ارور موبایل فرندلی

nseyedin

New Member
سلام دوستان سایتم ارور میده و میگه برای نسخه موبایل بهینه نیست این صفحه اما من تو گوشی که باز میکنم مشکلی نداره میشه یه کمک بکنید بگید ایراد از چی میتونه باشه؟ اینجا کلیک کنید.

saraghk44

Member
مهاجرت کاری به فرانسه یکی از مسیرهای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی در یک کشور با فرهنگ غنی هستند. فرانسه به عنوان یکی از اقتصادهای بزرگ جهان بازار کار پویا و گسترده‌ای دارد که به مهاجران اجازه می‌دهد تا در صنایع مختلف مشغول به کار شوند. با وجود چالش‌های مرتبط با تطابق به زبان و فرهنگ جدید، این کشور با ارائه امکانات بهداشتی، آموزشی، و حقوق کاری مناسب، مهاجران را به خود جذب می‌کند. همچنین، زیرساخت‌های فراگیر حمل و نقل و مسائل فرهنگی گوناگون فرانسه، تجربه مهاجران را تسهیل می‌کنند. به عنوان نمونه، شهرهایی چون پاریس با فعالیت‌های فرهنگی، هنری، و تاریخی خود، به مهاجران فرصت می‌دهند تا به یک زندگی فعال و متنوع دست پیدا کنند. مهاجرت به فرانسه

alikah

New Member
مهاجرت به آلمان یکی از کشورهای معتبر جهان برای تحصیلات عالی است و دارای بسیاری از دانشگاه‌های آلمان برتر و معروف است. در زیر، چند نمونه از دانشگاه‌های برجسته آلمان آمده است:

1. دانشگاه هضلبرگ: دانشگاه هضلبرگ (Heidelberg University) یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های آلمان و جهان است و در شهر هضلبرگ واقع شده است. این دانشگاه در زمینه‌های مختلف از علوم انسانی تا علوم طبیعی فعالیت دارد.

2. دانشگاه فرایبرگ: دانشگاه فرایبرگ (Freiburg University) یکی از دانشگاه‌های برجسته آلمان در زمینه تحصیلات عالی و تحقیقات علمی است. این دانشگاه در ایالت بادن-وورتمبرگ واقع شده و مشهور به برنامه‌های مطالعاتی در زمینه‌های علوم زیستی و تکنولوژی است.

3. دانشگاه مونیخ: دانشگاه مونیخ (Ludwig Maximilian University of Munich) یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه‌های آلمان است و در شهر مونیخ قرار دارد. این دانشگاه در بسیاری از رشته‌های تحصیلی از جمله علوم انسانی، علوم طبیعی و پزشکی فعالیت دارد.

4. دانشگاه هامبورگ: دانشگاه هامبورگ (University of Hamburg) یکی از دانشگاه‌های معتبر آلمان در شمال کشور است. این دانشگاه دارای ارتباطات بین‌المللی قوی است و در مقام دانشگاه‌های جهانی نیز شناخته می‌شود.

5. دانشگاه تکنیکی مونیخ: دانشگاه تکنیکی مونیخ (Technical University of Munich) یکی از دانشگاه‌های برتر آلمان در زمینه مهندسی، علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات است.

این فهرست تنها چند نمونه از دانشگاه‌های آلمان است. آلمان دارای بیش از 300 دانشگاه و مؤسسه تحصیلات عالی مختلف است که به دانشجویان از سرتاسر جهان فرصت‌های تحصیلی و تحقیقاتی فراهم می‌آورد. هر دانشگاه دارای برنامه‌های تحصیلی متنوعی است، از مقطع کارشناسی تا دکترا.

abbasshams1998

New Member
سلام
نمیدونم مشکلتون حل شده باشه یا نه
یکی از دلایلش، سرعت کم صفحات هست!
میدونم شاید غیر منطقی بنظر بیاد. اما وقتی سرعت صفحات کم باشه، ربات گوگل وقتی صفحه رو میبینه که به هم ریخته هست و المان های وبسایت نزدیک به هم هستن
خودم این مشکل رو با بهبود سرعت حلش کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا