اموزش کامل cinema 4d r13 از مقدماتی تا پیشرفته به زبان فارسی

از این مجموعه آموزشی سینما فوردی چقدر برای شما مفید بود

• مجموع رای دهندگان
    54
با سلام دوباره و با درود بی پایان به شما کاربران محترم:rose:
بیست دومین ویدیو اموزشی من کار با مدل سازی و نور پردازی و متریال دهی گلدان هست (قسمت اول)
:paint:
آموزش اصلی وبه زبان اصلی برای شرکت 3D.Fluff هست که من این اموزش رو دیدم والان برای شما به زبان فارسی قرار دادم . امیدوارم نهایت لذت رو برده باشید .
مدت زمان اموزش تقریبا 31 دقیقه
حجم کیفیت اصلی بالغ بر 290 مگابایت بود که به 67 مگابایت کاهش یافت
منتظر اموزش بعدی باشید ..
:oops:

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش کار با مدل سازی و نورپردازی و متریال دهی گلدان به زبان فارسی (قسمت اول) ( سطح متوسط - پیشرفته)
دانلود فایلهای تمرین

321.jpg

آخرین ویرایش:
بیست سومین آموزش ویدیویی من ، قسمت دوم آموزش ساخت ایجاد آب وساقه در داخل گلدان و متریال دهی شما رو یاری میکنم ..:wink:
همینطور که در پست قبلی اشاره شد این مبحث آموزشی برای شرکت
3D.Fluff هست که من در پست قبلی و اینجا در قالب دو قسمت آموزشی وبه زبان فارسی براتون گذاشتم ..

امیدوارم نهایت لذت واستفاده مفید رو برده باشید ..

مدت زمان آموزش تقریبا 20 دقیقه
:)
حجم فشرده شده ویدیو آموزشی تقریبا 43 مگابایت
منتظر آموزش های بعدی باشید ..
:rose:

123.jpg

دانلود آموزش CINEMA 4D R13 بخش ساخت ایجاد آب وساقه در داخل گلدان ومتریال دهی به زبان فارسی (قسمت دوم) ( سطح متوسط - پیشرفته)

دانلود تمامی فایلها وپروژه های تمرین این مبحث آموزشی

آخرین ویرایش:
با سلام به دوستان گلم :rose:
بیست چهارمین ویدیوی آموزشی با عنوان مدل ساری چرخ جلوی موتور شما رو یاری میکنم ..
:paint::wink:
این آموزش برای شرکت 3d fluff هست که بنده اینجا برای شما با عنوان مدل سازی چرخ جلوی موتور به زبان فارسی آموزش داده ودر اینجا قرار دادم ..
:paint::oops:
امیدوارم براتون لذت بخش ومفید بوده باشه
مدت زمان آموزش تقریبا 33 دقیقه
حجم کیفیت فشرده شده ومناسب تقریبا 72 مگابایت
بی صبرانه منتظر آموزش های بعدی باشید ..
:paint::paint::paint:
modling motor.png

دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کاربا مدل سازی چرخ جلوی موتور به زبان فارسی (سطح متوسط -پیشرفته )
دانلود فایلهای تمرین این قسمت آموزشی

آخرین ویرایش:
با سلام
شهادت حضرت رقیه رو به تمامی کاربران ومدیران عزیز تسلیت عرض میکنم
واینکه من از تمامی کاربران پوزش میخام که تو این مدت نتونستم تایپیک رو آپدیت کنم امیدوارم حقیر رو ببخشید
انشالله به امید خدا از فردا مبحث انیمیشن سازی رو به صورت کامل در نرم افزار cinema 4d که به چند بخش تقسیم شده براتون میزارم
بازم مجددا از تمامی کاربران پوزش میخام

massomeh1

Member
با سلام
شهادت حضرت رقیه رو به تمامی کاربران ومدیران عزیز تسلیت عرض میکنم
واینکه من از تمامی کاربران پوزش میخام که تو این مدت نتونستم تایپیک رو آپدیت کنم امیدوارم حقیر رو ببخشید
انشالله به امید خدا از فردا مبحث انیمیشن سازی رو به صورت کامل در نرم افزار cinema 4d که به چند بخش تقسیم شده براتون میزارم
بازم مجددا از تمامی کاربران پوزش میخام

علیک سلام خوش آمدی خداخیرت بده که دوباره اومدی ادامه بدی انشاء الله هرچی از خدا می خواهی اگه به صلاحته بهت بده بازهم متشکرم و بی صبرانه منتظر آموزشهای شما هستم.
فقط چند تا خواهش دارم اول اینکه اگر امکان داره مبحث مورگراف رو که شنیدم تمایز اصلی سینمافوردی با نرم افزارهای سه بعدی دیگه همین بخش هست و با استفاده از اون می توان موشن گرافیکهای جالبی ساخت رو آموزش بدی. ممنون

با سلام دوباره خدمت کاربران محترم :rose:
بیست پنجمین ویدیوی آموزش نرم افزار سینما فوردی بخش انیمیشن سازی مبحث کار با فریم های کلیدی شما رو همراهی میکنم :paint:
امیدوارم به خاطر تاخیر طولانی مدت اپدیت تایپیک ، منو بخشیده باشین :sad:
مدت زمان آموزش تقریبا 11 دقیقه
حجم کیفیت اصلی تقریبا 63 مگابایت
منتظر آموزش بعدی همین انیمیشن سازی مبحث کار با فریم های کلیدی خودکار باشید ..:paint:

1.jpg

دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کار با انیمیشن سازی مبحث کار با فریم های کلیدی
به زبان فارسی (سطح متوسط -پیشرفته )

با سلام دوباره ، امیدوارم روز خوبی رو داشته باشین :rose:
بیست ششمین ویدیوی آموزشی نرم افزار سینمافوردی بخش انیمیشن سازی مبحث دوم کار با فریم های کلیدی خودکار شمارو یاری میکنم :paint:
مدت زمان آموزش تقریبا 5 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی نزدیک به 10 مگابایت :paint:
منتظر آموزش بعدی مبحث کار با انیمیشن سازی با مسیر باشید ..:rose:
20.jpg

دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کار با انیمیشن سازی مبحث کار با فریم های کلیدی خودکار

با سلام
صبحتون بخیر :)
بیست هفتمین ویدیوی آموزشی نرم افزار قدرتمند سینمافوردی بخش انیمیشن سازی مبحث انیمیشن سازی با مسیر شمارو هدایت میکنم :paint:
مدت زمان آموزش تقریبا 9 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی 16 مگابایت :paint:
امیدوارم براتون لذت بخش ومفید بوده باشه ..:rose:
منتظر مبحث بعدی انیمیشن سازی بر روی فرم و حالت یک شی باشید ..:rose:
5154894.jpg

دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کار با انیمیشن سازی مبحث کار با انیمیشن سازی با مسیر

با سلام
بیست هشتمین ویدیوی آموزشی برنامه سینما فوردی بخش انیمیشن سازی مبحث انیمیشن سازی بر روی فرم و حالت یک شی شما رو دعوت میکنم ..
مدت زمان آموزش تقریبا 7 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی نزدیک به 15 مگابایت :paint:
امیدوارم براتون مفید و ماثر بوده باشه ..:paint:
منتظر آموزش بعدی مبحث انیمیشن سازی اشیا ریز باشید ..:rose:

1212.jpg
دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کار با انیمیشن سازی مبحث کار با انیمیشن سازی بر روی فرم و حالت یک شی به زبان فارسی (سطح متوسط -پیشرفته )

massomeh1

Member
سلام ممنون از ادامه آموزشهای شما اما اگه جسارت نباشه باید عرض کنم مشکل کیفیت صداوتصویر هنوز حل نشده. اگر بتونی با نرم افزار حرفه ایی TechSmith.Camtasia که لینک دانلودش رو دادم ادامه بدی آموزشهاتو ممنون میشم. این نرم افزار رو امتحان کن زودتر به نفعتهاااااااااااااااااا. من منتظرم.

سلام ممنون از ادامه آموزشهای شما اما اگه جسارت نباشه باید عرض کنم مشکل کیفیت صداوتصویر هنوز حل نشده. اگر بتونی با نرم افزار حرفه ایی TechSmith.Camtasia که لینک دانلودش رو دادم ادامه بدی آموزشهاتو ممنون میشم. این نرم افزار رو امتحان کن زودتر به نفعتهاااااااااااااااااا. من منتظرم.

سلام
من از سری آموزش های 26 -27 - 28 رو کلا با این نرم افزار TechSmith.Camtasia Camtasia Studio 8 آموزش دادم وخیلی برنامه مفیدی هست
اما مشکل تصویر چیه ؟ فکر کنم نسبت به گذشته از لحاظ اندازه تصویر وکیفیت خیلی بهتر شده باشه وحجمشم بمراتب خیلی کمتر شده ، یعنی بهتر از این هم میشه؟:shock: ، شاید تنظیماتی در برنامه وجود داشته باشه که ما بی خبریم ولی تا اونجایی که ممکن بود من سعیمو کردم شاید از چیزی بی اطلاع باشم ! ..:shock:
حالا مشکل صدا چیه ؟ مشکل صدا نمیدونم فکر کنم منطورتون اینه که صدا ولومش کمه یانه نمیدونم .. وضوحه صدا به مراتب خیلی خوبه نسبت به گذشته ، من چندین بار چک کردم صدا عالیه ، حالا شاید باز مشکل از سیستمم باشه یانه اموزش ها رو تو چند تا سیستم چک کنم ببینم شاید تو سیستم های دیگه این مشکل هست ویا .... نمیدوونم :shock:
من الان دقیقا از اون روزی که گفته بودین از این نرم افزار استفاده کردم همون لحظه دانلودش کردم ونصبش کردم از تمامی نرم افزارهای آموزشی که من در گذشته ازشون استفاده میکردم بمراتب خیلی بهتر از اونها بودند
حالا باز شاید مشکل پخش تو سیستم های دیگه هم باشه ولی فکر نمیکنم نمیدونم ..
:shock::shock::shock::shock:

massomeh1

Member
نه هنوز از لحاظ کیفیت صدا به کیفیت اون نمونه ویدئوهای آموزشی که لینک سایتش رو داده بودم نرسیده . البته تصویرش خوبه مشکلی نداره.
درباره صدا ولوم و کیفیت خوبه اما خش یا نویز داره مثل کسیکه میکروفون رو به دهانش نزدیک می کنه صحبت می کنه من فکر می کنم شما باید میکروفونت رو عوض کنی یا فاصله اونو با دهانت بیشتر کنی . به احتمال زیاد فاصله میکروفون رو کمی افزایش دهی مشکل صدا حل میشه
درضمن چرا خروجی رو فشرده می کنی فرمت mp4 یا mov بگیر و بدون فشرده کردن آپلود کن. البته اگر امکان داره.
باتشکر

آخرین ویرایش:
اره متاسفانه من میکروفن رو به دهنم نزدیک میکنم ولی دیگه این دفعه از این داستانا پیش نمیاد انشالله
اگه زیپ کنم حداقلش دومگ کاهش پیدا میکنه و مراعات حاله دایل اپیا رو هم بکنیم ، باز نطر شما و کاربران برام مهمه . هر جور بهتر باشه همون کارو انجام میدیم ..

با سلام دوباره
بیست نهمین ویدیوی آموزشی نرم افزار سینما4فوردی مبحث انیمیشن سازی اشیاع ریز شما رو دعوت میکنم ..
مدت زمان آموزش تقریبا 10 دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی وفشرده تقریبا 30 مگابایت :paint:
امیدوارم براتون مفید بوده باشه :rose:
منتظر آخرین مبحث بخش ایمیشن سازی مبحث ویرایش فریم ها بر نوار زمانی باشید ..:rose:
1111.jpg
دانلود آموزش cinema-4d-R13 بخش کار با انیمیشن سازی مبحث کار با انیمیشن سازی اشیا ریز به زبان فارسی (سطح متوسط -پیشرفته )

massomeh1

Member
سلام و خدا قوت راستش یک تقاضایی دارم اما نمی دونم فرصت داری کمکم کنی یانه ولی اگر وقت نداری خواهش می کنم خودت رو به دردسر نیانداز .
این صحنه رو دانلود کن ببین من شبیه اینو می خوام در سینمافوردی بسازم البته اگر می شد امروز و فردا که تعطیله اینو آموزش بدی خیلی خوب میشه ولی اگر هم نشد مسئله ایی نیست.
صحنه یک اتاق و پنجره باز که باد می وزه و پرده رو تکون میده و روی میز یک شمع روشن هست و یک کتاب که برگهای اون با وزیدن باد ورق می خوره این صحنه یک مقدار فکر کنم پیچیده و دشوار باشه ولی نکات آموزشی زیادی داره اگر هم الان وقت نداری ولی سعی کن اینو در جلسات آینده آموزش بده.
در این آموزش ساخت شمع سوزان و شمعدان خیلی برام مهمه البته کل صحنه رو دوست دارم یاد بگیرم.
http://uploadkon.ir/?file=VideoHive%20After%20Effects%20Project%20-.flv

چشم انشالله بزودی
اگه هم به مشکل برخوردم از دوستان دیگه واز امین آقا مدیر این بخش کمک میگیرم
انشالله

با سلام روزتون بخیر:rose:
30امین ویدیوی آموزش نرم افزار سینما4دی آخرین مبحث بخش انیمیشن سازی مبحث کار با ویرایش فریم ها بر نوار زمانی شما رو یاری میکنم ..:paint:
مدت زمان آموزش تقریبا هفت دقیقه :paint:
حجم کیفیت اصلی تقریبا 13 مگابایت :paint:
امیدوارم براتون مفید بوده باشه ..:wink:
5154894.jpg
دانلود آموزش cinema-4d-R13 ، آخرین مبحث بخش انیمیشن سازی مبحث کار با ویرایش فریم ها بر نوار زمانی به زبان فارسی (سطح متوسط -پیشرفته )

nabav

Member
باسلام و خسته نباشید.یک سوال داشتم درمورد تکسچر چه جوری می شه توی body paint یک عکس صورت واقعی را روی کاراکتر تکسچر کنم مثلا یک قسمتی از عکس صورت انسان رو انتخاب کنم وروی کاراکتر خودم هرجای که می خوام اعمال کنم؟.یک آموزش در باره ی این از شرکت گنومون دارم ولی متوجه نمی شم چی کار میکنه.با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا