[phpNuke] امنیت در PHP-Nuke

وضعیت
موضوع بسته شده است.

R3KTOR

Banned
واقعا خارجیا اگر بتونن این تاپیک رو بخونند چه فکری می کنند !! //؟! :shock::shock::shock:

VAHID216

مدیر بازنشسته
منظورتون از پایمال چیه ! ؟؟؟ !! مگه من چه کردم که زحمت های شما پایمال شده !؟
من نمی دونم دیگه شما به غیر از توهین و دعوا راه انداختن دیگه چه کار های دیگه ای کردید که حقوق پایمال شده !
آن قدر ها هم که دلیل و مدرک های مارو در مورد ضعف سیستمتون قبولم نکردید و به بدترین نحو پاسخ دادید !
وقتی ما هم به شما گفتیم سیستمتون مشکلاتی داره ، مگه شما قبول کردی ، الان تمامی گروه های توسعه دهنده فارسی ، همه دلایلی بر قدرت خودشون دارن ولی واقعا تا به حال شده هر کدومشون مثل شما تو بوق کرنا بگن آی مردم مال ما بهترینه بینید تو ایران نیوک چه کردیم کم آوردن ، ببینید میلا و جواد نمی فهمیدن از گروه انداختیمشون بیرون ، ببنید پلاتینیوم و گروهشون بدرد نمی خوره و حالیشون نیست ما هم به خاطر همین از فایل فارسی سازش انجمنشون بدون اجازه استفاده کردیم. تمام این کار ها رو شما کردی رفتی تو سایت های فارسی کننده نیوک و تاپیکی زدی به عنوان نیوک ایو فارسی شد ، در 3 تاپیک اول همه تشکر کردن ولی با سوال پرسیدن یکی از کاربرا در مورد امکانات ، چنان گروه فارسی ساز سایت رو زیر سوال بردی که واقعا باعث نفرت شده . از دوستان خواهش می کنم ساکت نشنینن بگن در این موارد.
اون پرسیدن نبود ! من خواستم اطلاعات بیشتری جمع آوری کنم ! چون مثله اینکه تمام تاپیک های نیوک پلانت که مربوط به جر و بحث در مورد برتری ایو نسبت به پلاتینیوم بوده حذف شدن !
خوب شما شده از خود لوکی هم بپرسی ؟؟!!
شما داری میگی از 1 نفر شنیدید که من می خواســـــتم برم بزنمش که نیوک فارسی کرده بعدش چی شده[/
QUOTE]
منظورم از آوردن این جمله این بود یه نمونه از اخلاق بچه گانه شما رو نشون بدم .
که شما و صادق خان اینجا مدیر هستین ! هر اشتباهی هم کردین فدای سرتون بقیه هستن که بن بشن !
هیچ وقت خودت رو گول نزن همیشه خدا شما شروع کننده همه بحث های دعوایی بودی و خداییش از زیر این دیگه شما شونه خالی نکنید. همه الان اینجا شما رو به عنوان یک فردی که به دنبال دعوا می گرده میشناسن .
خیلی جالبه ! اگر باهم متولد شدن چه طور technocrat حدود 1 سال Platinummods رو می چرخوند ؟؟!!
برید تحقیق کنید مشکلی نیست.
اولا که من یادم نمیاد از ماژول پشتیبانی هک شده باشیم ! سایت اصلی ایو هک شده بود نه ما !
ما از طریق آپلود سنتری که روی Peteam.ir بود هک شدیم !
من به پی تیم کاری ندارم ، منظورم این بود سایت اصلی حکم شما رو داره وقتی اون هک شده با هک شدن شما هیچ فرقی نداره.
اینم لینکی در مورد آسیب پذیری پلاتینیوم در همین مورد : تاپیک رو دقیق بخونید !
خودتون هم توصیه می کنم با دقت بخونید گفته کد ها متفاوت هست ولی امکانش هست که می شه جلوگیری کرد.
در صورتی که همه می دونند من 18 سالمه
همه می گن 18 سالتون هست ولی آیا همه می دونن شما در شناسنامه صادره شما در ثبت احوال زده 14 سالتون ؟؟؟!!!!
در مورد امکانات هم ! تا حالا کاری در این مورد به اون صورت نکردم
حق هم دارید چون تا به حال سعی کردید گروه های دیگه رو بکوبونید.
از کی تا حالا شما مدافع حقوق بشر شدی ! ؟
ببین همین نمونه اخلاق بچه گانه شماست ، تا کم می یارید همچین جملات کوته فکرانه ای می زنید.
مثلا اگر من به خوام اتفاقاتی که در http://tracker.nuke-evolution.com/ داره میفته که خودم تو evo Clan دارم براش زحمت می کشم رو بیارم وسط که همه بدونن اون وقت تمام گروه های فارسی ضرر بدی می بینند !
بیارید وسط شما که تا به الان از هیچ کاری برای جمع کردن یوزر دریغ نکردید ، این کار رو هم بکنید ، و لطفا و خواهشا منو و دیگر دوستان رو از همچین چیزایی نترسونید که البته دفعه اولتون هم نیست . مطمئن باشید با اوردن یه همچین چیزایی چیزی از محبوبیت دیگر گروه ها کم نمی شه .
بعدشم دلیل اینکه دارم بیش از حد از یک سیستم خارجی دفاع می کنم چون خودم هم الان تو تیم برنامه نویسی اون هستم و در بیشتر این پروژه هاش شرکت دارم !
آفرین به شما ولی این دلیل نمی شه شما جسارت اینو پیدا کنی بیای اینجا تمام گروه های فارسی ساز نیوک رو زیر سوال ببری و جسارت توهین رو پیدا کنی.

R3KTOR

Banned
من به پی تیم کاری ندارم ، منظورم این بود سایت اصلی حکم شما رو داره وقتی اون هک شده با هک شدن شما هیچ فرقی نداره.

تنها حرفی که می تونم تو کل صحبت هات قبول کنم همینه !
البته رو سرور ایوپرشین جواب نمی داد ! چون سرور سایت اصلی ایو فاقد امنیته !
وقتی ما هم به شما گفتیم سیستمتون مشکلاتی داره ، مگه شما قبول کردی ، الان تمامی گروه های توسعه دهنده فارسی ، همه دلایلی بر قدرت خودشون دارن ولی واقعا تا به حال شده هر کدومشون مثل شما تو بوق کرنا بگن آی مردم مال ما بهترینه بینید تو ایران نیوک چه کردیم کم آوردن ، ببینید میلا و جواد نمی فهمیدن از گروه انداختیمشون بیرون ، ببنید پلاتینیوم و گروهشون بدرد نمی خوره و حالیشون نیست ما هم به خاطر همین از فایل فارسی سازش انجمنشون بدون اجازه استفاده کردیم. تمام این کار ها رو شما کردی رفتی تو سایت های فارسی کننده نیوک و تاپیکی زدی به عنوان نیوک ایو فارسی شد ، در 3 تاپیک اول همه تشکر کردن ولی با سوال پرسیدن یکی از کاربرا در مورد امکانات ، چنان گروه فارسی ساز سایت رو زیر سوال بردی که واقعا باعث نفرت شده . از دوستان خواهش می کنم ساکت نشنینن بگن در این موارد.
و من جز مشکل سنی گروه ایو مشکله دیگری ندیدم که تو مطرح کنی در مورد ایو که ما جواب بدیم

..... ! آها یک مشکل بود ! که چرا این قدر ورژن جدید میدید !؟؟

جوابشم اینه که ما نمی تونیم با سایت مردم ریسک کنیم ! مثله شما سالی یک دفعه ورژن بدیم همه برنامه های جانبی مون رو 5 ماه یک بار آپدیت کنیم ! خطرناکه !

ببین همین نمونه اخلاق بچه گانه شماست ، تا کم می یارید همچین جملات کوته فکرانه ای می زنید.
شما یک جمله غیر از گیر دادن به سنه و اخلاقه من بگو که حد اقل خیالم راحت باشه که شما رشد کردی اگر ما نکردیم !
خودتون هم توصیه می کنم با دقت بخونید گفته کد ها متفاوت هست ولی امکانش هست که می شه جلوگیری کرد.
یعنی ممکنه پلاتینیوم هم هک بشه این طوری ! پس انجام بدین !

همه می گن 18 سالتون هست ولی آیا همه می دونن شما در شناسنامه صادره شما در ثبت احوال زده 14 سالتون ؟؟؟!!!!
یعنی چی ؟!
آقا وحید خیلی داری دور از شخصیتت حرف میزنی ! دوباره دعوا راه میفته ! میگن ما یک چیزی گفتیم !

حق هم دارید چون تا به حال سعی کردید گروه های دیگه رو بکوبونید.
خدا رو شکر پس حرفام بی تاثیر در وجدان افراد نبوده !

بیارید وسط شما که تا به الان از هیچ کاری برای جمع کردن یوزر دریغ نکردید ، این کار رو هم بکنید ، و لطفا و خواهشا منو و دیگر دوستان رو از همچین چیزایی نترسونید که البته دفعه اولتون هم نیست . مطمئن باشید با اوردن یه همچین چیزایی چیزی از محبوبیت دیگر گروه ها کم نمی شه .
اینی که شما دارید می سوزید که 5 تا سایت دارن از PNP استفاده می کنند و ایو حد اقل روی کاغذ 20 تا
و 10 تا که هنوز به یک سری دلایل در http://www.evo-persian.com/modules.php?name=Evo_sites ثبت نشده اند و حدود 30 سایتی که چون مشکلی با ایو ندارند به ایو سر نمی زنند که بفهمند همچین جریانی است
که سایت خود را اضافه کنند به من ربطی نداره !
نگو یوزر جمع کردیم ! بگو نیوکتون خوب بده مردم به هم توصیه کردن !

والا ما مثله شما کتاب و سی دی نمفروشیم تو سایتمون که پول در بیاریم ! شما پول جمع می کنید ما یوزر ! :D

در مورد امکانات هم می تونی همون آدرسی که دادم فعلا ببینی ! تا ورژن 2.1 ایو بیاد تک تک همه ی کارهای جالبی که با بروبچه سایت اصلی انجام دادیم رو میام توضیح میدم !
آفرین به شما ولی این دلیل نمی شه شما جسارت اینو پیدا کنی بیای اینجا تمام گروه های فارسی ساز نیوک رو زیر سوال ببری و جسارت توهین رو پیدا کنی.

من نمی دونم دیگه شما به غیر از توهین و دعوا راه انداختن دیگه چه کار های دیگه ای کردید که حقوق پایمال شده !
هیچ وقت خودت رو گول نزن همیشه خدا شما شروع کننده همه بحث های دعوایی بودی و خداییش از زیر این دیگه شما شونه خالی نکنید. همه الان اینجا شما رو به عنوان یک فردی که به دنبال دعوا می گرده میشناسن .
این جریان این که من دنبال دعوام رو تو و این آقا صادق راه انداختید ! چون پاسخی برای حرفام در مورد نیوک نداشتید
من رو متهم به راه انداختن دعوا می کنید !

5 تا آدم عادی هم میان می بینند مثلا آقا وحید مدیر اینجاست میگه : سینا دعوا راه می اندازی !
دیگه نمیاد ببینه قضیه چی بوده ! دیگه تا آخره عمرش فکر می کنه مدیر ایو پرشین بزن بهادوره این تالار است !

ببنید پلاتینیوم و گروهشون بدرد نمی خوره و حالیشون نیست ما هم به خاطر همین از فایل فارسی سازش انجمنشون بدون اجازه استفاده کردی

این دیگه از اون دروغ های سال بود ! اینارو 13 به در بگو نه الان !

من کی همچین حرفی زدم ! صادق و بهرام جان اون اولا با هم خیلی خوب بودن و بهم در 1000 تا چیز کمک کردن !

اینو همه می دونن !

در آخر بگم ! فقط 1 حرفت رو قبول دارم !

تمام مشکلاتمون باید تو همین تاپیک تموم بشه !

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
صادق جان

حتما میدونید که من مدتی است که دیگه از ایران نیوک بدلیل کارهای فردی کناره گیری کردم پس طرفداری نمیکنم از کسی و جایی. حتی زمانی که در گروه بودم هم تلاش میکردم که توهین نکنم و طرفداری بیخودی هم نکنم.

شما یکبار دیگر پاسخی که در پست نخست داده اید را بخوانید و ببینید که اینکار شما با توجه به اینکه شما مدیر اینجا هستید و باید بی طرف باشید درست است یا خیر؟

اینجور که شما سخن گفتید برداشت میشه که با زیرکی ویژه ای آفاق را به رخ دیگران کشیده اید و دیگر گروه ها را کوبیده اید. که اینگونه سخن گفتن درخور یک مدیر در مجید آنلاین بی طرف نیست. حالا در پست بعدی بجای اینکه موضوع را درست کنید آمدید کار اشتباهتان را توجیه میکنید و با شکایت میخواهید آنرا به گردن دیگران بیندازید؟

یک کمی انصاف هم بد نیست. درست است که شما با استادی بسیار درباره کار گروههای دیگر از جمله مشهد تیم و ایران نیوک کمی بیشتر از همیشه کم لطفی کردید ولی گمان نکنید که خوانندگان به محتوای کلام پی نخواهند برد!

از شما بعید است که بعنوان مدیر خودتان آغاز کننده یک گفتگوی جنجالی و بی ارزش باشید.
من الانشم بيطرف هستم .... وگرنه چرا مثلا اوو و آجا رو زير سوال نبردم ؟ خب طبيعي هست كه از نظر ساختاري مشكلي ندارن ... ولي بارها شاهد هك شدن ايران نيوك و مشهدتيم بوديم ...
من چيز خواصي نگفتم و باتوجه به نوع سوالي كه پرسيده شد با دليل و مدرك گفتم كه بله از ماژول هم سيستم ها هك ميشن .. نمونش ماژول پشتيباني ...

اصولا وقتي طرف جواب قانع كننده اي نداره از در .... از شما انتظار نميرفت ، از شما بعيده و .... وارد ميشه .. كه ديگه اين مسائل براي من قديمي شد و تاثيري هم فكر نميكنم بر جو انجمن ايجاد كنه !!! ( اين من هستم كه بگم از شما بعيد هست كه با حرف هاتون شخصيت من رو زير سوال ميبريد . مطمئن باشيد من شخصيتم رو در اينترنت بدست نياوردم كه با اين مسائل از بين بره ... )
بار ها خواستم از دنياي نت بكشم كنار ولي بخاطر دوستاني كه هميشه وفادار بودن و مثل بعضي ها وقتي به چيزي رسيدن از پشت خنجر بزنن مارو ول نكردن .. هنوز موندم ... وحيد در جريان همه اين مسائل هست ... من به اندازه كافي مشغله كاري و سمت هاي مختلف دارم در اين ايران خراب شده كه فرصت و وقت اضافي براي نت رفتن و مسائل اون ندارم ...

وقتي ميتوني اين حرف رو بزني كه من از آفاق سودي ببرم ... در صورتي كه 1 ريال هم سود نميبرم و همه هزينه هاش از جيب خودم ميشه . نه تبليغاتي .. نه اسپانسري .. نه فروش هاست و ..... هيچي .. !
فقط داريم مفت كار ميكنيم و ملت استفاده ميكنن و جالب تر اينكه بعضي هاشون انگاري مال باباشون رو دارن استفاده ميكنن كه يك چيزي هم طلب كارن !
اين حرف هاي شما نه تنها توهين به آفاق نبود بلكه توهين به شخص بنده و همه اعضاي تيم بود ! كه خالصانه دارن كار ميكنن و ذره اي مزد زحمت هاشون رو نگرفتن كه من باهاش شرمنده اين ها بودم .. كه اگر دستم خالي نبود حتما جواب اين همه كمكشون رو ميدادم . ولي ..............

در صورتي كه مشهدتيم .. ايران نيوك همه و همه دارين از اين طريق درآمد كسب ميكنيد ... پس اين شمائيد كه ميخوايد به هر قيمتي كه شما آمكار بازديداتون و كاربراتون رو بالا نگه داريد تا به هدف هاي نقديتون برسيد ... ! نه من !

شما دلیل بسته شدنه PlatinumMods رو چی می دونید ؟؟!!

وچیزی که نوشته شده :
چه ربطي داره !!؟ هر كسي نسبت به هر سليه اي كه داره كار ميكنه .. مثلا من فردا روزي بايم پرتال آفاق رو عوض كنم و مال خودم كه نوشتم رو بزارم دليل بر بد بودن پلاتينيوم هست ؟؟!!

آیا اصلا نیوک های مشهد تیم و ایران نیوک مقداری روی برنامه نویسی پایه ی نیوک تغییرات ایجاد کرده اند ؟! خوب مسلما خیر !
مسائل پايه ايش هم بزاري كنار .. همين مسائل جانبيش هم پر از مشكل هست !!

و Platinum رو دقیق نمی دانم ولی Aja توسط یک شرکت بزرگ به نام مغترب سوفت ایجاد شده است که برنامه نویسان زیادی در شرکت های دیگر در ایجاد آن نقش داشته اند
سيستم پلاتينيوم اولين بار در سال 2004 توسط تيم برنامه نويس Techgfx با مديريت Graeme Allan منتشر شد .. يكي از رموز موفقيت اين نسخه اين بود كه خط به خط فايل هاش توسط اين تيم كنترول شد و پچ هاي امنيتي مختلفي روش انجام شد .. براي همين است كه در اين مدت فقط 1 بار پچ امنيتي ارائه شد اونم توسط يكي از نميانده هاش كه تيم فرانسوي بود !
بعد از يكسري جريانات كه نياز نميبينم بگم ...سايت اصلي بسته شد و nukeplanet واردشد با مديريت لوكي و يكي از مديران ارشد به نام goose .
كم كم بعد از منتشر شدن نسخه B2 و تركيدنش در ضمينه پرتال نيوك سايت به اسم futurenuke تغيير نام پيدا كرد و بعدش كه نسخه B4 اومد . و الانم تا چند هفته آينده نسخه B5 اون منتشر ميشه !!

میلاد جان باران آمد و ترکها هم رفتند؟ فایل زبان ترجمه کردن درسته که زیاد کار و مشقت دارد ولی تنها کاری نیست که برای فارسی سازی یک پرتال آنهم به بزرگی نیوک انجام میشه. مشهد تیم را که همیشه گفتم پیشکسوت ما در فارسی سازی بوده و هستند و ایران نیوک هم در زیر دست استادان خود در مشهد تیم جزو معدود گروههایی بود که نیوک را به فارسی زبانان با پشتیبانی درست و خوب شناساند. البته نباید از زحمات گروه ایدنا به مدیریت ثارالله گرامی که مدیر همین بخش هم در همینجا بودند و پایه خوبی برای فارسی سازی و کار گروهی گذاشتند چشم پوشی کرد. یادش بخیر زمان ثارالله حتی یک تاپیک هم مانند این درست نمیشد چون واقعا هم مدیر بود و هم استاد.
درسته فايل زبان ترجمه كردن كاري نداره ... ولي پاسخ دادن به سوالات كاربران يكي از مهمترين مسائل هست كه بار ها شاهد اين بودم و پيغام خصوصي هايي كه داده شده مبني بر اينكه تيم هاي ايران نيوك و مشهدتيم به سوالات ما يا جواب نميدن يا جواب هم بدن درست و حسابي نميدن .. نمونش همين تاپيكي در مورد esm ... ! بريد خودتون بخونيد ... !
و هميشه حرف اين بوده ...
"مشكلي نداره .. روي سايت الان كار ميكنه .. مشكل از شماست !" اين شد حرف ؟
بله من منكر اين نميشم كه مشهديتم از پيشكسوتان عرصه نيوك بوده ولي بمرور زمان به انزوا كشيده شد ! ايران نيوك هم همينطور !

از طرفي شماها به محض برخورد با مشكلي سريعا به سايت هاي اصليش مراجعه ميكرديد و سوالاتتون رو ميپرسيديد در صورتي كه شخص بنده بجز 1 يا 2 سوال كه اونم به هيچ جوابي نرسيد .... تمامي مسائل پلاتينيوم رو حل كردم !
موضوع به قديمي بودن و .. نيست ... قدرت برنامه نويسي مربوط به علم فرد ميشه نه قديمي بودنش (‌كه من به علم جناب امير خوان درضمينه كدنويسي كاملا يقين دارم )

هر مشكلي كه بوده .. هر مسائل فارسي سازي كه بوده و هر سوالي كه كاربران پرسيدن و پاسخ دادم همش از علم خودم بوده بدون اينكه ذره اي به جايي مراجعه كنم ... ! همه ميدونن كه من از نظر انگليسي فوق العاده ضعيف هستم و كلا از زبان متنفرم .... هزارن هزار مشكل توي فارسي سزاي پلاتينيوم بوده از جمله شمسي سازي ... مشكلات جانبيش ... كدينگ و ... يك بار شده بيام از شماها چيزي بپرسم .. ولي همه اين مشكلات رو خودم به تنهايي حل كردم نه اينكه برم از جاهاي ديگه سوال بپرسم و جواب بگيرم !!
از طرفي خود من از دوستان ثارلله جان بودم و در اون زمان فقط دو تيم مشهدتيم و ايران نيوك بودن و مشهدتيم قدرت داشت كه ايران نيوك اون زمان در مقابلش كاري نميتونست بكنه .... !! اما الان موضوع فرق داره !

پس بیایید سر هیچ و پوچ وجدان خودمان را زیر پا نگذاریم و این جنگهای به ظاهر مخفی و بچه گانه را بدور بریزیم و به کار یکدیگر احترام بگذاریم و ارج نهیم. چرا که ارج دادن به کار دیگران ارزش گذاشتن روی شخصیت و کار خویش است.
بله دقيقا اين مسائل بچه گانه رو دور بريزيم و اينقدر مثل بچه ها نگيم اين خوبه اين بده .. مثل دوتا مرد بشينين بحث درست و حسابي كنيد كه اين چه برتري هايي داره اون چه برتريهايي داره !! و هركسي هم قبول كنه نه اينكه سريع تا ديد نيوكش زير سوال ميره از بعد هاي مختلف وارد بحث بشه !
كسي كه كاري شروع ميكنه بايد ظرفيت انتقاد پذيريش هم بالا باشه ... !

از یکی از مدیران انجمن nuke-evolution.com دلیل خواستم برای اینکه چرا ایو از پلاتینیوم برتر است ؟!!
بازم چه ربطي داره ..
برم از مديران پلاتينيوم بپرس برتري پلاتينيوم نسبت به اوو چيه .. هزار تا دليل ميارن .. اين كه نشد حرف !

پلاتینیوم همه چیش قدیمیه ! و دیگر مثل قبل روش کار نمیشه ! یعنی اینکه خیلی از نیوک هایی که کار خود ایرانیا بوده مثله INP و MT به دلیل آپدیت بودن از پلاتینیوم بهترند !
ببخشيد شما به چي ميگيد قديمي .. به چي ميگيد جديد ؟
اينكه وقتي نگهبان نيوك مياد بجاي اينكه خود آپگريد نگهبان رو بديد بيرون ميريد كل نسخه رو ميديد بيرون و با اضافه كردن يك عدد اسمش رو ميزاريد جديد ..... اين شد جديد و بروز بودن ؟
توي ايران نيوك و مشهدتيمش هم ماژول جديد توي نسخه هاشون اضافه نميشه چيزي اگر بشه پچ هاي امنيتي و فارسي سازي هست !!
توي آفاق هم هميشه هر نسخه جديدي مي اومد سريعا منتشر ميشد ... نگهبان نيوك .. انجمن ... همين ها بودن كه هميشه هر چند وقت يكبار منتظر ميشد كه توي پلايتيوم سريعا چند روز بعدش ارائه ميشد ... كه شما فقط آفاق رو نگاه ميكرديد ميگفتيد قديميه .. خب من خودم بروزش نميكردم چه ربطي داره شما سايت اصليش رو برو ببين ... !!!
اين همه پرتال هاي پولي رو اگر نگاه كني هر 3 سال .. 4 سال يك نسخه جديد مياد بيرون ازش پس بايد بگيم اينها هم كه ديگه بدتر ؟؟؟
هميشه گفتم بازم ميگم .. پرتال و محصولي بهترين و درجه يك هست كه از زمان نشرش هيچ گونه چيز اضافي كه مربوط به ساختارش باشه ارائه نشده و پلاتينيوم تنها نسخه اي بود كه از زمان B4 كه 1.5 سال ميگذره هيچ پچ امينتي درش ارائه نشد اونم بخاطر اين بود كه همه چيزش حساب شده هست و هيچ مشكلي نداره .. نه مثل نسخه هاي ديگه هر چند وقت يكبار پچ امنيتي يا نسخه جديد بده بيرون !!
زماني فيوچر نسخه جديد ميده بيرون كه حداقلش 15 تا ماژولش بروز بشه و از لحاظ ساختاري هم بروز بشه مه چيز هاي دست و پا افتاده مثل نگهبان و انجمن !!

صادق جان از تعداد استفاده کننده های نیوکتون آمار دارید چه تعداد هستند ؟
مگه من مسئول سيستم آماري هستم كه ببينم چند نفر دارن استفاده ميكنن چند نفر استفاده نميكنن .. براي من مهم نيست

ولی نمیدانم چرا تا در انجمنهای نیوک مجید آنلاین کسی پرسشی میپرسد بجای دریافت پاسخ هم از سوی مدیر اینجا صادق جان و هم از سوی برخی گروههای دیگر حمله تبلیغاتی میشود و تقریبا همه با زیر پا گذاشتن و لگد مال کردن زحمات دیگران میخواهند اینرا برسانند که کار بهتر بوده! چرا چون کار دیگران بدتر بوده! پس ما بهتریم چون دیگران بدترند.
عجب .. حملات تبليغاتي ....
انتقاد كردن و درست عنوان كردن و درست راهنمايي كردن از نظر شما لگدمال كردن زحمت ديگران هست ؟! وقتي يك چيزي مشكل داره من بيام به طرف بگم خوبه استفاده كن.. . فردا مشكلي براش پيش بياد ناسزاهاش براي من هست !!
براي همين اون چيزي كه درست تره رو پيشنهاد ميكنم ... ولي اينم رو هم همه ميدونن هيچ وقت نشده من اسم 4 تيم رو خصوصا اول مشهديتيم بوده يا ايران نيوك عنوان نكنم و طرف رو پيشنهاد نكنم نسبت به ديدن همه نسخه ها !
پس حرفتون كاملا جنبه بي احترامي به من داشت ! ( اين شد دوميش )‌!

اگر بجای این سخنان کودکانه و این همه آبرو ریزی در این انجمن که بسیاری از استفاده کنندگان نیوک را هم از نیوک بدر داده است هر گروهی از کار خودش (بدون حمله و بی احترامی به کار دیگران) و امکانات نیوکی که ارائه داده است سخن بگوید و تصمیم را برعهده کاربران بگذارد چه خوب میشود! تا کنون من و شما شاهد چندین تاپیک بوده ایم که از اینگونه محتوای پوچ و سنگ پرانی داشته است؟ در نهایت هم تاپیک قفل میشود چون رشته آن از ابتدا از دست مدیر خارج شده است.
پس تجربه اين وسط چه معني پيدا ميكنه ؟
حرف هايي كه زده ميشه از بعد تجربه هست نه از بعد بچه گانه به قول شما ! چقدر بايد كاربران تاوان اشتباهات شما رو بايد بپردازن .. مگه كم باعث از بين رفتن اطلاعاتشون شدن ؟
من وجدان خودم اجازه نميده كه بخوام كاربري رو منحرف كنم كه بره استفاد كنه و فردا روزي اطلاعاتش بپره و فحش هاش براي من باشه !! چرا كه ميگه مثلا مدير انجمن مجيد پيشنهاد داه يا مثلا در مقابل تبليغات واهي گروه ديگه .. هيچ عكس العملي نشون نداده !
من اين رو دارم ميگم وقتي مشكل هست .. بپذيريد و بجاي رفتار هاي بچه گانه .. اون مشكل رو حل كنيد نه !!

وقتي مشكلات برطرف بشه كسي نميتونه انتقاد كنه !!!

از طرفي من هميشه بعد از عنوان اصلي سه تيم اوو . آجا و پلاتيينوم رو عنوان ميكردم .. پس نگيد كه تبليغات خودم رو ميكنم !! چرا كه اين تيم ها تيم هاي قدري هستن كه دارن روي اين نسخه ها كار ميكنه و از نظر قدرت فنون خودتم ميدوني 10000 برابر بهتر از ما هستن !! شوخي و تعارف نداريم كه .... در عمل بارها ثابت شده !
( اين سومين توهين )

برخی زمانها خدا را سپاس میگویم که خارجیان امکان خواندن فارسی را ندارند وگرنه این آبروی کمی هم که در تالارهای خارجی داریم را هم دیگر نداشتیم.
بله چون رفتار هاي بچه گانه اي ماننده شما رو نه نمايش در نميارن !!
كجاي اين انجمن هاي خارجي ديديد مديران پلاتينيوم يا اوو يا هر جاي ديگه با هم اينگونه بحث كنن .. چرا كه فقط اونها در عمل اين مسائل رو اثبات ميكنن نه در حرف .. و منم هم دقيقا در عمل اينهارو عنوان كردم پس نگو زير سوال ميبري گروه هارو ... وقتي هك ميشيد و دليلش مشخص ميشه .. اين عمل هست پس حرف هاي انتقاد رو بپذيريد .. نه اينكه ماننده بچه ها رفتار كنيد !

صادق جان كه بنده خدا 10 بار اينو گفت ! ما هم موافقت خود را اعلام كرديم منتظريم گروه هاي ديگر هم موافقت خود را اعلام كنند ! كه اين بحث و منبع يك طرفه و مختص چند گروه خاص نباشد همه باشند ! همه بگويند ! و همه بخوانند !
جواد جان من چندين ماه پيش اين درخواست رو دادم ولي هيچ كسي جلو نيومد دليلشم مشخص هست ...
چون اگر اين كار بشه .. و وقتي كوچكترين مسالي پيش بياد سريعا در اونجا يادداشت ميشه ... پس ديگه اين رفتار هاي بچه گانه ديگه معني پيدا نميكنه و اين بحث ها ديگه پيش نمياد و اونيكه مشكل داره كاملا از صحنه محو خواهد شد ( ك نيمخوان محو بشن كه سود هاي كلانشون از بين بره ) ... براي همين هست كسي پشت اين حرف من رو نگرفت !! :D

اگر کمک های شما دوستان مشهد تیم نبود که ایو الان شمسی نبود ! حقیقتش !
نمونش !!

حتي شما ها هم كمك گرفتيد ....

ولي من يكه و تنها بدون كمك هيچ كسي پلايتينوم رو به اينجا رسوندم و مشكلاتش رو به تنهايي حل كردم ... و هيچ كسي به گردن من حقي نداره گرچه من به گردن خيلي ها حق دارم يكيش همين اوو ولي جواب خوبي رو با بدي دادن !... پس نيازي نميبينم بخوام از كسي طرفداري كنم گرچه هر حرفي زدم از روي حق و حقيقت بوده و كاملا از روي شواهد عنوان كردم !!

اصولا ميگفتن وقتي طرف سنش بالاتر ميره .. بهتر ميشه ... ولي دارم ميبينم كه رفتار هاش بچه گانه تر ميشه ! :)

خوش باشيد در توهمات واهيه خود !!! :wink:

VAHID216

مدیر بازنشسته
من واقعا از دست شما خسته هر پستی که می دم دلیلی می یارم واسه حرف های شما ، شما میزنی جاده خاکی ونصف از حرف های من رو جواب نمیدی، متاسفانه من بیکار هم نیستم هی اینجا جواب شما رو بدم و به حرف های شما ( که حدودا 90 درصد بدون ارزش محتوایی هست) پاسخ بدم.

irlogo

Active Member
من اجمالی اینا رو خوندم ...
میدونین من اوو ، مشهد تیم ، ایران نیوک ، پلات ، ان جی ، ان یو جی و خیلی نیوک های فارسی شده و غیر فارسی شده رو کار کردم ..
نمیخوام بگم خیلی حالیمه یا ... ولی یه چیزی رو خوب میدونم هر چی ساده تر ! سبکتر ! و کم تر سیستم محتوا آپدیت بشه بهتر!
در حال حاظر من پلات کار می کنم چون به نظرم همه این خصوصیات رو داره
به خداوندی خدا قصد توهین و یا همایت از شخص یا گروهی را ندارم ولی سال قبل تا تو اوو پرشن دیدم نوشته باید گل فایل های نیوک ارتقاء پیدا کنه تو دلم گفتم بد بخت اینایی که از اوو استفاده میکنن
من یکی از طراحان کام تو تالک هستم... www.com2talk.com
دارنده جایزه توئیفل کانادا ، تو دیار ما یه موسسه ای هست به نام آل البیت (علیهما سلام)
اون وقتی که هنوز کسی نمیدونست وب چیه من تو این موسسه میدیدم طراح های روسی این موسسه php میزدن
حالا یه چیز دیگه در مورد امنیت!!!!
استاد بنده در عرض 5 دقیقه هر پرتال فورمی باشه هک میکنه
هر کی دوس داره آدرس سایتشو بده من و یه زنگ بزنه 0251+2852273
در عرض 5 دقیقه که آدرس سایتشو تو اینجا مینویسه پسورد ادمینشو اون استاد روسیم میده چند روزی میشه برگشته ایران!!
کل کل بسه ولی میتونین تست کنین...

R3KTOR

Banned
من واقعا از دست شما خسته هر پستی که می دم دلیلی می یارم واسه حرف های شما ، شما میزنی جاده خاکی ونصف از حرف های من رو جواب نمیدی، متاسفانه من بیکار هم نیستم هی اینجا جواب شما رو بدم و به حرف های شما ( که حدودا 90 درصد بدون ارزش محتوایی هست) پاسخ بدم.
ببین ! می دونی چرا بهرام نمیاد هیچ وقت جواب حرفهای بی پایه و اساس شما رو بده !؟

چون جز مذخرف و دروغ چیزی برای گفتن ندارید !
نمونه اش هم همون چیزی که در مورد فایل های فارسی گفتید! که نمی دونم از کجا درومد!
بعدشم اون می دونه که همه ی شما در درون خود اطلاع دارید که نیوک ایو بهترینه و رو دستش فعلا نیست !
به خاطر همین وقتشو نمی گزاره بیاد جواب تو یکی رو بده ! چون ارزش نداره !

فقط منم که وجدانم قبول نمی کنه که یک سری افراد بیان حرف های مفت شما رو بخونن و اشتباه فکر کنند !
مجبور میشم وقتم رو با این همه کار که در سایت های ایو دارم بزارم بیام جواب تورو بدم !

--------------------------------------------------------------
و حالا صادق ! :

صادق جان دیگه خیلی زحمت کشیدی ! چه قدر نوشتی ! :)!

وقتي ميتوني اين حرف رو بزني كه من از آفاق سودي ببرم ... در صورتي كه 1 ريال هم سود نميبرم و همه هزينه هاش از جيب خودم ميشه . نه تبليغاتي .. نه اسپانسري .. نه فروش هاست و ..... هيچي .. !
ولی کتاب و سیدی که می فروشید !

چه ربطي داره !!؟ هر كسي نسبت به هر سليه اي كه داره كار ميكنه .. مثلا من فردا روزي بايم پرتال آفاق رو عوض كنم و مال خودم كه نوشتم رو بزارم دليل بر بد بودن پلاتينيوم هست ؟؟!!
به حرف من توجه نکردید ! دلیلش رو میدونید !؟
سيستم پلاتينيوم اولين بار در سال 2004 توسط تيم برنامه نويس Techgfx با مديريت Graeme Allan منتشر شد .. يكي از رموز موفقيت اين نسخه اين بود كه خط به خط فايل هاش توسط اين تيم كنترول شد و پچ هاي امنيتي مختلفي روش انجام شد .. براي همين است كه در اين مدت فقط 1 بار پچ امنيتي ارائه شد اونم توسط يكي از نميانده هاش كه تيم فرانسوي بود !
بعد از يكسري جريانات كه نياز نميبينم بگم ...سايت اصلي بسته شد و nukeplanet واردشد با مديريت لوكي و يكي از مديران ارشد به نام goose .
كم كم بعد از منتشر شدن نسخه B2 و تركيدنش در ضمينه پرتال نيوك سايت به اسم futurenuke تغيير نام پيدا كرد و بعدش كه نسخه B4 اومد . و الانم تا چند هفته آينده نسخه B5 اون منتشر ميشه !!
دیدی آقا وحید ! حرفات پایه و اساس نداره !

پلاتینیوم در 2004 و ایو در اواخر 2005 تاسیس شده !

برم از مديران پلاتينيوم بپرس برتري پلاتينيوم نسبت به اوو چيه .. هزار تا دليل ميارن .. اين كه نشد حرف !

مگر قرار نشد بحث بشه ! خوب منم رفتم دلیل اوردم ! شما هم دلیل بیار صادق جان !
اينكه وقتي نگهبان نيوك مياد بجاي اينكه خود آپگريد نگهبان رو بديد بيرون ميريد كل نسخه رو ميديد بيرون و با اضافه كردن يك عدد اسمش رو ميزاريد جديد ..... اين شد جديد و بروز بودن ؟

پس ببخشید شما اسمه ورژن جدید نگهبان نیوک رو میزارید قدیم ؟ و غیر آپدیت ؟ !

گفتم بازم هم میگم ! اصلا بگیم مشهد تیم و INP و ایو و آجا آشغال ترین نیوک ها ! حد اقل آپدیت هستن !

مگه من مسئول سيستم آماري هستم كه ببينم چند نفر دارن استفاده ميكنن چند نفر استفاده نميكنن .. براي من مهم نيست
واقعا دوستان خودشون در مورد این جمله قضاوت کنند ! یعنی به درک که هرکی داره از پلاتینیوم استفاده می کنه !

نمونش !!

حتي شما ها هم كمك گرفتيد ....

ولي من يكه و تنها بدون كمك هيچ كسي پلايتينوم رو به اينجا رسوندم و مشكلاتش رو به تنهايي حل كردم ... و هيچ كسي به گردن من حقي نداره گرچه من به گردن خيلي ها حق دارم يكيش همين اوو ولي جواب خوبي رو با بدي دادن !... پس نيازي نميبينم بخوام از كسي طرفداري كنم گرچه هر حرفي زدم از روي حق و حقيقت بوده و كاملا از روي شواهد عنوان كردم !!

اصولا ميگفتن وقتي طرف سنش بالاتر ميره .. بهتر ميشه ... ولي دارم ميبينم كه رفتار هاش بچه گانه تر ميشه !

خوش باشيد در توهمات واهيه خود !!!

شما و وحید جان مثله اینکه امروز یه چیزی تون هست !

شما کمک نگرفتید نه ؟؟ نیوک شما شمسی بود ؟؟؟ کی کمک کرد شمسی کنی؟ بهرام از ایو یا کسه دیگر ؟؟!!

تا تو اوو پرشن دیدم نوشته باید گل فایل های نیوک ارتقاء پیدا کنه تو دلم گفتم بد بخت اینایی که از اوو استفاده میکنن

میشه یکم توضیح بدید !؟

S4DEGH

Well-Known Member
ولی کتاب و سیدی که می فروشید !
CD كه فروش ميره چيزي توي جيب من نميره و الانم ميگم كمتراز 100 تا فروختيم !! چرا كه نه تبليغي براش كردم و نه چيز ديگه ! و هدف من از اين CD گرفتن حال كسايي بود كه داشتن همين اسكريپت هارو دونه اي به قيمت هاي فضايي ميفروختن !!
مگه يادت رفته كه چه دعوايي سره همين CD شد كه مورد انتقاد خيلي از وب نويسان قرار گرفت .. دليلشم مشخص بود .. آجر كردن پول هاي مفتي كه ميگرفتن !! هدف من اين بود نه در آمد !
اصلا هدف من از ايجاد سايت آفاق آجر كردن شركت هايي بود كه داشتن پرتال هاي دزدي رو ميفروختن ... كه تاثير هاي بسزايي هم داشت كه باعث شد قيمت هاشون از سقف هاي ميليوني به هزاري تبديل بشه ..
كتاب هم مال من نيست .. مال محمود قوچاني هست .... و 1 ريال توي جيب من نميره ... هزينه كتاب هم 2 تومن هست كه پول 1 ساندويچ هم نميشه !!
من اصلا در جريان كتاب نبودم و يكباره وقتي چاپ شد فهميدم ...و از همه مهمتر اين كتاب آموزش 5 تا پرتال هست چه ربطي به ما داره !!
يكي رفته ابتكاري به خرج داده و منم پشتش رو گرفتم چون تا لاان اين اولين كتابي هست كه در باره پرتال ها توضيح داده شده !

دیدی آقا وحید ! حرفات پایه و اساس نداره !

پلاتینیوم در 2004 و ایو در اواخر 2005 تاسیس شده !
اين رو ميدونستي همين مدير ارشد اوو .. جزو مديران پلاتينيوم بود ؟؟؟ سره همون جرياناتي كه اتفاق افتاد ايشون و خيلي هاي ديگه كشيدن كنار .. و فقط اين فرد رفت نسخه جديدي منشر كرد !

مگر قرار نشد بحث بشه ! خوب منم رفتم دلیل اوردم ! شما هم دلیل بیار صادق جان !
بحث داريم تا بحث عزيز من !!
حرف هاي ديگري كه ارزش نداره .. قرار شد بشينيم بصورت امكاناتي بحث كنيم نه اينكه بگيم اين چي گفت اون چي گفت !

پس ببخشید شما اسمه ورژن جدید نگهبان نیوک رو میزارید قدیم ؟ و غیر آپدیت ؟ !

گفتم بازم هم میگم ! اصلا بگیم مشهد تیم و INP و ایو و آجا آشغال ترین نیوک ها ! حد اقل آپدیت هستن !
باز حرف خودش رو ميزنه !!
اصلا نمي خوني من چي ميگم !!
مگه تا الان شده نسخه نگهبان يا انجمن توي فيوچر پس از اعلام از سايت هاي اصليش اراه نشه !! آپديت بودن اين نسخه ها ربطي به اپديت بودن نيوك نداره !!
شما آپديت بودن نگهبان رو با نسخه نيوك يكي ميدونيد كه اين غلط هست !! چرا بخاطر يك نگهبان بايد كل نسخه رو از نو گذشات و ... با يك فايل آپگريد ساده تمومه كه آفاق . فيوچر و حتي ايران نيوك و مشهد تيم هم همين كارو كردن و فقط آپگريدش رو گذاشتن !!!
يجوراتيي مي گيد انگاري نسه هاي ما مال زمان بوقستانه !! وقتي سيستم مشكلي امنيتي نداره .. پچ نميخواد .. چيزي نميخواد تغيير كنه درش و حتي اگر نيزاي نبينيم كه مثلا نگهبان بروز بشه چون همين نخسه فعلي كارش رو انجام ميده .. ديگه نيازي نيست كاربر رو به زحمت بندازيم كه هر دفعه بشينه آپگريد كنه !!
مثل اين ميمونه كارخانه bmw ماشيني كه ميده توي ايران 10 سال كار ميكنه و صداش در نمياد .. ولي ايران خودرو ماشين ميده بيرون هر ساله مياد سيستم تنظيم موتور و نميدونم از اين مسائل ميزاره .. خب كسي كه مثلا ماشين از ايران خودرو گرفته بايد هر سال زحمت بده به خودش كه بره چكاب كنه !!! و هميشه ترس داشته باشه از اينكه يك وقتي ماشين بتركه !! ولي كسي كه bmw داره ككشم نمي گزه و راحت براي خودش كار ميكنه !!

يكي از مهمترين مسائلي كه در جذب كاربر تاثير داره همين اذيت نشدنش هست ! كاربر دوست داره چيزي كه نصب ميكنه تا چندين سال نياز به تغييري درش نباشه و راحت استفاده اش رو بكنه !!
من كل رو دارم ميگم .. نه جزء .. توي ايران و كلا ايراني جماعت تصوراتشون بر اين هست كه اگر محصولي ارائه بشه ... بعد از چند مدت اگر چيز جديد براش نياد فكر ميكنن بدرد نميخوره در صورتي كه در خارج كشور چنين نيست !!

واقعا دوستان خودشون در مورد این جمله قضاوت کنند ! یعنی به درک که هرکی داره از پلاتینیوم استفاده می کنه !
اين ديد فكري شماست نه ديگران از برداشت جمله من !

شما و وحید جان مثله اینکه امروز یه چیزی تون هست !

شما کمک نگرفتید نه ؟؟ نیوک شما شمسی بود ؟؟؟ کی کمک کرد شمسی کنی؟ بهرام از ایو یا کسه دیگر ؟؟!!
كي گفته بهرام باعث شمسي شدن پلاتينيوم شده ؟؟؟
چرا مذخرف ميگي ؟
بهرامي كه زير دست خودم بزرگ شده .. بياد به من چيز ياد بده ؟ نزار دهنم باز بشه !

من براي شمسي شدن پلاتينيوم كليه فايل هاي ايران نيوك و مشهدتيم رو خط بخط چك كردم و باتوجه به علم خودم تونستيم مقداري از پلاتينيوم رو شمسي كنم بدون كمك هيچ كسي .. نه مثل شما فايل هارو به امير بدم برام شمسي كنه !
من حتي كپي رايت هاش رو هم برنداشتم تا كسي نتونه بيخودي حرف بزنه :
//Farsi Functions
/* Hejri Date Functions By: M. Shahabi Nezhad ( http://www.healthiran.com )
Special thanks to Mohammad Amin Navid ( Farsinuke.com ) , Majid Alavi Zadeh ( Majidonline.com ) */
//Edited By Amirmoazzami - Zero-F For All Version

خودتون ببينيد اصلا ربطي به كسي داره !!! اصل كاري ها Shahabi Nezhad و Majid Alavi Zadeh بودن !

واقعا متاسفم برات ....

izone

Active Member
من واقعا متاسفم که دوباره خودم را در اینگونه تاپیک ها دخالت دادم. از ابتدا باید از روی تجربه میدونستم که هر چی گفته میشه براش یک توجیه به سود خود صادق گفته میشه.

اصولا وقتي طرف جواب قانع كننده اي نداره از در .... از شما انتظار نميرفت ، از شما بعيده و .... وارد ميشه .. كه ديگه اين مسائل براي من قديمي شد و تاثيري هم فكر نميكنم بر جو انجمن ايجاد كنه !!! ( اين من هستم كه بگم از شما بعيد هست كه با حرف هاتون شخصيت من رو زير سوال ميبريد . مطمئن باشيد من شخصيتم رو در اينترنت بدست نياوردم كه با اين مسائل از بين بره ... )
بار ها خواستم از دنياي نت بكشم كنار ولي بخاطر دوستاني كه هميشه وفادار بودن و مثل بعضي ها وقتي به چيزي رسيدن از پشت خنجر بزنن مارو ول نكردن .. هنوز موندم ... وحيد در جريان همه اين مسائل هست ... من به اندازه كافي مشغله كاري و سمت هاي مختلف دارم در اين ايران خراب شده كه فرصت و وقت اضافي براي نت رفتن و مسائل اون ندارم ...
نی
بهتره صادق جان در همین تاپیک به پستهای خودتان یک نگاه درست دیگه بیندازید تا ببینید که جواب قانع کننده یعنی چه؟

من شما و طرز کار شما را بعنوان مدیر انجمن مجید آنلاین زیر پرسش بردم شما گروه آفاق را می اندازید جلو و میگید که به اونها اهانت کردم!!! من گمان داشتم که اینجا صادق مدیر انجمن مجید آنلاین است نه مدیر آفاق.

شما هر زمان که توانستید بین این دو فرق بگذارید میتوانیم اینجا با هم به گفتگو بپردازیم. ولی تا عملکرد شما زیر سوال میره میخواهید یار گیری کنید.

در پاسخ به اینکه شما خودتان همه چیز را بدون پرسش حل میکنید باید بگم همه مانند شما مادرزادی برنامه نویس و استاد نبوده اند.

من ادامه گفتگو را در اینجا بیخود میدانم و تفسیر گفتگو تا اینجا را بعهده خرد والای خوانندگان میگذارم.

همواره شاد و سربلند باشید.

R3KTOR

Banned
چرا مذخرف ميگي ؟

من براي شمسي شدن پلاتينيوم كليه فايل هاي ايران نيوك و مشهدتيم رو خط بخط چك كردم و باتوجه به علم خودم تونستيم مقداري از پلاتينيوم رو شمسي كنم بدون كمك هيچ كسي .. نه مثل شما فايل هارو به امير بدم برام شمسي كنه !
//Farsi Functions
Special thanks to Mohammad Amin Navid ( Farsinuke.com ) , Majid Alavi Zadeh ( Majidonline.com ) */

خودتون ببينيد اصلا ربطي به كسي داره !!! اصل كاري ها Shahabi Nezhad و Majid Alavi Zadeh بودن !

واقعا متاسفم برات ....
فقط این قسمت پست رو ویرایش نکنید که همین طوری بمونه ! خواهشا !

اين رو ميدونستي همين مدير ارشد اوو .. جزو مديران پلاتينيوم بود ؟؟؟ سره همون جرياناتي كه اتفاق افتاد ايشون و خيلي هاي ديگه كشيدن كنار .. و فقط اين فرد رفت نسخه جديدي منشر كرد !
اینو که منم گفته بودم تو پست های صفحه ی 2 یا 3 !

مگه تا الان شده نسخه نگهبان يا انجمن توي فيوچر پس از اعلام از سايت هاي اصليش اراه نشه !! آپديت بودن اين نسخه ها ربطي به اپديت بودن نيوك نداره !!
ما بحثمون سره آفاقه ! نه futernuke ! چرا تو آپدیت نمی کنی !؟؟؟

در پاسخ به اینکه شما خودتان همه چیز را بدون پرسش حل میکنید باید بگم همه مانند شما مادرزادی برنامه نویس و استاد نبوده اند.
صادق جان ملا به دنیا اومدن ! البته اولین پست های ایشون در همین فروم ها که می گفت نیوک چیست نادیده بگیرید !

miladspy

Member
مثل اینکه همه خودشان را خالی کردند ! بذارید ما هم خالی کنیم !

بحث از شمسی سازی آوردید گفتم گله ای از استاد عزیز فرهاد جان بکنم که در دورانی که من هیچی از شمسی سازی بارم نبود از ایشون درخواست کردم که فقط به من بگویند چه جوری اینکار صورت میگیرد ! حتی فقط من را راهنمایی کنند !

ولی ایشون به بنده پشت کردند و حتی یکبار دیگر بعد از اون قضیه جواب سلام من را هم ندادند

به خداوندی خدا این رسم حداقل یک جوانمرد نیست !

خیلی وقت بود که این در دلم مانده بود و الان وقت مناسبی بود که به ایشون بگم این را !

بعد از اینکه دیدم هیچ کس من را کمک نمی کند مانند صادق جان تمامی خط های مشهد تیم و ایران نیوک را خواندم ! واقعا می توانم بگم دیگر نفسی برایم نمانده بود تا بالاخره فهمیدم قضیه چیست و من کیم ! ؟

البته این شمسی سازی برای سایت Persian-Nuke بود که میخواستم بر روی ایوو پیاده کنم ! خوب اگر در ایوو بدردم نخورد در آجا بدردم خورد توانستم بهتر از آن را پیاده کنم

VAHID216

مدیر بازنشسته
من شما و طرز کار شما را بعنوان مدیر انجمن مجید آنلاین زیر پرسش بردم شما گروه آفاق را می اندازید جلو و میگید که به اونها اهانت کردم!!! من گمان داشتم که اینجا صادق مدیر انجمن مجید آنلاین است نه مدیر آفاق.
الان فرهاد جان صادق تو آفاق فقط Owner دومین و هاست هست یا به عبارت بهتر مدیر مسئولش هست و الان مدیریت آفاق با من هست و عملا صادق دیگه نقشی نداره . ولی توصیه می کنم یه بار دیگه صحبت های صادق رو شما مطالعه بفرمایید.
من الانشم بيطرف هستم .... وگرنه چرا مثلا اوو و آجا رو زير سوال نبردم ؟

موفق باشید

J4vad

Member
خوب ! فكر كنم بهتر باشه تموم شه ! :)

همين جا از تمام مديران نيوك هاي فارسي خواهش دارم ! و عاجزانه درخواست مي كنم خارج از هر كدورتي بيايد با هم اين سيستم با ارزش را در ايران بهتر و با ارزش تر جلوه دهيم !

خواهش مي كنم به دور از هر دعوا ! و پرخاشگري همين جا دعوت مي كنم تيم هاي : ايران نيوك ، مشهد تيم ، آفاق و ايوو لطف كنند و در مورد موضوعي كه مدير انجمن نيوك ، مجيد آنلاين فرمودند تفكر كنند !

و اگر آماده اند اعلام كنند باور كنيد اين بار به دور از جنجال و تنش و فقط با معرفي امكانات مي خواهيم همه چيز را اتمام دهيم تا حداقل هر گاه هم اتفاقي افتاد اين منبعي باشد بر حرف هاي تمام گروه ها !

تا همه را به اين منبع رجوع دهيم حتي در دعوا و جنجال ها تا ! به را حتي جلو بي احترامي ها گرفته شود ! خواهش كردم از تمام گروه ها :sad:

اين نه نتنها در اين فاروم بلكه در تمام فاروم هاي ايراني مي تواند مرجع باشد !

لطفا مدير انجمن گرامي به اين تاپيك كه عنوان آن چه بود و چه شد خاتمه دهد

با سپاس ، يا حق .:wink:

miladspy

Member
جواد جان حرف شما متین !

ولی به نظر من نباید مدیر انجمن به این بحث خاتمه دهد ! مدیران عزیز فارسی ساز باید به این بحث خاتمه دهند !

صادق جان 500 بار از این تاپیک ها را قفل کرد ! نتیجه ای که نداشت هیچ ! بدتر هم شد

بهتر است دیگر با صلح در این تاپیک بسته شود

من هم از همه ی مدیران از مخصوصا :

وحید جان ، فرهاد جان ، صادق جان ، سینا جان و هر کسی که با هر کس دیگری مشکلی دارد در اینجا دست دوستی بدن تا واقعا یک آینده ی خوب برای نیوک در ایران بسازیم

ali-msh

Member
خجالت داره این همه کدورت بخدا
حیف نیست شما همه مدیر هستین و ان تا یوزر دارین بعد اینطوری با هم برخورد میکنین

این دور از جوانمردیه که برای بزرگ کردن خودمون قصد خراب کردن دیگری رو داشته باشیم یا برای اینکه خودمون رو بالاتر نشون بدیم رقیب یا همکارمون رو پایین بکشیم و کوچک جلوه بدیم

بعضی چیزها اگه گفته نشه هیچ اتفاقی نمیفته و کدورتی هم پیش نمیاد

irlogo

Active Member
کسی دوست نداره هک بشه؟
فکر کنم اسم این تاپیک بررسی امنیت در نیوک بود!!
هر کی دوس داره سایتشو بنویسه ...

R3KTOR

Banned
دوست من irlogo لطفا دنبال شر نگردید و حرف مفت نزنید خواهشا !

اصـــــــــــــــــــــــــــــلا نبـــــــــــــــــــــــــــــــــاید این بحــــــــــــــــــــــــــــــث تـــــــــــــــــــــموم بشه !!

به دلیل اینکه صادق خان حرفی زد :
چرا مذخرف ميگي ؟

//Farsi Functions

واقعا متاسفم برات ....

که بدترین توهین ممکنه بود ! باید صبر کنید که جناب xtreme امشب جوابشون رو بده ! و تکلیف زیر دست بزرگ شدن مشخص بشه !

S4DEGH

Well-Known Member
من واقعا متاسفم که دوباره خودم را در اینگونه تاپیک ها دخالت دادم. از ابتدا باید از روی تجربه میدونستم که هر چی گفته میشه براش یک توجیه به سود خود صادق گفته میشه.
شما هميشه خدا از اول متاسف بوديد .. خسته نميشي اينقدر متاسف ميشي ؟ :D

بهتره صادق جان در همین تاپیک به پستهای خودتان یک نگاه درست دیگه بیندازید تا ببینید که جواب قانع کننده یعنی چه؟

شما هر زمان که توانستید بین این دو فرق بگذارید میتوانیم اینجا با هم به گفتگو بپردازیم. ولی تا عملکرد شما زیر سوال میره میخواهید یار گیری کنید.
آيا از خودتون تابحال سوال كرديد كه به درستي پاسخ هاي من رو خونديد يا خير .... گرچه مطمئن هستم خونديد ولي ذره اي درك نكرده ايد كه اين پاسخ شما نشون دهنده درك نكردن شما از صحبت هاي بنده بوده و نياز نميبينم چيزي در اين رابطه بگم چون كسي كه درك درستي نداره ارزش توجيه كردن رو هم نداره !
و پيشنهاد ميكنم طبق گفته خودتون كه از ايران نيوك جدا شده ايد داخل اين بحث ديگر شركت نكنيد ... ! چون هدف شما خراب كردن من هست و هميشه از زمان تاسيس آفاق اينطور بوده و هميشه هم شكست خوردي چون مسائل بيخود و بي محتوايي كه از طرف شما مطرح ميشه هيچ وقت باعث نشده ذره اي ختشه به من وارد بشه .. مردم عقل دارن و دارن ميبينن !!

و يك حقيقت هست وقتي مشهديتم دچار يكسري مسائل شد و ايران نيوك قدرت گرفت .. تنها كسي كه سد راه شما بود آفاق بود كه چون از نظر قدرت نيوك نميتونستي مقابله كني .... شروع به خراب كردن جو هاي انجمن و شخص بنده كردي ... كه واقعا برات متاسفم ....
باز گروه هايي مثل اوو ميومدن با خود نيوك مقابله ميكردن نه اينكه نوهين به شخصيت من كنن يا هر چيز ديگه !!

هميشه گفتم .. بالارفتن سن دليل بر ترك عادات ناپسند و ناشايست نيست ... بلكه ممكنه باعث بدتر شدن اون بشه !

باز طرز فكر بچگانه ديگر .... :D
همه كسايي كه با من بودن ميدونن از صفر شروع كردم اونم از html و وبلاگ نويسي .....
همين كه ميگم اصلا درك درستي از صحبت هاي من نداري .... قبول نميكني. اگر درك داشتي همچين حرفي نميزدي ... منظور من از اون صحبت ها اين بود كه اگر بمشكلي بر ميخوردم نميرفتم سوال پپرسم در فروم هاي خارجي تا بجواب برسم ... خودم راه حلش رو پيدا ميكردم كما اينكه سره ارسال نشدن نظرسنجي در سيستم اخبار .... هيچ كسي و حتي سايت فيوچرم نتونست مشكلش رو پيدا كنه ولي با كمك يكي از دوستان تونستيم حلش كنيم ....
ببينم مگه كسي كه كدنويسي php بلد هست نميتونه روي نيوك كاري انجام بده يا تغييراتي انجام بده ...
باز هم برات متاسفم ....

فقط این قسمت پست رو ویرایش نکنید که همین طوری بمونه ! خواهشا !
خب بمونه ... من نزاشتم كه بخوام ويرايشش كنم !!
اين فانكشن اصل كدنويسيش مال اين دونفر هست كه قبلا در مشهدتيم استفاده ميشد كه من ازش استفاده كردم با كلي تغيرات در ساختارش كه با پلاتينوم مچ بشه ... چه ربطي داره ؟!؟! :neutral:

صادق جان ملا به دنیا اومدن ! البته اولین پست های ایشون در همین فروم ها که می گفت نیوک چیست نادیده بگیرید !
خدا تويكي رو شفا بده ... يه پولي هم بما بده .. :D

چه ربطي داره به موضوع .. ؟ خوبه بالا هم توضيح دادم .. گرچه از تويكي انتظار ندارم درك درستي از تاپيك هاي من داشته باشه .... شما مستمر آزاد باش ... :D

بحث از شمسی سازی آوردید گفتم گله ای از استاد عزیز فرهاد جان بکنم که در دورانی که من هیچی از شمسی سازی بارم نبود از ایشون درخواست کردم که فقط به من بگویند چه جوری اینکار صورت میگیرد ! حتی فقط من را راهنمایی کنند !

ولی ایشون به بنده پشت کردند و حتی یکبار دیگر بعد از اون قضیه جواب سلام من را هم ندادند

به خداوندی خدا این رسم حداقل یک جوانمرد نیست !
بله ميلاد جان حرفت رو باور ميكنم چون خود من هم سره يك مسئله اين رو تست كردم و همين فرهاد عزيز كه دم از جوانمردي ميزنه خيلي راحت مسئله رو پيچوند !
هنوز پستش رو در پيغام خصوصي دارم نوع پيچوندنش رو !!!

خواهش مي كنم به دور از هر دعوا ! و پرخاشگري همين جا دعوت مي كنم تيم هاي : ايران نيوك ، مشهد تيم ، آفاق و ايوو لطف كنند و در مورد موضوعي كه مدير انجمن نيوك ، مجيد آنلاين فرمودند تفكر كنند !
:)

خجالت داره این همه کدورت بخدا
حیف نیست شما همه مدیر هستین و ان تا یوزر دارین بعد اینطوری با هم برخورد میکنین

این دور از جوانمردیه که برای بزرگ کردن خودمون قصد خراب کردن دیگری رو داشته باشیم یا برای اینکه خودمون رو بالاتر نشون بدیم رقیب یا همکارمون رو پایین بکشیم و کوچک جلوه بدیم

بعضی چیزها اگه گفته نشه هیچ اتفاقی نمیفته و کدورتی هم پیش نمیاد
يادته بهت گفتم ديگه توي اين مسائل شركت نميكنم و .....
و واقعيتشم نكردم ولي وقتي فرهاد با تمامي بيشرمي شخصت من رو زير سوال ميبره .... ميتونم سكوت كنم ؟
من ايران نيكو و مشهدتيم رو زير سوال ميبرم ... ايشون مياد من رو زير سوال ميبره .. خجالت داره والله خصوصا توي اين سن !!!

کسی دوست نداره هک بشه؟
فکر کنم اسم این تاپیک بررسی امنیت در نیوک بود!!
هر کی دوس داره سایتشو بنویسه ...
فعلا بيخيالش .... :D

که بدترین توهین ممکنه بود ! باید صبر کنید که جناب xtreme امشب جوابشون رو بده ! و تکلیف زیر دست بزرگ شدن مشخص بشه !
آخه جوجه تورو چه به اين كارا ؟!
تو مگه بودي زماني كه روزي 2 دفعه بهرام به خونه ما زنگ ميزد و سوالاتش رو ميپرسيد ....
جمع كن بساطت رو !
وقتي خرش از پلش گذشت رفت سراغ xtreme ... وگرنه مگه اون زمان xtreme به بهرام نگاهم ميكرد ؟؟؟؟؟
اينقدر شما چسبيديد به xtreme من نچسبيدم به Loki ....
كه 24 ساعته منتظر آن شدنش بشم كه بخوام سوال ازش بپرسم و كمك بخوام !!
خوبه حالا من يا اصلا آفاق 3 سال هست داريم روي پلاتينيوم كار ميكنيم ... اونقت شمايي كه هنوز 1 سالم نشده براي من حرف ميزنيد .....

تو توهماتت خوش باش كوچولو ! :D

نيازي به ادامه مبحث نميبينم .. چون طرف حساب من يك فرد سن بالايي هست كه رفتار هاي بچه گانه از خودش نشون ميده ... و يك بچه كم سن و سال هست كه فقط حرف خودش رو ميزنه و هرچي بگي قبول نميكنه ...

جواد و ميلاد و ali-msh و امير جان .... من از همه شما معذرت ميخوام ........

بيخيال ./
اصلا بنظرم ارزش تاپيك زدن در مورد نسخه هاي مختلف رو هم نداره .. !! خود كاربران عقل و چشم دارن و دارن ميبينن كي بهتره .. كي بدتره .. كي قويه .. كي ضعيفه !
انتخاب با خود استفاده كنندگان !

:) تمام .. / ( ديگه پست نميدم ... چون ارزشي نميبينم كه بخوام وقتم رو تلف كنم !! )

R3KTOR

Banned
بله ميلاد جان حرفت رو باور ميكنم چون خود من هم سره يك مسئله اين رو تست كردم و همين فرهاد عزيز كه دم از جوانمردي ميزنه خيلي راحت مسئله رو پيچوند !
هنوز پستش رو در پيغام خصوصي دارم نوع پيچوندنش رو !!!
اینو منم موافقم ! izone و بهزاد از اون ول ترجیح میدن مشکل رو حل کنند تا علت مشکل رو بگن و یاد بدن !
واسه منم اتفاق افتاد چند بار !
يادته بهت گفتم ديگه توي اين مسائل شركت نميكنم و .....
قبلا هم شرکت نمی کردی ! فقط میومدی به یک بهونه تاپیک پاک کنی !

آخه جوجه تورو چه به اين كارا ؟!
تو مگه بودي زماني كه روزي 2 دفعه بهرام به خونه ما زنگ ميزد و سوالاتش رو ميپرسيد ....
جمع كن بساطت رو !
وقتي خرش از پلش گذشت رفت سراغ xtreme ... وگرنه مگه اون زمان xtreme به بهرام نگاهم ميكرد ؟؟؟؟؟
اينقدر شما چسبيديد به xtreme من نچسبيدم به Loki ....
كه 24 ساعته منتظر آن شدنش بشم كه بخوام سوال ازش بپرسم و كمك بخوام !!
خوبه حالا من يا اصلا آفاق 3 سال هست داريم روي پلاتينيوم كار ميكنيم ... اونقت شمايي كه هنوز 1 سالم نشده براي من حرف ميزنيد .....
میگم امروز حالت خوب نیست !
عزیز منظورم از xtreme همون آقا بهرام مدیر اول ایو پرشین هست !
فکر کنم با مدیر all-themez اشتباه گرفتی ! یا با یک شخصی که وجود خارجی نداره !
نيازي به ادامه مبحث نميبينم .. چون طرف حساب من يك فرد سن بالايي هست كه رفتار هاي بچه گانه از خودش نشون ميده ... و يك بچه كم سن و سال هست كه فقط حرف خودش رو ميزنه و هرچي بگي قبول نميكنه ...

کجا با این عجله ! فعلا وایسا تکلیف شمی سازی و حرفی که به بهرام جان زدی معلوم بشه ! فکر کنم امشب به جز تو و xtreme بقیه فقط باید تماشاگر باشن !

Amir_Reza

Member
سلام برو بچ هر چند قرار نبود من دخالت كنم ولي... خيلي ناراحت شدم ديدم كه شما ها به هم رحم نميكنيد!!!!
اقايون تا حالا شده شما ها كاري كنيد بعد پشيمون شيد؟؟؟ شده يا نه خوب بست كنيد ديگه!!!
به خدا شما ها مدير چند تا پرتال هستيد يكي كه بخواد واسه سايتش نوك رو انتخاب كنه بياد اينجا رو بخونه و بخواد انتخاب كننه خوب 100%‌ بيخيال ميشه ميره طرف مامبو چه ميدونم يه پرتال ديگه چرا؟ چون ميگه من غلط بكنم اين پرتال انتخاب كنم وقتي يه سوالي پرسيده ميشه مثل سگ و گربه ميوفتيد به جون هم و هم ديگر رو ول نميكنيد!!! فقط مي خوايد بگيد من برتر از ديگري هستم!!
مگه شما ها اينجا جم نشده ايد به خاطر پرچم عزيز ايران!!!

خواهشا بست كنيد زشته به خدا فك كنم طرف پشيمون شد از پرسيدن سوالش!!!!
خواهشاا :cry: روي هم ديگر رو ببوسد :oops:
دست به دست هم دهيم به مهر خانه خويش را كنيم ازاد!!!!!
:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا