ايجاد خاصيت target=_blank در css ؟؟

سلام

چطوري مي تونيم خاصيت target= _blank رو توي css ايجاد كرد براي لينك هايي كه با استفاده از اسكريپت java script در html قرار مي گيرند؟؟

اگر اين امكان وجود ندارد لطفا راهي رو معرفي كنيد

:oops:

بله منطق css صفحات وب هست

اما داخل اون مي تونيم خاصيت هايي رو روي لينك ها يا قسمت هاي مختلف صفحه اعمال كنيم
منظور من از جاوااسكريپت در بالا اين هست كه وقتي با استفاده از جاوا اسكريپت يه سري لينك توي سايت قرار مي گيره

از همون اول توي جاوااسكريپت تعريف شده در خود صفحه لود بشه و يا كلا در اين مورد خاصيتي در اون ايجاد نشده

در جايي كه ما به سورس جاوا دست رسي نداريم براي تغيير اون مجبوريم از خود css تغييري رو روي خاصيت اعمال كنيم و با استفاده از div روي اون لينك ها اعمال كنيم كه اين كار به راحتي انجام مي شه

اما خاصيتي كه تحت عنوان تارگت شهرت داره فقط در خود html قابل استفاده هست و تا حالا نديدم كه با استفاده از css روي لينك هاي صفحه اعمال بشه

من مي خوام بدونم در اين زمينه راهي هست يا نه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
اکر منظور شما بدین شکل است که برای لینک هایی که target انها برابر _blank هست ، بتوانیم خصیصه ای از CSS را اعمال کنیم، اصلا همچین چیزی ممکن نیست.
امید وارم متوجه فرمایش شما شده باشم اشکان جان
پاینده باشید

meysamz

Member
با استفاده از جاوا اسكريپت مي توانيد هر اينتر اچ تي ام الي را پيدا كنيد و بعد به هر كدام يك كلاس بدهيد و بعد آن كلاس را تو سي اس اس مقدار دهي كنيد. مانند SyntaxHighlighter كه بسيار زياد مورد استفاده قرار مي گيرد.

MDP

Well-Known Member
meysamz جان فکر کنم پستت رو اشتباه زدی یا یه همچین چیزی.چون اصلا به ماجرا ربطی نداشت !!؟

منظور يا سوالم رو اينجوري هم مي تونم مطرح كنم كه

من يه سري لينك توي iframe دارم كه نمي تونم توي تك تك اونها خاصيت target=_blank رو وارد كنم

من دنبال راهي هستم كه بتونم با يك كد روي تمامي لينك هاي موجود توي اين iframe خاصيت target=_blank ايجاد كنم

حالا مي خواد توي css باشه مي خواد توي فايل جاوا اسكريپت باشه
چون من اين ايفريم رو مي خوام با استفاده از خاصيت document.write در جاوا اسكريپت قرار بدم و بعد اون رو توي سايت آدرس دهي كنم

پس شايد بشه يك كد جاوا اسكريپتي به اين فايل اضافه كرد كه خاصيت گفته شده رو توي همه لينك هاي ايقريم اعمال كنه

توضيحاتتون رو يكم ساده تر به همراه مثال بگيد البته ببخشيد پر رويي مي كنم:)
منتظر جوابتون هستم

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا