اکانت رایگان راپیدشیر

cafugold

New Member
ابتدا توی این سایت برید .

http://www.freepremiumaccounts.com/?r=400574

سپس نوع اکانتی که دوست دارید رو انتخاب کنید و ایملیتون و پسورد دلخاهتون رو بدید و مراحله ثبت نام رو طی کنید . بطور مثال اگه اکانته 3 ماهه ی راپید شار میخواید باید 16 نفر که نفر اول با لینکه شما توی سایت ثبت نام کرده ثبت نام بکنن !!! مثلا من مرتضی هستم و بهتون این لینکو گذاشتم و علی اومده با لینکه من ثبت نام کرده و لینکشو واسه نفره بعدی گذاشته !!! بنابراین نفره بعدی که با لینکه علی ثبت نام کرده...هم زیر مجموعه ی من میشه و هم زیر مجموعه ی علی !!! که علی یه زیر مجموعه داره و من دوتا ( علی و دوستش ) و افرادی که با لینکه دوسته علی ثبت نام کردن هم میشن زیر مجموعه ی من و علی و دوسته علی و همینطور بصورت زنجیره ی وسیعی ادامه پیدا میکنه . واقعا فرصته خوبیه !!! پس اولین نفری که با لینکه من که بالا نوشتم ...ثبت نام کرد...مثل من یه لینک مخصوص میگیره !!! که باید لینکشو بنویسه و کاربرایی که تازه از این تاپیک بازدید میکنن هم باید با لینکه آخرین نفری که ثبت نام کرده...ثبت نام کنن !!! هر وقت هم بخواید میتونید وارد حساب کاربریتون توی این سایت بشید و ببینید چند نفر زیر مجموعتون هستن !!! مثلا شما اکانت رایگانه یکماه ی مگا آپلود انتخاب کردید . که نیاز به 8 نفر زیر مجموعه داره . که این 8 نفر سه روزه میشن زیر مجموعتون . سپس به حساب کاربریتون یه سر میزنید و یوزر نیم و اکانتتون رو دریافت میکنید !!! باهال نیست ؟؟؟ اگه همه تلاش کنیم در کمتر از ده روز به اکانتی که انتخاب کردیم میرسیم !! فقط همت و همکاری . تذکر : افرادی که تازه از این تاپیک بازدید میکنن توسط آخرین لینکی که توی این تاپیک بوسیله ی کاربرای قبلی ثبت شده ثبت نام کنن و بعد از پایان ثبت نامشون یه لینک مثله لینکی که براتون گذاشتم دریافت میکنن که اونو به عنوان نظر بزارن تا بچه هایی که تازه به این تاپیک سر میزنن و اکانت میخوان از طریقه اون لینک ثبت نام کنن و افرادی هم که با آخرین لینک ثبت نام کردن هم همین کارو بکنن تااا بینهایت افراد که اکانت میخوان هم با لینکه نفره آخر ثبت نام کنن و واسه نفرای بعدی لینکه خودشون رو بزارن . موفق باشید . خدانگهدار

جدیدترین ارسال ها

بالا