خیلی ممنونش میشم

sepidweb

Member
خیلی وقته تو ذهنم بود یه همچین چیزی به صورت خیلی شکیل بسازم. امیدوارم به زودی وقت کافی داشته باشم که بسازمش.

eye arman

Member
نه شما کد پی اه پی رو بدید به صفحه ای که خودمون می خوایم کاربر بره خودمون طراحی می کنیم ولی کد پی اه پیه هدایت کردن رو ندارم خیلی ها رو دیدم که دارن ولی نمی دن و یک کد ساده هم هست ولی چون تو پی اه پی زیاد وارد نیستم من ندارم

eye arman

Member
اگه میشه راهش رو به من هم بگید باید چیزی وارد کنیم تا وارد یه صفحه ی دیگه بشه؟؟

eye arman

Member
مرسی واقعا ممنون فقط می تونیم مثلا اینترنت اکسپلولر 8 رو مد نظر قرار بدیم مثلا هر کی این ورژن رو داشت به پایین بره توی اون صفحه

restles20

Active Member
بله دوست عزیز میشه
برای این کار هم تنها کافیه که در کدی که در پست 10 قرار داده شده دستور <[if lte IE 7]--!> رو به دستور <[if lte IE 8]--!> تغییر بدین و استفاده کنید

hdnsoft

Well-Known Member
نه دیگه نمیتونه بیاد !
البته من تو سایت همیار وردپرس و سایت تکنا مشابه این کار رو دیده بودم قبلا تر ها ، که با خود وردپرس اینکار رو میکردن، اما الان رفتن یک سر زدم دیدم کلا قالبشون عوض شده ، ظاهر سایت یک چیز دیگه شده اینه که نشد لینک مطلبش رو پیدا کنم ! شرمنده

سلام
دوستان میتونید به وسیله jquery نیز این کارو به راحتی انجام بدید..با کد زیر..البته کتابخانه jquery رو هم باید پیوست بدید به این..کد زیر ie 8 به پایین رو خطا میده..میتونید به جای خطا از توابع دیگه استفاده کنید..
کد:
 <script type="text/javascript">
        var ua = $.browser;
        if (ua.msie && ua.version.slice(0, 3) < "8") {
            $(function () {
                alert("peigham khataa");
            });
        }
    </script>
موفق باشید..

eye arman

Member
آخه خوبیه اون قبلیه اینه که هم سبک ترن هم اینکه میتونید توی صفحه ای که میخواین انتقالشون بدید ولی این نمیشه یا خیلی سننگینه

جدیدترین ارسال ها

بالا