اعلام نتایج مسابقه نوروزی 1392

3dream

Member
سلام به همه
من زیاد تو تاپیک ها شرکت نمیکنم و فقط تاپیک ها رو ورق میزنم، هیچکدام از دوستان رو هم نمیشناسم و نمی دونم مهارتهاشون در چه حدی هست.
فقط همین که وقت گذاشتید و کار کردید خیلی خوبه، این یعنی انگیزه که تبریک میگم.
راستی مثله اینکه کارگاهها برای دوران قدیم هستند چون توشون اثری از ماشین آلات نجاری نیست!
اما در کل جالبه
با تشکر از کلیه عوامل (سایت و بچه هاش، شرکت کنندگان، داوران، بینندگان و غیره) :rose:

f9023

Member
سلام--دوستان خسته نباشید---

من به شخصه نرسیدم،خیلی دوست داشتم تو مسابقه شرکت کنم---وقتی مدلهای انجام شده رو میدیدم لذت میبردم-تو مدلسازی خیلی خوب کارکردید--ولی توی نور وتکسچر کم کاری کردید-ودلیل اصلیش هم نداشتن وقت بوده نه چیز دیگه ای.چون از همین دوستان کارایی تو گالری دیدم که حرف نداشت

به نفرات اول و دوم وسوم و بقیه بچه ها تبریک میگم.

asa.graphic

Well-Known Member
سلام به همه دوستان و اساتید ...

واقعا خسته نباشید ... همه کارها عالی شده ... تبریک عرض میکنم ... :rose::rose:
جاداره همینجا از مسئولین انجمن هم تشکر کنم ( بخصوص آقا فرشید و رضا جان ) که اینهمه برای ما زحمت میکشن و وقت میزارن ... دست همتون درد نکنه ... :rose::rose::rose:

همگی موفق و موئد باشید ...

dr.hashemi

کاربر فعال
سلام به رفقا و خسته نباشید به همه . . . اول از همه به حمید و مهران بردشونو تبریک میگم و خوشحالم که به حقشون رسیدن بعدم از علی معذرت خواهی کنم که نتونستم تا آخر کار باهاش باشم که البته با اینکه تنهایی اومد بازم کارش از کارای من خیلی بهتر در اومدم وشانس اورد که انصراف دادم وگرنه فکر کنم اصلا مقام نمیاوردیم . . . :) به هر حال امیدوارم شاهد پیشرفت روزافزون همه بچه ها باشم . . .

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.ممنون از همه بچه ها.حسام جان تبریک بابت مقام دومی.بازم عذز میخوام ازت نتونستم همراهیت کنم.ایشاله یه روز سرت شلوغ پروژه و کار بشه وقت سرخاروندن نداشته باشی. همگی موفق باشید

*farshid*

کاربر VIP
دوستان شرکت کننده آدرس محل سکونت و شماره تلفن همراهتون رو به این آدرس میل کنید

[email protected]

و یا پی ام بدید به این آی دی yahoo!

farshid_hashemi_k

جدیدترین ارسال ها

بالا