اولین Assets ایرانی برای یونیتی

AliScan

New Member
سلام
اولین Assets ایرانی برای یونیتی:
skillstudio-300x75.png

یک نرم افزار تولید کد برای موتور بازی سازی Unity است که توسط آن می توانید AnimationTree و BehaviorTree تولید کنید. کد تولید شده توسط این برنامه به زبان #C است به گونه ای که شما می توانید کد کنترلی خود را در تابعهای ایجاد شده توسط این برنامه اضافه کنید.

این Assets که کار دوست خوبم هستش رو شما می توانید آخرین نسخه آنرا از آدرس زیر بصورت رایگان دانلود کنید:

هر گونه انتقاد،پیشنهاد و ... جهت بهبود این Assets می توانید در همین تاپیک مطرح کنید.

با تشکر

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام
مرسی از اطلاعات مفید شما
اگر تمایل داشته باشن می تونم توی وب سایت
جلوه های ویژه خودم که لینک اون در امضا هست هم این موضوع رو منتشر کنم
در صورت تمایل اطلاع بدین

AliScan

New Member
سلام
مرسی از اطلاعات مفید شما
اگر تمایل داشته باشن می تونم توی وب سایت
جلوه های ویژه خودم که لینک اون در امضا هست هم این موضوع رو منتشر کنم
در صورت تمایل اطلاع بدین
سلام

اشکالی نداره خوشحالم میشیم.شما لطف دارید.
مرسی:rose:
دوستان عزیز اگه پیشنهاد یا نظری در مورد نرم افزار دارن بیان کنن،تا در پیشرفتش همگی سهیم باشیم.
با تشکر:wink:

Hamed_1984

New Member
با سلام خدمت دوستان عزیز
امروز نسخه بتای ورژن جدید توی سایت آپلود کردم. سعی میکنم هر چه سریعتر چندتا مثال هم بزارم.
خواهش میکنم نسخه جدید و دانلود کنید و تستش کنید اگه مشکلی داشت به من اطلاع بدهید تا در اسرع وقت برطرف کنم.
از اونجایی که یونیتی 4 به زودی میاد و یه سیستم انیمیشن جدید (Mecanim) ارائه میده فکر کنم دیگه کار کردن روی قسمت انیمیشن فایده ای نداشته باشه. البته بازم معلوم نیست که این سیستم انیمیشن به چه طریق ارائه بشه. ممکنه فقط برای ورژن پرو قابل استفاده باشه.
به هرحال فعلا فقط اگه باگی داشته باشه برطرف میکنم. ولی روی قسمتهای دیگه کار می کنم.
اگه پیشنهادی داشته باشید خوشحال میشم .

جدیدترین ارسال ها

بالا