اگر ممکنه به من بگین Illustrator چیه ؟ و چه کاری انجام میده ؟

atrin777

New Member
سلام

بچه ها من تقریبا با فتوشاپ آشنایی دارم . اگر براتون ممکنه یکم در مورد نرم افزار Illustrator برام توضیح بدین که کارش چیه و آیا یادگرفتنش کاره سختیه ؟ اگرهم کتابی میشناسید که بدرد بخوره لطفا معرفی کنید تا تهیه کنم .

ممنون

What is Illustrator CS3?

Adobe® Illustrator® CS3 software allows you to create sophisticated artwork for virtually any medium. Industry-standard drawing tools, flexible color controls, and professional type controls help you capture your ideas and experiment freely, while timesaving features such as easier-to-access options let you work quickly and intuitively. Improved performance and tight integration with other Adobe applications also help you produce extraordinary graphics for print, web and interactive, and mobile and motion designs.

rezalp

Member
اگر ممکنه به فارسی هم توضیح بدادید خوب بود
و آیا خوب است یاد گرفتنش ؟

معنیش زیاد جالب هم نمیشه - اما باشه :

Adobe® Illustrator® CS3 software allows you to create sophisticated artwork for virtually any medium.
نرم افزاری هست که به شما اجازه میده بتونید به طور هنرمندانه و در سطح بالایی کار خود رو انجام بدین.

Industry-standard drawing tools, flexible color controls, and professional type controls help you capture your ideas and experiment freely
در زمینه طراحی ابزارهایی را دارد - جعبه های رنگ انعطاف پذیر و انواع کنترل های حرفه ای که به شما کمک میکنه ایده ها و طرح های پیاده نشدهی ذهنتون رو تسخیر کنید و در دست بگیرید!

while timesaving features such as easier-to-access options let you work quickly and intuitively
به منظور صرف زمان کم از سوی شما آپشن ها ( اختیارات برنامه ) را به گونه ای قابل دسترس قرار میدهد که بتوانید هم سریع کار کنید - هم با دید واقعی ( همان انتظاری که از آپشن از نظر حس بینایی دارید رو بدست بیارین - به عبارتی : آنچه که میبینید با اونچه که برنامه کارشو انجام میده منطقی باشه !)

Improved performance and tight integration with other Adobe applications also help you produce extraordinary graphics for print, web and interactive, and mobile and motion designs
کارایی را افزایش و در مورد ارتباط با بقیه محصولات شرکت ADOBE بسیار سفت و محکم و صمیمی برخورد میکنه و به منظور پرینت کردن شرایط بسیار فوق العاده ای رو فراهم میکنه - برای امور مربوط به وب - موبایل و طراحی های حرکتی !

جدیدترین ارسال ها

بالا