انتقال هاست

hobgm

Member
سلام
من یه وبسایت وردپرس دارم و می خوام هاست رو عوض کنم
با منتقل کردن فایل ها مشکلی ندارم!
اما نمی دونم چجوری باید دیتابیس ها رو جابه جا کنم!
باید اکسپورت و اینپورت کنم؟؟ اگه آره چجوری؟ با چه فرمتی؟ اگه نه پس باید چی کار کنم؟:-?
زودتر جواب بدین چون مهلت هاستم تموم میشه و نمی خوام دوباره تمدیدش کنم!!

sheisebaboo

Active Member
برخی از شرکت هایی که خدمات هاست ارائه میدن، کار انتقال سایتتون رو هم اگه بهشون بگید به عنوان تشکر انجام میدن. از شرکتی که هاست گرفتید بپرسید شاید انجام دادند.

ولی در کل برای انتقال: بعد از منتقل کردن فایلها بهترین راه برای انتقال دیتابیس از طریق phpmyadmin اقدام کنید. یک export از دیتابیس بگیرید که پسوند sql. هست. بعدش در دیتابیس هاست جدید import کنید. از ابزار وردپرس هم میتونید استفاده کنید.

Masoud1365

مدیر انجمن
کلا اگر امکان انتقال از طریق سرور را ندارید باید یک فوق بک آپ بگیرید و در هاست جدید ریستور کنید که تمامی اطلاعات منتقل شود (فایل ها ، دیتا بیس، ایمیل ها و ...)

bugmenot

New Member
راحت ترین کار همونطور که دوستمون گفت با phpmyadmin و اکسپورت و ایمپورت کردن هستش، موقع اکسپورت کردن محض اطمینان چندین مدل بک اپ بگیر که خیالت همه جوره راحت باشه، sql gz utf8 با بک وارد کامپتیبیلتی.
یه سه چار تا بک آپ بگیر که خیالت راحت باشه موقع ایمورت

mahdi081

New Member
از هاست فول بک آپ بگیرید بعد لینک دانلود فول بک آپ رو به یکی از کارمندان هاست جدیدی که مورد نظرتونه بدید خودشون براتون راه اندازی میکنند

به صورت فول بک آپ خیلی راحت تری تا جدا جدا فایل ها و دیتا بیس ها رو ایمپورت کنی,

جدیدترین ارسال ها

بالا