ارسال ای میل فارسی برای اعضاء تالار

hamids68

Member
سلام

من اگر بخوام برای اعضاء تالارم(phpbb) .. نامه فارسی بفرستم.. چه کار باید بکنم. از یکی از دوستانی که گاهی تغییراتی
در تالار من میدهند.. خواهش کردم که این امکان رو برای من مهیا کنند..گفت که اگر بخوام که نامه بطورpinglish بفرستم.
هم اکنون این امکان هست.. اما اگر بخوام.. نامه فارسی بفرستم.. امکانش نیست.. و ظاهرا برنامه ای نصب کرده که فقط میشه آدرس ها رو استخراج کرد. این کار ظاهرا خوبه.. اما خیلی وقت گیره.. و اگه تالار من به 10 هزار و 20 هزار برسه..
کار سخت میشه.. میخواستم نظر شما رو بدونم.. و چرا بعضی تالار های phpnuke که من خودم عضوشون هستم.. به راحتی
ای میل فارسی برای اعضاء شون میفرستند.. و دیگه اینکه آیا از این نظر با هاست مشکلی پیدا میکنم یا نه؟ ممنون

Hyper

Active Member
ارسال مشکلی نداره ولی دریافت و امکان خوندنش توسط کاربر بستگی به Enconding مورد استفاده کاربر داره ...

رضا

hamids68

Member
فکر کنم با توضیح فارسی یا انگلیسی که برای گیرنده بنویسم این مشکل حل میشه.ولی مشکل من نحوه ارسال هست..
چون همان طور که گفتم.. یکی از دوستان برنامه ای برام نصب کرده.. که می تونه آدرس ای میل ها رو استخراج کنه..
ولی این کار خیلی وقت گیره. چون می میخوام عین حالتی که هم اکنون وجود داره نامه بفرستم..صفحه ای باز میشه و با نوشتن
نامه .. کپی اون نامه برای همه در یک لحظه فرستاده میشه.. اما ظاهرا فقط میشه pinglish فرستاد.. من میخوام به همان ترتیب فونت فارسی بنویسم و بفرستم..چون خیلی کار ها به این ترتیب دارم که باید انجام بدم.

hamed1297

Member
توی فولدرenglish یا فارسی (هر کدوم رو که استفاده میکنی)فولدری هست به نام email که با یک برنامه php editorمیتونی فارسیشون کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا