اساتید طراحی کمک

ajax بیشتر برای کار با server هست و همچنین XML .
ولی اینکه از AJAX برای این کاری که توی این تاپیک مطرح شد استفاده کنید,به نظر کار درستی نمیاد.چون ajax از refresh شدن خودداری می کنه ولی هدف ایشون این نیست.استفاده از راه هایی که دوستان گفتن بهتر و آسون تر به نظر می رسه.
چرا می گید کار با Ajax سخته؟ چی داره؟پیچیدگی چیه؟
سوال کننده تعیین نکردنند که هدفشون چیه.اگه می خوان آدرس لو نره که تنها با Ajax میشه.ولی در غیر این صورت نظز بالا رو قبول دارم.

من نمی دونم دوستان چجوری حدس زدند که اسم من کوشاست.ولی درست حدس زدید....
دوست عزیز سایت شما یک مینی Ajax
می شه بگید خودتون از چی دارید استفاده می کنید؟
http://persiandeveloper.com
نمی دونم چه جوری اسم وبتون رو Web 2 گذاشتند.بابا به خدا هر کی از Ajax استفاده کنه Web 2 نمی شه...

desiran

Member
شما درست می گین ولی تویه وب من کاربر لیست اضافه می کنه ، لینک اضافه می کنه ، گروه اضافه می کنه و ... در واقع سایت من یک user powered content هست حالا نظری غیر از این دارید ؟ یا من درباره ی وب 2 اشتباه می کنم

بعد منظور این سوال هم نفهمیدم

بعد منظور این سوال هم نفهمیدم

نقل قول:
منظورم این بود که شما چه جوری صفحات رو در یک جا جمع کردی و URL عوض نمی شه؟

در مورد WEB 2 هم دوست عزیز بگم که فقط اینو خوب می دونم که فقط مورد اطلاعات در دست بازدید کنندگان نیست.
همون طور که می دونید مجید آنلاین هم توسط بازدید کنندگان به روز می شه و با حساب شما می شه WEB 2؟
فکر نکنم بگید آره.

خوشحالم که کاربرای خون سردی مثل شما اینجا هستند.من زیاد تو مجید آنلاین درگیر نیستم ولی 6 روزه اومدم.چون Barnamenevis.org بسته شده.اونجا یه دنیای دیگست.30 عضو تو بخش ASP همیشه آنلاینن.بازدید بازدید می یاره...
majidonline من می گم بیخود معروف شد.فقط از فرصت استفاده کرد.

desiran

Member
پس وب چی هست ؟ من برطبق این مقاله "اصلا من این مقاله رو خوندم و فهمیدم که web 2 چی هست" حالا نمی دونم شما بگو ؟

وب 2 نسل بعدی وب خودمونه.وب 2 تعریف روندی نداره که بشه تو 1 جمله گفت.خودتونم می بینید که تو کل مقاله آخر معنی رو نگفته.

یه نگاه به www.mihannic.com بندازید.گذشته از ظاهر وقتی 1 دامین .ir ثبت کنید می فهمیدم من چی می گم...
من فقط این نمونه رو تو ایران دیدم.

mehdi_ag

New Member
بابا یه تماس با ارائه دهنده خدمات وب و دومینتون بگیرین ببینین Domain Cloacking دارن یا نه و بگین اکتیوش کنن. والسلام.

mehdi_ag

New Member
نه بابا کار درست کیه، چیه.
اون کامنت من بر میگرده به اولین سوال این تاپیک. ادامه بحث رو زیاد نخوندم چون خیلی داشت تخصصی می شد و منم سر در نمی اوردم از Ajax و Java و اینجور چیزا... ( دیدین شما ها کار درستین بابا )

بعدشم، اینجوری که شما گفتین، من ناراحت شدم، از این بابت که فکر می کنم طرز نوشتنم با عث شده به شما ها بر بخوره ...
شرمنده ...

خلاصه اینکه در مورد این سوال که
" آقا چطور میشه کاری کرد که وقتی در صفحات سایتمون میچرخیم در آدرس بار فقط http://www.mydomain.com نمایش داده بشه و زیر شاخه ها رو نشون نده. "

من بنظرم رسید راحت ترین و سریع ترین راه این باشه ...

بازم اگر طرز گفتن و نوشتنم تو پست قبلی کسی را رنجونده من معذرت می خوام.

یه چیزی می گم نخندی ها
بهم بگو اگه می شه ربطشو
من که آژاکس کارم نفهمیدم ربطشو
یه توضیحی بده شاید منم یاد گرفتم از روش شما
البته اگه دوستار آموزش هستید

برو به این آدرس ربطشو می فهمی http://parsajax.com هر موضوع یا لینکی رو که باز می کنی آدرس تغییر نمی کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا