استخدام همکار جهت راهندازی گروه دانلود آفلاین

با سلام خدمت دوستان عزیز .
مدتی است که در انجمن فعالیتی نداشتم و از این بابت شرمندم . خیلی خب بریم سر اصل مطلب.
بنده قراره گروه دانلود آفلاین ما*ه*و*ا*ر*ه*ا*ی تشکیل بدم . مدیریت این گروه رو خودم به عهده میگیرم و نمیخوام پولی هم تو جیبم بره . فقط به یک همکار (معاون اصلی) که با این کار فوق العاده آشنا باشه .
البته این پایان کار نیست . ما هنوز به چنتا مدیر دیگه نیاز داریم . یکی که سایت راه بدازه که فعالیت گروه رو به اطلاع برسونه .به یک دانلودر نیاز داریم که به ADSL یا DIALUP به همراه کارت D-V-B که در جهت w3 تنظیم باشه . به یک اعلام کننده لحظه به لحظه هم نیاز داریم .
دوستان قضیه خیلی جدی هست . تو همین تاپیک اعلام آمادگی کنید .

boobian

Active Member
دوست عزیز من خودم آفلاین کار می کنم و از اینجا اعلام آمادگی می کنم

Member
میشه بپرسم که دقیقاً میخوایید چیکار کنید؟:?:(برام سوال شده که شما با آفلاین دی وی بی چی میتونید بگیرید که مفید باشه؟)
(من تجربه آفلاین رو دارم هیچ مزیتی نسبت به تورنت نداره که هیچ کلی فایل بدرد نخور میده که برای چک کردن دانلود 1 شب 1 هفته باید وقت بذاری) و در کل یکی از دو کار زیر رو میتونید باهاش انجام بدید
1- هارد بسوزونید
2- وقت تلف کنید؟
3- حرص بخورید
دکی این که شد 3 تا:-?
شما بگید چی میخوایید دانلود کنید تا من بگم چه جوری انجامش بدید
بازم بگم که دانلود آفلاین شما رو به هیچ جایی نمیبره فقط دور خودتون میچرخید

میشه بپرسم که دقیقاً میخوایید چیکار کنید؟:?:(برام سوال شده که شما با آفلاین دی وی بی چی میتونید بگیرید که مفید باشه؟)
(من تجربه آفلاین رو دارم هیچ مزیتی نسبت به تورنت نداره که هیچ کلی فایل بدرد نخور میده که برای چک کردن دانلود 1 شب 1 هفته باید وقت بذاری) و در کل یکی از دو کار زیر رو میتونید باهاش انجام بدید
1- هارد بسوزونید
2- وقت تلف کنید؟
3- حرص بخورید

میخوایم رایگان کار کنیم . یعنی برای فایلهامون پسورد و کد نزاریم .
هارد طرف به ما ربطی نداره . . . وقت خودمونو هم تلف میکنیم تا بقیه استفاده کنن . . . حرص نمیخوریم چون کلی حال میکنیم .

Member
مثل اینکه متوجه منظور من نشدید
شما که میخوایید دانلود آفلاین راه بندازید محاصبه درصد خطای این کار رو کردید و میدونید احتمال اینکه دانلود سالم به دست شخص ثالث برسه چه قدره؟

مثل اینکه متوجه منظور من نشدید
شما که میخوایید دانلود آفلاین راه بندازید محاصبه درصد خطای این کار رو کردید و میدونید احتمال اینکه دانلود سالم به دست شخص ثالث برسه چه قدره؟

همکار ؟ ؟ ؟ ؟ کسی نبود ؟

saeed_9_12

New Member
خوب ، دوست من گروه آفلاین راه بندازی چی میشه؟ فایده ای هم برای اعضا داره؟
من خودم آفلاین کار می کنم و کاملا با عزیز موافقم که فقط وقت تلف کردنه ، حالا اگه قرار بود پسورد داشته باشه (هزینه ها رو از این طریق تامین کنیم) یه حرفی ، آزاد و رایگان که فایده نداره.
در هر صورت اگه گروه آفلاین راه انداختی مک و فرکانس گروه رو بزار تا ما حالش رو ببریم:cool:

آخرین ویرایش:
دوستان قبلش یه توضیح بدید که ما هم بدونیم دانلود آفلاین چی هست و به چه درد میخوره . در ضمن با پسورد گذاشتن رو فایل چه جوری میشه در آمد زایی کرد .
من که فقط از کل مطلب اینو متوجه شدم >> ما*ه*و*ا*ر*ه*ا*ی :-?

Dr_ace

New Member
1- هارد بسوزونید
2- وقت تلف کنید؟
3- حرص بخورید

سلام دوست عزیز

من یه سوال داشتم ...

تو دانلود آفلاین اون فایلی رو که خودت مد نظر داری نمی تونی دانلود کنی ؟؟؟
مثلاً مثل آنلاین یه لینکی رو که داری براحتی دانلود می کنی ، تو آفلاین به چه صورته ؟؟؟ ممنون می شم کمک کنی

سلام دوست عزیز

من یه سوال داشتم ...

تو دانلود آفلاین اون فایلی رو که خودت مد نظر داری نمی تونی دانلود کنی ؟؟؟
مثلاً مثل آنلاین یه لینکی رو که داری براحتی دانلود می کنی ، تو آفلاین به چه صورته ؟؟؟ ممنون می شم کمک کنی

شرمنده همه شما شدم . مدتی بود که پاسخها به ایمیلم ارسال نمشد و به این دلیل بنده این تاپیک رو فراموش کردم . در پاسخ چندتا از دوستان که اصلأ نمیدونن آفلاین یعنی چی باید بگم که برن و یه تحقیقی بکنن تو گوگل و انشاالله اگه خدا بخواد متوجه این موضوع بشن ، اگه هم نخواد بهتره تو دنیای خودشون بچرخن . اگه مطلبی خوندن و باز متوجه نشدن که . . . . خدا داند . . دوست عزیزی که اعلام آمادگی کرد لطفأ با ایمیل بنده در تماس باشن . بقیه هم به این روال .
راستی به اون عزیزان به این دلیل پاسخ ندادم چون از آفلاین خبر ندارن چه برسه به آنلاین .
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا