اولين تقويم دسکتاپي کاملا مذهبي 91

nazary2009

Member
درخواست مجدد

باسلام خدمت جناب goleleila من قبلا اين مباحث رو كه گفته بوديد ديدم اما چون يه تازه كار هستم سردر نياوردم يعني نميدونم اون كدها رو كجا بايد قرار بدم وچطور اون اوقات رواز textفراخوني كنم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

لطفا كدنويسي استفاده شده براي نمايش اوقات شرعي تهران را پيوست كنيد ؟ با تشكر

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من قبلا یه نمونه برای نشون دادن اوقات شرعی درست کردم و قرار دادم نمیدونم دوستان چرا اصرار داردن یه نمونه دیگه براشون درست بشه در صورتی که نمونه استفاده شده در این برنامه و مال من فرقش فقط در دیتابیس و فایل تکست هست که اوقات از اون خونده میشه

از شما تشكر ميكنم . ولي درخواست من ساخت آن با ديتابيس text ميباشد . اگر ميتوانيد يك مثال بياوريد .

mahdi6

Member
باسلام خدمت جناب goleleila من قبلا اين مباحث رو كه گفته بوديد ديدم اما چون يه تازه كار هستم سردر نياوردم يعني نميدونم اون كدها رو كجا بايد قرار بدم وچطور اون اوقات رواز textفراخوني كنم ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

سلام
عرض ادب و احترام
من همکار جناب مهندس گل لیلا هستم
تو ساخت تقویم هم در جریان کامل کار هستم
ایا شما کار با تکس و فرمول ها و توابع را بد هستید؟
فراخوانی اطلاعات از روی تکس را بلدید یا کلا این نوع فراخوانی را اطلاع ندارید؟
اگر اشنا هستید تا یه نمونه براتون بذارم اگر نیستید که باید یه کار دیگه بکنیم
با تشکر

nazary2009

Member

سلام
عرض ادب و احترام
من همکار جناب مهندس گل لیلا هستم
تو ساخت تقویم هم در جریان کامل کار هستم
ایا شما کار با تکس و فرمول ها و توابع را بد هستید؟
فراخوانی اطلاعات از روی تکس را بلدید یا کلا این نوع فراخوانی را اطلاع ندارید؟
اگر اشنا هستید تا یه نمونه براتون بذارم اگر نیستید که باید یه کار دیگه بکنیم
با تشکر
باسلام خدمت شمادوست عزيز متاسفانه منکار با تکس و فرمول ها و توابع را بلد نيستم ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

لطفا با پيوست يك نمونه بانك اطلاعاتي text ، فراخواني اطلاعات را از آن توضيح دهيد . با تشكر

mahdi6

Member
لطفا با پيوست يك نمونه بانك اطلاعاتي text ، فراخواني اطلاعات را از آن توضيح دهيد . با تشكر

سلام
عرض ادب و احترام
خب دوست گرامی شما اول باید کار با تکس یاد بگیری فکر کنم تو انجمن مباحث اموزش باشه
یه فایل پی دی اف اموزش کل تابع های رشته ای که برای این کار هم کمکتون میکنه تو سایت هست
فکر کنم مدیران اگر راهنمایی کنند بهتره است

nazary2009

Member
باسلام ميشه يه نمونه تكست كامل قراربدين تامشكل من وخيلي ازدوستان حل بشه چون بافايل تكست سريع تركارميشه ولي باديتابيس بايديكي يكي اوقات روزهاراوارد كني ول توي تكست كپي پيست ميشه وراحت تره ولي فرخواني روبلدنيستم تازه نميدونم چطوربايدشهري كه كاربرانتخاب مي كنه ذخيره بشه
ممنون ميشم كمك كنيد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
باسلام ميشه يه نمونه تكست كامل قراربدين تامشكل من وخيلي ازدوستان حل بشه چون بافايل تكست سريع تركارميشه ولي باديتابيس بايديكي يكي اوقات روزهاراوارد كني ول توي تكست كپي پيست ميشه وراحت تره ولي فرخواني روبلدنيستم تازه نميدونم چطوربايدشهري كه كاربرانتخاب مي كنه ذخيره بشه
ممنون ميشم كمك كنيد

دوست عزيز
اولا توصيه ميكنم كتاب آموزشي كه جناب silvercover براي بيلدر نوشتن رو حتما با دقت مطالعه كنيد، تو اون كتاب تمامي فرامين و دستورات و توابع به خوبي توضيح داده شده ...

دوماً توصيه ميكنم مبحث آموزش قدم به قدم پلاگين SQLite رو با دقت مطالعه كنيد تا مشكلتون رو با راه حل حرفه‌اي حل كنيد

سوماً در مورد ايرادي كه به ديتابيس وارد كرديد و اينكه گفتيد كار با تكست راحت تره عرض ميكنم اصلا اينطوري نيست ... با يك تكه كد كوچك و يك حلقه ميتونيد تمام ديتاي خودتون رو به ديتابيس منتقل كنيد كه از كپي پيست كردن هم راحت تره

در هر صورت توصيه ميكنم از پلاگين SQLite استفاده كنيد به نفعتون خواهد بود

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا