اعتراض دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behsa

Member
saman_sweden گفت:
salman14000 گفت:
شما دختر خانوم ها مشكلتون اينه كه فكر ميكنيد جايي كه پسرها هستند بايد اونجا سر نا سازگاري پيشه كرد در همين سايت خيلي از همكاران هستند كه حتي دارن با سايت همكاري مي كنند و كمك خوبي براي سايت هستند
به نظر من شما ميتونستي به جاي اين حرفهاي دخترونه كه هميشه بيهوده بوده اند يك چيزي را آموزش ميداديد يا يك اطلاعاتي را به كاربران آموزش ميداديد به نظر من اين جور اعترازات فقط مخصوص دخترها مي باشد و بسار هم بيهوده هستند پس اينجور حرفارو بزارين كنار و پا به پاي پسرها در اين سايت فعاليت كنيد و مطمئن باشيد نتيجه ميگيريد
البته ببخشيد كه يك مقدار تند صحبت كردم واقعا پوزش ميخام :oops:
سلمان...
شما حرفهاتو ميزني بعد ميگي پوزش ميخواهم بهتره از اول فكر كني حرفها را نزني و مثل آخوندها و تازيان فكر ميكني كه دختر نبايد مدرسه بره خونه نشين باشه چادربسر باشه مبادا كسي به خواهر من بد نگاه كنه اما خودم هيز در چشمها و ... ساير دختران نگاه كنم اين رسم تازيان است ما تازي نيستيم ما فرهنگمون بمراتب بهتراز تازيان است
البته تقصير شما هم نيست اين فرهنك غلط تازيان است كه در ما رسوخ كرده
راستش ما در اينجا دختر و پسر باهم به استخر ميروند به حمام سونا ميروند بدون اينكه كسي فكر و برداشت غلط داشته باشه
همينظوري شما فكر ميكنيد نيست دخترها در 99درصد شغلها از ماهيگيري گرفته تا كار معادن كه سخترين شغلها هستند دوش بدوش پسرها كار مي كنند و كم هم نمي آورند خالا شما با چه حقي ميگوييد اين حرفهاي دخترونه كه هميشه بيهوده بوده اند هيچ هم اينطور نيست حرفهايي كه به دختر ميزنه بمراتب با ارزشتر از حرفهاي يه پسري كه نميدونه چي بگه
اينم بگم من رييس شركتمون يه خانم است و افتخار هم دارم كه سيلستمداري و رياست ايشون بهتره
در ضمن نيايي pm بدي اشتباه كردم و اله بله
يه معذرت خواهي به شادي بدهكاري
موفق باشيد

واسه حسن ختام برنامه

بابا سامان جان تو اين گيرو وير آخوند كجا بود بابا :wink:

شاد و پيروز و سر حال باشي :wink:

MrMohi

Active Member
بابا این بنده خدا دو ماه پیش!!! یک حرفی زده و تموم شده رفته! حالا شما

اومدین بعد از دو ماه پیغام رو از آرشیو کشیدین بیرون و به اینبنده خدا گیر

میدین که این چه حرفیه که دو ماه قبل زدی؟

بابا بیخیال...بیچاره اومده از دخترها تقاضا کرده که بیشتر فعال باشند

اون هم دو ماه پیش...حالا الان ...حییییییییی

:?: :?: :?: :?: :?:

salmanclever

Well-Known Member
saman_sweden گفت:
salman14000 گفت:
شما دختر خانوم ها مشكلتون اينه كه فكر ميكنيد جايي كه پسرها هستند بايد اونجا سر نا سازگاري پيشه كرد در همين سايت خيلي از همكاران هستند كه حتي دارن با سايت همكاري مي كنند و كمك خوبي براي سايت هستند
به نظر من شما ميتونستي به جاي اين حرفهاي دخترونه كه هميشه بيهوده بوده اند يك چيزي را آموزش ميداديد يا يك اطلاعاتي را به كاربران آموزش ميداديد به نظر من اين جور اعترازات فقط مخصوص دخترها مي باشد و بسار هم بيهوده هستند پس اينجور حرفارو بزارين كنار و پا به پاي پسرها در اين سايت فعاليت كنيد و مطمئن باشيد نتيجه ميگيريد
البته ببخشيد كه يك مقدار تند صحبت كردم واقعا پوزش ميخام :oops:
سلمان...
شما حرفهاتو ميزني بعد ميگي پوزش ميخواهم بهتره از اول فكر كني حرفها را نزني و مثل آخوندها و تازيان فكر ميكني كه دختر نبايد مدرسه بره خونه نشين باشه چادربسر باشه مبادا كسي به خواهر من بد نگاه كنه اما خودم هيز در چشمها و ... ساير دختران نگاه كنم اين رسم تازيان است ما تازي نيستيم ما فرهنگمون بمراتب بهتراز تازيان است
البته تقصير شما هم نيست اين فرهنك غلط تازيان است كه در ما رسوخ كرده
راستش ما در اينجا دختر و پسر باهم به استخر ميروند به حمام سونا ميروند بدون اينكه كسي فكر و برداشت غلط داشته باشه
همينظوري شما فكر ميكنيد نيست دخترها در 99درصد شغلها از ماهيگيري گرفته تا كار معادن كه سخترين شغلها هستند دوش بدوش پسرها كار مي كنند و كم هم نمي آورند خالا شما با چه حقي ميگوييد اين حرفهاي دخترونه كه هميشه بيهوده بوده اند هيچ هم اينطور نيست حرفهايي كه به دختر ميزنه بمراتب با ارزشتر از حرفهاي يه پسري كه نميدونه چي بگه
اينم بگم من رييس شركتمون يه خانم است و افتخار هم دارم كه سيلستمداري و رياست ايشون بهتره
در ضمن نيايي pm بدي اشتباه كردم و اله بله
يه معذرت خواهي به شادي بدهكاري
موفق باشيد
آقا سامان من نميدونم كه شما چند سال خارج از ايران بودي ولي من نميدونم كه چرا ما هر مشكلي را كه مطرح ميكنيم شما با اونجا كه خودت هستي مقايسه مكني بابا اينجا ايرانه خيلي با اونجا فرق ميكنه شما ميگي كه اونجا دختر پسر باهم ميرن حمام سنا استخر
به نظر شما وقتي توي ايران دختر پسر با هم نميرن حمام يا سنا يا استخر فرهنگشون تازي هست در ضمن من فكر ميكنم كه منظور من را خوب نفهميدي من فعاليت كردن دخترها رو براي مشاغل جامعه منع نكردم من هر چي فكر كردم و گشتم نفهميدم اين آقاي آخوند اصلا اينجا چكاره بود و كجا اسمش برده شد و اصلا از كجا آمد من كه اصلا حرفي از آخوند و مدرسه يا چادر .... نزدم بابا من نميدونم اينا از كجا در اومدن من بازم ميگم شما منظور منو خوب نفهميدي در ضمن من از حرفايي كه زدم پوزش نخاستم من از اينكه تند و رك صحبت كردم پوزش خاستم
در ضمن بگم اين جوابي كه دادم نشانه اين نيست كه ما با هم جنگ داريم يا به قول مشهدي ها كلكل ميكنيم من فقط ميخاستم بگم كه منظور ريپلاي منو خوب نفهميده بودي ولي من شمارا مثل يك برادر دوست دارم
موفق باشيد...
سلمان...!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا