ارتباط فلش با auto play media studio

reza_stb2002

New Member
سلام
میخواستم بدونم توی فلش میشه با auto play media studio مثل MMB با دستور fscommand ارتباط برقرار کرد؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز

با دستور Flash.CallFunction ميتونيد توابع تعريف شده در فلش رو تو Auto play Media فراخواني كنيد.

همينطور با دستورات Flash.GetFlashVariable و Flash.SetFlashVariable ميتونيد مقاديري رو به فلش ارسال يا دريافت كنيد

موفق باشيد

nekooee2

Member
سلام.

میشه یک فایل مثال آپلود کنید یا کدش رو بنویسید؟
من میخوام با کلیک روی یک کلید در فلش بره به صفحه مثلا 6 در پروژه مدیا استدیو

لطفا کمکم کنید

nekooee2

Member
خیلی گشتم تا کد رو پیدا کردم اصلا هم به این سادگی نبود! نمونه کدهای پیچیده ای بود که من برای این کار ساده اصلا نمیتونستم ازشون استفاده کنم. اسکریپت نویسی داخل این برنامه هم خیلی جاها با بعضی برنامه ها فرق داره و ترفندهایی داره این هم برنامه خیلی مشهوری نیست که همه جا آموزشهاش باشه.
ولی خلاصه به بدبختی از یک سایت خارجی یادگرفتم چجوری ارتباط برقرار کنم برای عوض کرد صفحات

hamed69

New Member
جستجویی که تو گوگل گفتم برای این بود که تبلیغ سایتم نباشه
مگه نه دوستان به طور حرفه ای پاسخگوی سوالات AMS هستن .کافیه امضام رو بخونید :wink:

nekooee2

Member
تو انجمن شما پست زدم و بعد از چند روز که کسی جواب نداد و خودم جواب رو پیدا کردم اونجا هم نوشتمش بقیه استفاده کنند. الان رفتم زدم بیارم لینک بدم به شما دیدم نوشته شما هیچ پستی ندارید نمیدونم چرا حذف شده!

در هر حال ممنون امیدوارم از این به بعد سوالام رو اونجا دوستانتون جواب بدن

saeeidbeygi

New Member
تو انجمن شما پست زدم و بعد از چند روز که کسی جواب نداد و خودم جواب رو پیدا کردم اونجا هم نوشتمش بقیه استفاده کنند. الان رفتم زدم بیارم لینک بدم به شما دیدم نوشته شما هیچ پستی ندارید نمیدونم چرا حذف شده!

سلام میشه اینجانم بگین

جدیدترین ارسال ها

بالا