اين ديگه چه مشكليه ؟

spsgorgan

Active Member
سلام
آقا حتما يادتون هست كه چند وقت پيش من و آفتابگردان گفتيم كه ايميل فعال سازي نميفرسته كه البته هيچكس جواب قانع كننده اي نداد . حالا يه چيز جالبناكتر . ديگه خبرنامه هم نميفرسته ؟؟ ميشه بقرماييد مشكل از كجاست . راستي خبرنامه ناك با فوروم داخلش فرق داره يا نه ؟

izone

Active Member
دوست من اتفاقا همين امروز من از تارنماي شما يك خبر نامه دريافت كردم. ولي خواندني نبود چون همه آن با زبان خرچنگ و غورباغه نوشته شده بود!!!!

izone

Active Member
همين امروز ديدم . نميدونم امروز فرستاده شده بود ياديروز (تاريخ اونرا نگاه نكردم) ولي رفته بود جزو Bulkmail و من هم اونرا پاك كردم.

spsgorgan

Active Member
الله اكبر !! واسه 4 نفر ميفرسته واسه 4 نفر نميفرسته !! به قول يكي از دوستان : كار خدا رو ...

izone

Active Member
بهتر نيست بجاي الله اكبر گفتن ناك را به 7.5 ارتقا بدي؟؟؟

spsgorgan

Active Member
ميترسم سايتم بريزه به هم . چون سابقه داره . بعدش كپي رايت گذاشتن ! خوب اي كارو مشكل ميكنه . ولي فكر كنم از پي اچ پي ادمين بشه برداشتش ؟ ها !

Mikhak

Active Member
آقا من هم خبر نامه ساي شما رو دريافت كردم ولي به صورت كد هاي html من براي خوندن اون كد هارو توي يك فايل html ذخيزه كردم و اجرا كردم ولي نميدونم كه چه تور شد كه فقط كدهاي html مياد.

spsgorgan

Active Member
بله . او خبرنامه رو من با خبرنامه بي بي فرستادم . نميدونم با اون فرستاده ولي با مال ناك نه ؟

بله آقا به راحتي از ماي ادمين ميشه پاک کرد

تازه از فوتر هم ميشه!!!!!!!!!!!!!!

spsgorgan

Active Member
نه هنوز . درست نشده . شما پيشنهادي داري ؟ parsa fatehi جان پس ايني كه بچه ها ميگ كه سايت ديگه بالا نمياد جريانش چيه ؟

lachin

Member
خوب اين مشكل سايت شما نيست
اين مشكل از host می باشه
می تونی ایمیل فعال سازی رو برداری
یعنی کاربران فقط با ثبت نام عضو بشن
خوش باش و موفق

جدیدترین ارسال ها

بالا