انیمیشن تعقیب و گریز

prince_Persia_7

Well-Known Member
من دارم یه انیمیشن میسازم در مورد تعقیب و گریز پلیس و سمند. توی این انیمیشن بیشتر تاکیدم روی حرکت دوربین هست و برای اینکه زمان رندرم طولانی نشه روی نورپردازی و محیط کار نکردم. در واقع میخوام یه تجربه ای باشه واسه کار اصلیم که توی یه شهر اتفاق میفته .
چون حجمش خیلی زیاد بود فلشش کردم گذاشتم اینجا.خوشحال میشم نظر بدین
http://s1.picofile.com/file/7306591505/Farar11.rar.html

پیوست ها

• S_P.jpg
    S_P.jpg
    62.1 کیلوبایت · بازدیدها: 51

SinaTR

Well-Known Member
سلام
خيلی خوب
ولی اغراق زياد کردی!
سرعت نهايی ماشينا خوبه ولی شتاب اوليه وکلا شروع حرکت ماشينا خوب نيست
ايده هات هم مثل اينکه از يه انيميشن پيکان که تو اين سايته و دموی اول بازی nfs hp2 گرفتی، درسته؟

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
------
خیلی عالی بود ...
نمیگم جای کار نداره ولی حرکات دوربینت عالیو حرفه ای بود ...
اگه یه آهنگ اکشنم میزاشتی خیلی بهتر بود ...
--------
موفق باشی دوست من :rose:

prince_Persia_7

Well-Known Member
سلام
خيلی خوب
ولی اغراق زياد کردی!
سرعت نهايی ماشينا خوبه ولی شتاب اوليه وکلا شروع حرکت ماشينا خوب نيست
ايده هات هم مثل اينکه از يه انيميشن پيکان که تو اين سايته و دموی اول بازی nfs hp2 گرفتی، درسته؟
ممنون از شما ولی ایده ها مو از اون انیمشنی که گفتین نگرفتم. بیشتر از فیلم های مختلف گرفتم مخصوصا از یه فیلم توی یوتیوب که اسمشو یادم نیست

آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
یکم در مورد زمان رندر و اینا میگی؟؟؟
مدلا آماده بود؟؟؟
با چی کار کردی؟؟؟ با چی رندر گرفتی؟ با چی کامپوزیت شده؟؟؟:-?
در مورد زمان رندر به ازای هر فریم حدودا 2 تا 3 دقیقه طول میکشید. از افکت موشن بلور توی تری دی مکس استفاده کردم به خاطر همین تایم رندر بیشتر شد.
اول تک تک فریم ها رو به عکس تبدیل و سپس توی پرمیر به فیلم تبدیل میکردم
برا در آوردن صحنه آهسته توی بازه زمانی مورد نظر نرخ با 120 فریم بر ثانیه رندر میگرفتم . یعنی بعدش که میاری تو پرمیر چون تعداد بیشتری عکس توی اون بازه ی زمانی وجود داره توی پرمیر به جای تعداد بیشتر عکس توی فاصله ی زمانی مشخص زمان رو افزایش میده که در واقع میشه همون صحنه آهسته
مدل ها هم آماده بودن. سمند رو آقای همایون فتاح ساخته بودن . ماشین پلیس هم یه مرسدس بنز بوده که به این صورت در آورده بودمش :green:
با وی ری رندر گرفتم
هـــــــا ای کامپوزیت که وگفتی یعنی چه؟ :green:

skyblu3

Member
در مورد زمان رندر به ازای هر فریم حدودا 2 تا 3 دقیقه طول میکشید. از افکت موشن بلور توی تری دی مکس استفاده کردم به خاطر همین تایم رندر بیشتر شد.
اول تک تک فریم ها رو به عکس تبدیل و سپس توی پرمیر به فیلم تبدیل میکردم
برا در آوردن صحنه آهسته توی بازه زمانی مورد نظر نرخ با 120 فریم بر ثانیه رندر میگرفتم . یعنی بعدش که میاری تو پرمیر چون تعداد بیشتری عکس توی اون بازه ی زمانی وجود داره توی پرمیر به جای تعداد بیشتر عکس توی فاصله ی زمانی مشخص زمان رو افزایش میده که در واقع میشه همون صحنه آهسته
مدل ها هم آماده بودن. سمند رو آقای همایون فتاح ساخته بودن . ماشین پلیس هم یه مرسدس بنز بوده که به این صورت در آورده بودمش :green:
با وی ری رندر گرفتم
هـــــــا ای کامپوزیت که وگفتی یعنی چه؟ :green:

همون پریمایر منظورم بود...
موفق باشی...
منتظر دیدن کارار بعدیت هستم

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارت خیلی خوب شده دوست من.
حرکت های دوربین عالیه.فقط سمند اول حرکتش اول شتاب می گیره بعد یهو سرعتش کم می شه:-?
ادامه بده مطمئنا کات عالی می شه:rose:

.:BehzAd:.

Active Member
بابا تو این آپلود سنتر مسخره که قابلیت ریسیوم نداره فایل اپ نکیند.

من 2&3 بار هست که میخوام این انیمشین رو دانلود کنم نمیتونم تا وسط اا یا تا آخراش میره یه دفعه ای قطع میشه سرعتم هم کم نیست.

prince_Persia_7

Well-Known Member
بابا تو این آپلود سنتر مسخره که قابلیت ریسیوم نداره فایل اپ نکیند.

من 2&3 بار هست که میخوام این انیمشین رو دانلود کنم نمیتونم تا وسط اا یا تا آخراش میره یه دفعه ای قطع میشه سرعتم هم کم نیست.

من تو مجید آنلاین واست آپ کردم :

پیوست ها

• Farar11.rar
    3.5 مگایابت · بازدیدها: 49
آخرین ویرایش:

MoeinAkbari

Member
خيلي خيلي عالي بود جايه اينطور انيميشن هاي ايراني تو تلوزيونا خيلي خاليه ! دمت گرم من از چند تا چيزش خيلي خوشم اومد يكي حركت دوربين يكي سرعت گرفتن بنزه وقتي كنار سمند بود وقتي گاز ميداد كمكاش ميرفت بالا ! خيلي جالب بود ولي يه چيزي البته فكر كنم !

بنز دفرنسيال عقبه يا جلو؟ ! فكر كنم عقبه ! توي فيلم بنزه موقع حركت لاستيك جلوش ميچرخيد فكر كنم بايد عقبش اينطور ميشد ! :d شايدم اشتباه كردم نميدونم ولي خيلي خوش گذشت ايول !

prince_Persia_7

Well-Known Member
بنز دفرنسيال عقبه يا جلو؟ ! فكر كنم عقبه ! توي فيلم بنزه موقع حركت لاستيك جلوش ميچرخيد فكر كنم بايد عقبش اينطور ميشد ! :d شايدم اشتباه كردم نميدونم ولي خيلي خوش گذشت ايول !
مرسی ممنون . آره اتفاقا دوستم هم بهم میگفت بنز دیفرانسیل جلو هست. اینم یه سوتی از ما :green:

خیلی عالیه. میشه بگی اون عکس درختارو چطور اضافه کردی؟
اون درختا و آسمون کلا یه عکی HDRI بود که تو صحنه استفاده کردم

hamidroosta

Active Member
مرسی فوق العاده هست یه آموزشی هم برای بچه ها بزار تا بچه ها هم بتونن کار کنن
من دارم یه انیمیشن میسازم در مورد تعقیب و گریز پلیس و سمند. توی این انیمیشن بیشتر تاکیدم روی حرکت دوربین هست و برای اینکه زمان رندرم طولانی نشه روی نورپردازی و محیط کار نکردم. در واقع میخوام یه تجربه ای باشه واسه کار اصلیم که توی یه شهر اتفاق میفته .
چون حجمش خیلی زیاد بود فلشش کردم گذاشتم اینجا.خوشحال میشم نظر بدین
http://s1.picofile.com/file/7306591505/Farar11.rar.html

mojtaba 3d

Member
کاره قشنگی بود ولی ای کاش روش صدا هم میزاشتی.امین جان فیلمبرداری و انیمیتت خیلی شبیه انیمیت ماشین آقای پانتورال توی youtube حداقل یکم توش فرق میزاشتی.ولی بیخیال من همه انیمیشن هاتو قبلا دیدم.کارات خیلی قشنگه

prince_Persia_7

Well-Known Member
کاره قشنگی بود ولی ای کاش روش صدا هم میزاشتی.امین جان فیلمبرداری و انیمیتت خیلی شبیه انیمیت ماشین آقای پانتورال توی youtube حداقل یکم توش فرق میزاشتی.ولی بیخیال من همه انیمیشن هاتو قبلا دیدم.کارات خیلی قشنگه
بلاخره یکی پیدا شد مچ مارو بگیره. :green: آره دقیقا از همون یارو پانتورال حرکاتش رو در آوردم . ولی توی انیمیشن جدیدم میخوام از فیلم های و گیم های مختلف واسه حرکت دوربین و اجسام ایده بگیرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا