اندازه گيري مقدار دانلود ( ترافيك adsl )

naseronline

Well-Known Member
سلام به همه دوستان
ميشه يه برنامه معرفي كنيد كه مقدار استفاده يا دانلود از مقدار adsl رو تو ماه نشون بده؟! مي خوام بدونم چند گيگ از ترافيك ماهيانه رو استفاده كردم؟

آخرین ویرایش:

Grafix

Member
سلام

من از اين نرم افزار استفاده ميكنم، گزارش تقريبا" كاملي از ميزان دانلود / آپلود رو نشون ميده ..
از اين قسمت هم مي توني اسكرين شات نرم افزار رو ببيني ..
شركتي كه ADSL گرفتيد، سايتي براي گزارشگيري نداره ..؟

naseronline

Well-Known Member
دوست عزيز خيلي ممنون... من هنوز adsl نگرفتم...تا اونجايي كه از دوستان پرسيدم شركتش اين ويژگي رو هنوز طراحي نكرده... اخه تازه راه افتاده ...
بعدش يه سوال ديگه؟ چه نوع مودمي خوبه؟ usb باشه يا فيشي؟
بعدش اينكه وقتي روي خطadsl تعريف كردند در سيستمم بايد چه تنظيماتي ايجاد كنم؟ كانكشني بايد بسازم؟
( همه اينا واسه اينه كه هزينه نصب و ندم )
lموفق باشيد...

Grafix

Member
خواهش ميكنم،
والا بنده تجربه اي ندارم كه كدوم مودم بهتره،
خودم مودم پلانت (usb) تك كاربره دارم، كه نزديك سه ساله دارم استفاده ميكنم و مشكلي نداشته،..
قيمتش هم فكر كنم حدود 25 تا 30 هزار تومن باشه الآن
تنظيماتش هم به مودم بستگي داره، اما در كل بايد شركتي كه adsl گرفتيد اطلاعاتي به شما براي تنظيمات نصب بده

از تجربيات دوستان ديگه هم مي توني استفاده كني
موفق باشيد.

egcom

Member
مودم هاي يو اس بي ارزون هستند اما من شنيدم براي نصب دردسر زيادي دارن . مودم خود من هم با شبكه كار ميكنه و هم يو اس بي اما من از يو اس بيش استفاده كردم و مشكلي نداشته .

naseronline

Well-Known Member
مودمي كه شركت به من پيشنهاد كرده مودم D-Link هستش كه مي گه اكستر ناله و قطع و وصل نميشه... خدا عالمه !
پس تنظيماتي خاصي نياز نداره و درايور و چيز ديگه اي قرار نيست نصب بشه؟ درسته؟

Grafix

Member
مودمي كه شركت به من پيشنهاد كرده مودم D-Link هستش كه مي گه اكستر ناله و قطع و وصل نميشه... خدا عالمه !
پس تنظيماتي خاصي نياز نداره و درايور و چيز ديگه اي قرار نيست نصب بشه؟ درسته؟

بازم به نوع مودم شما بستگي داره كه چي باشه، همين D-Link مدل هاي مختلفي داره، كه با سي دي راه انداز و يا بر اساس تنظيمات داخلي مودم، نصب ميشه ..
براي نصب هم مي توني از دفترچه راهنماش كمك بگيري..

naseronline

Well-Known Member
آقا مرسي... امروز رفتم پيششون گفتن يه آي پي به شما مي ديم شما وارد مي كنيد..بعدشم يه يوزر و پسوورد و تمام...همين..
فقط گفتن كارت شبكه نياز داي... نمي دونم چند تومنه اين كارت شبكه؟ البته مادربودم يه جايي داره كه سوكت هاي شبكه بهش مي خوره... فك كنم كارت شبكه من آنبورد باشه... نمي دونم بايد بازم ازشون بپرسم...

HamidSHS

Active Member
سلام
ببخشيد اين بحث خيلي به مودم مربوط نميشه اما من هم بايد بگم كه : اينطور كه من خودم يه مودم خراب كردم با نام comtrend
و از يكي از كسايي كه از پشتيبانيش اومده بود ، سوال كردم حالا چه مودمي بگيرم كه مثل اين ( كه كمتر از 6 ماه كار كرده بود) نسوزه چه مودمي رو پيشنهاد ميكنيد گفت :
تا جايي كه من توي اين چند وقته مودم ها رو چك كردم و بررسي كردم مودم هاي Planet و TD-LINK و يه چيز ديگه ( يادم نيست دقيق البته شايد هم همين 2 تا رو گفت ) خيلي خوب از آب در اومدن

من هم الان دارم از TD-LINK استفاده ميكنم
چيز خوبي بوده تا الان ( مودمش تازه اومده و ADSL+2 رو هم ساپورت ميكنه )
قيمتش هم 50 تومن ( خالا يه ذره كمتر با بيشتر هست )
در ضمن من ازش پرسيدم كه D-link چطوره؟
گفت كه درد سر زياد داره

من كه اين مودم رو نصب كردم و بدون هيچ تنظيماتي خيلي خيلي راحت دارم باهاش كار ميكنم

راستي اگر سيستمت جديد هست به احتمال 95 درصد كارت شبكه روش نصبه

موفق باشي
ياعلي

جدیدترین ارسال ها

بالا