ایجاد انجمن AutoPlay Media Studio

نظرتون رد در مورد ایجاد انجمن جدید AutoPlay Media Studio چیست؟

• نیاز آن احساس میشود

رای: 54 77.1%
  • باشد بهتر است

رای: 13 18.6%
  • نیازی به آن نیست

رای: 2 2.9%
  • فرقی نمیکند

رای: 1 1.4%

• مجموع رای دهندگان
    70

diberater

Member
از دوستان میخوام که نظرشون رو در مورد انجمن جدید برای AutoPlay Media Studio رو بدن
AutoPlay Media Studio یک نرم افزار اوتوران است. که به گفته کسانی که با این نرم افزار کار میکنند محدودیت کد نویسی ندارد و از زبان های C,C++,VB (و چند تای دیگه که نمیدونم) پشتیبانی میکند.

آخرین ویرایش:

omid.berooz

Member
سلامdiberater عزیز اره خیلی خوب میشه این انجمن راه بیفته من که برنامه شو دیدم سر از کدهاش در نیاوردم
ولی دیدم خیلی مزیت ها داره که mmb از اون برخوردار نیست.

با امید موفقیت:rose:

Shahim

Active Member
سلامdiberater عزیز اره خیلی خوب میشه این انجمن راه بیفته من که برنامه شو دیدم سر از کدهاش در نیاوردم
ولی دیدم خیلی مزیت ها داره که mmb از اون برخوردار نیست.

با امید موفقیت:rose:
مثلا چه مزایایی داره که mmb نداره

من که نرم افزاری پیشرفته ندیدم که از این برنامه نشات گرفته باشه
البته قبول دارم که گرافیکش در حالت بدوی از mmb بالاتر هست ولی اگر کاربر رفه ای باشه مشکلی پیش نمی اد

diberater

Member
مثلا چه مزایایی داره که mmb نداره

من که نرم افزاری پیشرفته ندیدم که از این برنامه نشات گرفته باشه
البته قبول دارم که گرافیکش در حالت بدوی از mmb بالاتر هست ولی اگر کاربر رفه ای باشه مشکلی پیش نمی اد

مثلا یکی اینه که محدودیت کد نویسی نداره . در MMB محدودیت کد نویسی بسیاری هست که دست پاگیره و خیلی از کار ها رو مختل میکنه اما در AutoPlay Media Studio خیلی کمتره و از چند زبان برنامه نویسی در خود برنامه پشتیبانی میشه مثل java,vb,c++,c و اگه اشتباه نکنم از سی شارپ هم پشتیبانی میکنه و خیلی چیزای دیگه که MMB سختش کرده.
منم مثل شما فکر میکردم نرم افزاری مثل MMb نیست، اما باید بگم که شاید درست باشه چون که شما یه سری خواص خوبی رو توی این نرم افزار دیدی که فکر میکنی بقیه ندارن اما یه سری چیزای دیگه هست که اونا دارم این نداره مثل نرم افزار آپادانا و دایرکتور و خیلی های دیگه که نمیشناسیم.

diberater

Member
در اتوپلی دست شما بازتر است و امکانات بسیار بیشتری را در اختیار دارید
و این امر بیشتر به دانش برنامه نویسی ما بستگی دارد
AutoPlay خیلی به زبان های برنامه نویسی شباهت دارد هر چند خودش تحت زبان لوا کار می کند.
ضمناً در استفاده از dll ها دست برنامه نویس را دو چندان باز گذاشته است.

diberater

Member
کسانی که موافق ایجاد انجمن این نرم افزار هستند در بالای این صفحه در نظر سنجی شرکت کنند (تا متقاضیان به حد کافی نرسه انجمن تشکیل نخواهد شد)

omid.berooz

Member
بعد تازه اینکه اون ابزاری که در اختیار ما میذاره هم به زیبایی کمک میکنه هم به راحت شدن کار ما ولی باز یه مشکلی که داره تصاویر png رو مثل مالتی مدیا بیلدر پشتشو سیاه میکنه

diberater

Member
سلام باهات وافقم اگه لازم شد بگو تا آموزشش رو بذارم

نه فعلا آموزش نیاز نیست. فعلا مزیت های AutoPlay Media Studio رو نسبت به بقیه نرم افزار های اوتوران باید گفت تا شناخته بشه چون اتوپلی بین ایرانی ها نا شناخته است.

آخرین ویرایش:

mmb4us

Member
دوستان سلام

برای اینکه به قدرت این برنامه پی ببرین پیشنهاد میکنم سری به این سایت بزنین

تو این سایت کلی آموزش در مورد این برنامه وجود داره و همینطور انواع سورس های باحال و همینطور برنامه های ساخته شده با این برنامه

بازم میگم حتما به این سایت سر بزنین ، ضرر نمی کنین

diberater

Member
دوستان سلام

برای اینکه به قدرت این برنامه پی ببرین پیشنهاد میکنم سری به این سایت بزنین

تو این سایت کلی آموزش در مورد این برنامه وجود داره و همینطور انواع سورس های باحال و همینطور برنامه های ساخته شده با این برنامه

بازم میگم حتما به این سایت سر بزنین ، ضرر نمی کنین

خوبه یک سایت در راستای این نرم افزار معرفی کردید. اما باید اینو بگم که این سایت تنها سایت فارسی هست که روی این موضوع کار کرده و در کل اینترنت مطلب فارسی دیگه موجود نیست. پس دست یاری بدید تا این انجمن ایجاد بشه.

m javad

کاربر متخصص
و از چند زبان برنامه نویسی در خود برنامه پشتیبانی میشه مثل java,vb,c++,c و اگه اشتباه نکنم از سی شارپ هم پشتیبانی میکنه و خیلی چیزای دیگه

منم مشتاق هستم توضیح بیشتری بشنوم در مورد جمله بالا ...

silvercover

کاربر متخصص
دوستان Auto Play Media Studio هم از نظر من خیلی خوب و قوی هست و برای ساخت نرم افزارهای اتوران و آموزشی کاملا توانمند هست. منتها برای ایجاد یک تالار مجزا نیاز
هست تا تعداد قابل توجهی از افراد و علاقه مندان بیان اینجا و ابراز تمایل کنند. بنابراین اگر میخاین اینجا تالار جدیدی زده بشه برین و جاهای دیگه هم تبلیغش رو بکنید.

pooya_friend

New Member
با سلام
دوستان اینکه اتوپلی قویتر از بیلدر هست شکی در این نیست. شما می تونید تو سایت www.vasva3.com هر سوال و آموزشی در مورد اتوپلی خواستید را دریافت کنید.در ضمن adobe director از همه این نرم افزارها قویتر هست ولی کار باهاش سخته. من خودم چندین سال بیلدر کار می کردم و حتی در این بین چند بار برنامه اتوپلی را نصب کردم و باز پا ک می کردم!!! تا اینکه 1ماه پیش پی به قدرت این نرم افزار بردم!!!!!!!!!!!!!!! واقعا محشره.نسخه نهایی 8.1 را دانلود کنید حتما.
یا حق

آخرین ویرایش:

sajadms

Member
واسه من همیشه سوال بوده چرا انجمنAuto Play Media Studio تو مجید آنلاین وجود نداره؟ در ضمن همچین نرم افزار ناشناخته ای واسه ایرانی ها نیست و واسه اونایی که بیلدر کار کردن کار با برنامه زیاد سخت نیست
در ضمن با توجه به عدم ارائه نسخه جدید از بیلدر یادگیری این برنامه هم واسه علاقه مندان میتونه مفید باشه

omid.berooz

Member
تازه اینکه قویه هیچ درضمن اون چیزایی که ما تو بیلدر از پلاگین استفاده میکردیم این برنامه خودش این خصوصیاتو داره امیدوارم که یه روز بتونم این برنامه رو یاد بگیرم خیلی مشتاقم خداکنه شما هم این روحیه رو داشته باشید

sajadms

Member
درضمن اون چیزایی که ما تو بیلدر از پلاگین استفاده میکردیم این برنامه خودش این خصوصیاتو داره
دوست عزیز درسته یه تعداد کارهایی رو که تو بیلدر با استفاده از از پلاگین انجام می گیره این برنامه خودش داره ولی در مجموع پلاگین هایی رو که بیلدر داره رو نمیشه نادیده گرفت و تعداد کارهایی که خود Auto Play Media Studio بدون پلاگین انجام میده نسبت به بیلدر خیلی هم زیاد نیستن و اضافه شدن بعضی امکانات با توجه به اینکه بیلدر نسخه جدید نداره و این برنامه هنوز بروز میشه طبیعی هستش وگرنه در زمان آپدیت شدن های بیلدر ،MMBخیلی قویتر از این برنامه عمل می کرد و هنوز هم میشه گفت که با توجه به ساخت پلاگین های جدید واسه بیلدر که حالا هم ادامه داره بیلدر حالا حالاها رقابت خودشو با برنامه های دیگه ادامه خواهد داد.

diberater

Member
بله درسته،بیلدر خیلی قوی هست اما برای بعضی موضوعات سختی خواص خودش رو داره، برای مثال این که بیلدر دور تصاویر رو سیاه میکنه و... . یکی از خوبی های اتوپلی اینه که برای tray icon نیازی به پلاگین نیست، اما برای بعضی از کار ها نیاز به پلاگین داره.
در کل وب فارسی اگر شخصی منبع کامل برای گرافیک و برنامه نویسی تحت وب رابخواهد مجید آنلاین را به او معرفی میکنند(یه سری سایت های قوی و در این زمینه هست مثل پرشین جی اف ایکس و...) و در قسمت مالتی مدیا فقط جای اتوپلی برای حرفه ای شدن خالیه و خیلی از مسائل دیگه.
قصد از ایجاد انجمن اتوپلی اینه که تالاری برای آموزش و تبادل اطلاعات ایجاد بشه و همه یتونند تمام نرم افزار های مالتی مدیا رو یک جا داشته باشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا