ارسال دعوت نامه : Sms رایگان به تمام نقاط دنیا

Maziar گفت:
هر کی سرويس SMS رايگان ميخواد، email ش رو بفرسته برام، تا دعوتش کنم.
خوبيش اينه که اصلاً طول کشيدن نداره. سريع ميفرسته.
جالب اينجاست که با شماره ی خودتون ميفرسته!
[email protected]
آقا دستت درد نكنه به دست ما هم رسيد اما ببينم اين اعتباريه... يعني محدوديت داره براي ارسال؟؟؟
يه مشكلم تازه داشت! من اومدم متنم را فارسي بفرستم 6 تا مسيج داد و كلي از اين اعتبارش كم شد و تازه متن بيچاره منم به يونيكد تبديلش كرد!!
:cry:

آخرین ویرایش:

mazoolagh

Active Member
Maziar گفت:
بچه ها در مورد pin code من فکر نميکنم بشه کار خاصی کرد، چون فقط يه شمارست برای تا ييد شماره ی موبايل. ولی در مورد شماره گوشی شايد بتونن ازش استفاده کنن که براتون sms بفرستن، تبليغ فلان شرکتو بکنن.
ولی سوء استفاده خاص ديگه اي فکر نميکنم بشه کرد...
service sms مجّانی تو اکثر کشور ها وجود داره. حالا اينجا هم داره درست ميشه.
زياد جای نگرانی نداره...

بهتره بدونی اگر بدون رضایت این بدبختهایی که فریب خوردن براشون تبلیغات فرستاده باشی یا بعدا بفرستی یا از اطلاعاتی که از روی سادگی بهت دادن هر نوع سو استفاده ای بکنی با قوانین فعلی میتونن بجرم تقلب در فروش یا خیانت در امانت ازت شکایت کنن ! و با امکانات ویژه ای که فعلا در اختیار نیروی انتظامی هست همین همین ایمیل برای پیدا کردنت کافیه. پس با یک وکیل مشورت کن چون اتهامت کیفریه !
توصیه میکنم بساط کلاهبرداریت رو از اینجا جمع کنی!

bache +

Well-Known Member
هتره بدونی اگر بدون رضایت این بدبختهایی که فریب خوردن براشون تبلیغات فرستاده باشی یا بعدا بفرستی یا از اطلاعاتی که از روی سادگی بهت دادن هر نوع سو استفاده ای بکنی با قوانین فعلی میتونن بجرم تقلب در فروش یا خیانت در امانت ازت شکایت کنن ! و با امکانات ویژه ای که فعلا در اختیار نیروی انتظامی هست همین همین ایمیل برای پیدا کردنت کافیه. پس با یک وکیل مشورت کن چون اتهامت کیفریه !
توصیه میکنم بساط کلاهبرداریت رو از اینجا جمع کنی!
ین بدبخت این وسط چیکاره بیده!!!!!!!!!!!!

YTERROR

Active Member
آقا برای منم بفرست منتظر می مون [email protected]

تبلیغات به هر سبکی حالا کاذب یا ... هم جرم و شکایت نداره برو قانون رو یاد بگیر بعد بیا چرت بگو

mazoolagh

Active Member
YTERROR گفت:
آقا برای منم بفرست منتظر می مون [email protected]

تبلیغات به هر سبکی حالا کاذب یا ... هم جرم و شکایت نداره برو قانون رو یاد بگیر بعد بیا چرت بگو

حمايت از شياد و كلاهبردار معاونت در جرم محسوب ميشود. اين مسايل شوخي بردار نيست.

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
ممنون
براي من هم رسيد
يك در دنيا هزار در آخرت خير ببيني جوون
موفق باشيد
مهدي

جدیدترین ارسال ها

بالا