اولین نمونه کار من با Particle + Form+ action essential 2 2k

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
کار با پارتیکولار یه کم حوصله می خواد وگرنه سخت نیست
نکته دیگه هم برای اینکه کاملا مسیر حرکت عادی جلوه کنه اینه که باید سایز لایه پارتیکولار رو در حد 4k کنی بعد خود لایه رو حرکت بدی تا طبیعی بشه

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

خوب بود.

یکی از دوستان گفت منم تکرار می کنم انعکاس انفجار حالا فرق نمی کنه روی خشکی یا آب می تونه بهتره باشه. مثلا به خورد آب بره یا کمی پرسپکتیو بشه یعنی کش بیاد دیستورت بشه شکست نوری داشته باشه . اینکاره ای میدونی چی می گم. حالا با دسپلیسمنت مپ یا گزینه هایی از این قبیل

ممنون

در پناه خدا

bahman.k70

Member
البته انفجار به این یزرگی باید نورش روی درختا هم یه اثری میذاشت !
قسمت پایینه اتیش هم یه چیزه خکستری هست که بعد از چند فریم یهو حذف میشه , اونم مربوط به فوتیج اندرو کریمر هست که باید اون قسمتش رو ماسک کنی .
ولی چون کار تستیه اصلا اشکالی نداره . کلا خوب کار کردی . مخصوصا اینکه حوصله داری با پارتیکولار و فورم هم وربری خیلی خوبه !
موفق باشی

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام

خوب بود.

یکی از دوستان گفت منم تکرار می کنم انعکاس انفجار حالا فرق نمی کنه روی خشکی یا آب می تونه بهتره باشه. مثلا به خورد آب بره یا کمی پرسپکتیو بشه یعنی کش بیاد دیستورت بشه شکست نوری داشته باشه . اینکاره ای میدونی چی می گم. حالا با دسپلیسمنت مپ یا گزینه هایی از این قبیل

ممنون

در پناه خدا

ممنون نکته ای خوبی بود

hajhosssein

Member
تست جذابی باید بوده باشه
مخصوصا اینکه تو یه فضای جالب فیلمبرداری شده
ولی خوب جای کار داشت

سلام خدمت همه دوستان محترم :rose:

این اولین کار من با افتر افکت هستش :paint:

لطف کنید و نظرات مفید و سازندتون رو بهم بگید :oops:

با نرم افزار افتر افکت و فتوشاپ cs5 درست شده :paint:

منتظر نظر های بچه های گل مجید آنلاینی هستم

لینک دانلود mb 1.86 :

http://soheilsharifi.persiangig.com/soheil sharifi vfx.flv

:green:

اینم لینک دانلود رو سرور مجید آنلابن :

سلام ساختش چقدر طول کشید ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام ساختش چقدر طول کشید ؟

کلاً چون اون موقع هنوز آتلیه مون رو راه اندازی نکرده بودیم از پرده سبز کژنمیتونستم کمک بگیرم واسه همین خیلی واسه ماسکینگ وقت گذاشتم
در کل نزدیک 2 هفته

mahdi.abdali

New Member
آقا با اجازه ما هم نظر بدیم.
چند تا مورد که من متوجهش شدم اینا بود :
این که یکم پرسپکتیو رفلکت اون انرژی ای که میفرستی اونور رودخونه باید بیشتر رعایت شه، مثلا اگه کوچیک تر شه فک کنم بهتر از آب در بیاد.
رفلکت آتیش هم اگه یکم نویز داشته باشه طبیعی تر میشه. اینجوری انگار رفلکت رو یه سطح براقه نه رودخونه.
کارت با پارتیکل خیلی قشنگه ، هم اولش که میاد نقش بدنتو میگیره هم اونجا که اسمتو مینویسی :)
در کل کار قشنگی شده.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز ممنون که نظر دادی

همونطوری که میدونی این کار برای 2 سال پیش هست

همشون درست بودن که گفتی

آتش

اون آتش دنباله دار رو با چی ساختی که به صورت مستقیم حرکت میکنه و به مقصد برخورد میکنه

منظورت از form-particular
چیه

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
اسم پلاگین هاس

اون آتیش هم با پلاگین پارتیکولار هست

atlas20

New Member
برای شروع کار خوبه و همین که همت کردین و چند تا نمونه ساختین شروع خوبی هستش
چند تا پیشنهاد که من به ذهنم رسید بگم
1. بحث استفاده از color correction متناسب با تصویر البته برای کار حرفه ای از presets استفاده نشه بهتره و متناسب با تصویر تصحیح رنگ انجام بشه
2.دقت بیشتردر تنظیمات particular و استفاده از افکت برای مچ شدن بیشتر با تصویرتون
و موارد دیگه
امیدوارم موفق باشین دوست عزیز

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
ممنون از پاسخگویتون دوست عزیز اما یه کم به نظرتون دیر نیست برای پاسخ به این تاپیک این کار برای بیشتر از 2 سال پیش هست و . . .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا