اضافه كردن هاردديسك به سيستم

سلام :D
ميبخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم :oops:
من در حال حاضر يك هارد40 دارم كه فكر ميكنم سرعتش5400 و بافرش2 باشد اگر يك هارد 80 با سرعت 7200 و بافر8 به سيستمم اضافه كنم مشكلي(ناهمخواني)بين هاردها در كنار هم پيش نمياد؟ و يكي به من گفت اگر بخوام هارد جديد اضافه كنم بايد از ورودي رايتر استفاده كنم يعني در آينده نميتونم رايتر روي سيستمم نصب كنم؟
از توجهتون متشكرم :wink:

saman_sweden

Active Member
majidflash گفت:
سلام :D
ميبخشيد كه دوباره مزاحمتون ميشم :oops:
من در حال حاضر يك هارد40 دارم كه فكر ميكنم سرعتش5400 و بافرش2 باشد اگر يك هارد 80 با سرعت 7200 و بافر8 به سيستمم اضافه كنم مشكلي(ناهمخواني)بين هاردها در كنار هم پيش نمياد؟ و يكي به من گفت اگر بخوام هارد جديد اضافه كنم بايد از ورودي رايتر استفاده كنم يعني در آينده نميتونم رايتر روي سيستمم نصب كنم؟
از توجهتون متشكرم :wink:
اون دوستي كه اين پيشنهاد به شما كرده نظرش اشتباه استشما ميتوانيد دو تا هارد را باهم به يك ورودي وصل كنيد اشكال پيش نمي ايد فقط مطعن شويد كه مادر بورد شما 80 تايي را كامل خواهد خواند

يعني هارد قديمي من با هارد جديدي كه نصب ميكنم با وجود اختلاف سرعت مشكلي درست نميكنه؟
و مدل مادربردم را از كجاي سيستم پيدا كنم تا مطمعن بشم بالاي 80 را ساپورت ميكنه داخل سيديش گشتم چيزي از مدلش نبود

مرسي از توجهتون :wink:

saman_sweden

Active Member
majidflash گفت:
يعني هارد قديمي من با هارد جديدي كه نصب ميكنم با وجود اختلاف سرعت مشكلي درست نميكنه؟
و مدل مادربردم را از كجاي سيستم پيدا كنم تا مطمعن بشم بالاي 80 را ساپورت ميكنه داخل سيديش گشتم چيزي از مدلش نبود

مرسي از توجهتون :wink:
نه مشكلي بوجود نميايد
براي مادر بورد مشخصات اوليه را ببينيد اگر پيدا نكرديد از شركت سازنده مادر بوردتان توي اينترنت بگرديد

MrMohi

Active Member
برای یافتن هر گونه اطلاعات از سیستم مسیر زیر را طی کنید

Start/All Programs/Accessories/System Tools/System Information

Ali_chi

Member
چرا آقاهه واست مشكل پيش مياد اما اگه از اين راه بري اگه هاردي كه ظرفيتش پايين تره روبرداري و پارتيشن پرايمري روش بسازي و خلاصه اون يكيو بكني سكندري هنگام نصب ويندوز كارات مختل ميشه و مجبوري هارد بزرگه رو جدا كني تا روند كار ادامه پيدا كنه در غير اينصورت نه به مشكل خاصي برخورد نميكني

جدیدترین ارسال ها

بالا