اینترنت از طریق ماهواره و بدون کابل

123456

Member
دوستان الان مدتی است که اینجایی که من زندگی می کنم تبلیغات زیادی برای اینترنت ماهواره ای می شود.
به این صورت که می گویند بیش از 70% این کره خاکی می شود بدون کابل به اینترنت رفت.
البته قیمت قرارداداش اینجا از ماهی 50 یورو شروع می شود.

من هم چون دیگر معتاد اینترنتم می خواهم بگیرم اما گفتم اول یک مشورتی با بچه ها بکنم و چند تا سوال را مطرح کنم.
اول ایکه واقعا این ماهواره ها روی 70% از کره خاکی کاربرد دارد و مثلا تو ایران می شود ازش استفاده کرد؟؟

یعنی اگر من این را بگیرم و مشخصاتش را به یکی تو ایران بدهم , می تواند باهاش بیاد آنلاین؟

دوم اینکه برای استفاده از این سیستم باید سخت افزار مخصوصی روی کامپیوتر یا لپ تاپ نصب بشود ؟

سوم اینکه تو آگهی تبلیغاتی که اینها فرستاده بودند در خانه نوشته بود همراه قرار داد یک آنت ماهواره ای هم هدیه می دهند.
آیا داشتن این آنتن که مثل همین بشقابهای ماهواره ای می ماند برای استفاده از این سیستم لازم است؟

خوشحال می شوم اگر کسی می داند پاسخ بدهد. :?:

Mohi Design

Member
فقط اونجايي كه شما هستيد نيست ... همجاست در ضمن... اگر منظورتون wireless هست كلي پول ميگيرن كه اولش دكل بزنن بعدش ماهي 50 تومن ميگيرن...

123456

Member
عجبا

والا راستش فکر نمی کنم دکل زدنش کار سختی باشد و باید مثل نصب ماهواره باشد چون وقتی می گویند که 70% کره زمین باید طوری باشد که نصبش آسون باشد وگرنه مثلا اگر یکی بره چین یا ان طرفا که دیگر نمی توانند یکی را باهاش بفرستن که دکل بزند که.
در ضمن تو ایران می شود از این سیستم استفاده کرده؟
من شنیدم چند تا از شرکتهای خارجی در ایران این سیستم را دارند.

worldman_safa

Active Member
آقا چه خوب ميشد ! :roll: :oops:

منم مي خوام !

هزينش چند تموم شد ، تو اينجا هم يه پيم بدين ( لطفا ) :oops:

يا حق

ToFaN

Well-Known Member
داداش من ايران قانون مانونش با اون ور آب فرق مي كونه فكر كنم اگه 99٪ كره زمين از اينترنت ماهواره اي استفاده كنند ايران احتمال استفادش همش 1٪ است

Mohi Design

Member
من تو اروميه نمي دونم كي همچين سرويسي ميده ... در ضمن : آره دكل زدنش آسونه ولي پول دادنش سخته... منم خودم كافي نت دارم... واسش هم Wireless نصب كردم ... نامردا 700 تومن گرفتن ... 2 روزم كار داشت ... ماهي هم 100 تومن ميدم...

f_mostafa_f

Active Member
Mohi Design گفت:
من تو اروميه نمي دونم كي همچين سرويسي ميده ... در ضمن : آره دكل زدنش آسونه ولي پول دادنش سخته... منم خودم كافي نت دارم... واسش هم Wireless نصب كردم ... نامردا 700 تومن گرفتن ... 2 روزم كار داشت ... ماهي هم 100 تومن ميدم...
بعدش سرعتت چند هست؟؟

123456

Member
پاسخ

والا اینطور که معلوم است , پس تو ایران هم می شود از ازش استفاده کرد.
فقط موهی جان سرعتش جقدر است؟؟

الان من دی اس ال دارم و سرعتش را این زیر براتون می زنم.
ولی می خواهم بدانم که تفاوت زیادی از نظر سرعت با دی اس ال دارد یا نه؟

AliReza26

Active Member
ToFaN گفت:
داداش من ايران قانون مانونش با اون ور آب فرق مي كونه فكر كنم اگه 99٪ كره زمين از اينترنت ماهواره اي استفاده كنند ايران احتمال استفادش همش 1٪ است

:lol: :lol: :lol:

10مگ! 8O من كه تو خواب هم همچين سرعتي نميديدم.ولي چرا به زبان آلماني نوشته بود؟ :wink:
يك قصيه ديگر:فكر نكنم اگر شما wireless نصب كنيد هزينه تان كمتر شود.(منظورم پول تلفن است ) و فكر كنم بشه يك ليز لاين هم از مخابرات گرفت.اما هزينه اش...بگذريم :cry:

راستي مثلا كساني مثل همين آقا مجيد خودمان كه مصرف اينترنت زياد دارن چه كار مي كنند؟wireless دارند يا از Flatcard استفاده مي كنند؟

Mohi Design

Member
henry hosseini گفت:
راستي مثلا كساني مثل همين آقا مجيد خودمان كه مصرف اينترنت زياد دارن چه كار مي كنند؟wireless دارند يا از Flatcard استفاده مي كنند؟
اصلا ربطي نداره ...

جدیدترین ارسال ها

بالا