ایمیل تعهد به نیک

maasoumi

New Member
سلام
من یک دامنه ثبت کردم تحت .آی ار که ایمیلی با متن زیر از نیک برام اومد

چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید، لطفاً شناسه مربوط به همین شخص/شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود.درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید.لطفا توجه داشته باشید این تعهد باید حتما توسط صاحب‌امتیاز فعلی با ذکر نام دامنه با حروف بزرگ نوشته و امضاء شده باشد، و ارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی، و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است.
توجه: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسهٔ ثبت شده در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

میشه کسی راهنمایی کنه که تعهد بابت چی ؟ کسی برای چی شکایت کنه؟؟؟

nimafire

find / -name Support > u
سلام
یک کپی از کارت ملی براشون بفرستید. شما دارید دامنه ملی ثبت میکنید و باید 100 درصد تایید شده باشید

سلام ،
من هم در ثبت یک دامنه که به اسم یک شخص بود در نیک این مشکل را داشتم ، چون دامنه به اسم شخص خاصی بوده آنها می خواهند مطمئن شوند که شخص دیگری این دامنه را ثبت نکند . بنابراین یا باید دامنه را به اسم خود شخص ایجاد کنید (یعنی یک اکانت در نیک برایش بسازید ) و کپی کارت ملی را ارسال کنید یا خودتان تعهد بدهید که ضامن این هستند که فرد دیگری با این مشخصات ادعای حقوقی نداشته باشد .

maasoumi

New Member
من 2 تا دامنه ثبت کردم،اولی رو تایید کردن ولی این رو گفتن تعهد میخوان،من از جایی پرسیدم گفتن دامنه هایی که فکر میکنن براشون مشکل پیش میاد اینطوری میکنن چون دامنه من توش کلمه اخبار به کار رفته حساس شدن،نگرانی من از اینه که کسی نیاد بگه این اسم شرکت منه و .......

در ضمن تو نیک شناسه دارم و به نام خودمه

شما باید با همون شناسه خودت دامنه رو ثبت کنی ولی به هر حال اونا تعهد رو می خوان یعنی تا برگ تعهدنامه فکس نشه تایید نمی شه .
بله ، ممکن بعداً هم مشکل پیش بیاد ، اونا تعهد رو برای همین میخوان دیگه که اگه مشکلی پیش اومد برای اونا نباشه

Jim Jim

Well-Known Member
نه...
تعهد از این نظر که، شما به عنوان واسطه و معتمد برای شرکتی دامنه ثبت می کنید و ممکنه بعدا سواستفاده کنید و دسترسی به دامنه رو متوقف کنید و یا...
که در این صورت شرکت مذکور بعنوان صاحب اصلی می تونه شکایت کنه

maasoumi

New Member
نه...
تعهد از این نظر که، شما به عنوان واسطه و معتمد برای شرکتی دامنه ثبت می کنید و ممکنه بعدا سواستفاده کنید و دسترسی به دامنه رو متوقف کنید و یا...
که در این صورت شرکت مذکور بعنوان صاحب اصلی می تونه شکایت کنه

نظر شما نزدیک تره ولی چرا برای این دامنه ؟ اون یکی چرا ثبت شد ؟
میترسم وقتی سایت اومد بالا یکی بیاد ادعا کنه و ......

Jim Jim

Well-Known Member
ولی چرا برای این دامنه ؟ اون یکی چرا ثبت شد ؟
ببین این طوری نیست که کسی بیاد ادعا کنه... و حتما باید نماینده قانونی شرکت باشه

اساسا برای دامنه ir بهتره که شما به مشتری خود پیشنهاد بدید که در سایت نیک بره ثبت نام کنه و از ابتدا این دامنه رو در پنل خودش ثبت کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا