اجازه از هاست دیگر برای نصب

irdavidnet

Banned
چیکار کنیم که مثلاً توی پکیچ 20 هزار تومانی که طرف باید پول بده ، وقتی پول داد قابلیت ثبت سایتش بشه ، توی سایت مرجع
و بعدش وقتی که رفت توی install از اون توی دامنه رو بخونه و ok بده ؟
ضمناً اگر بذاریم مثلاً domain=majidonline.com فقط روی مجید نصب میشه ، می خوام روی سایتهایی که پول دادن نصب شه

irdavidnet

Banned
خب سیستم کد شده اگه باشه چی ؟
منظور اون تاپیکی که توش siavash جان توضیح دادند رو هیچی شو نفهمیدم .
اگه بزاریم : domain=www.majidonline.com که فقط روی مجید نصب میشه ، من می خوام کسایی که ثبت نام کنن نصب شه

jhoseini

Member
ببینید، اگه میخاید به این روش کاربر رو مجبور کنید اول پول بده و بعد install کنه، نمیتونید رو همچین قفل ساده ای حساب کنید
باید تمام مراحل نصب روی یه سایت اصلی انجام بشه، ولی به کاربر طوری نمایش داده بشه که هیچ واسطه ای درکار نیست
اصلاً هم رو encoding حساب نکنید، از من گفتن بود

jhoseini

Member
از سایت مشتری یه ارتباط سرور به سرور با سایت اصلی بر قرار کنید، داخواست بدید کد sql مربوط رو بریزه تو دیتابیس مشتری
حالا چطوری! یه حفره تو سایت مشتری بزارید تا سایت اصلی بتونه از اون طریق رو دیتابیس مشتری کنترل داشته باشه ، و به این طریق نصب از سایت اصلی انجام بشه

siavashmusic

Active Member
من بهترین روش رو ایجاد فایل لاینسس میدونم شما میتونید طوری پروژه رو تنظیم کنید که فایل لاینسس توی خود برنامه لود بشه

ضمنا فکر نمیکنم به همین راحتی هم بشه سو ایتفاده کرد
البته تجربه jhoseini باید خوب باشه چون روی یه سیستم دارند این کار رو میکنند

iroweb

Member
من بهترین روش رو ایجاد فایل لاینسس میدونم شما میتونید طوری پروژه رو تنظیم کنید که فایل لاینسس توی خود برنامه لود بشه

ضمنا فکر نمیکنم به همین راحتی هم بشه سو ایتفاده کرد
البته تجربه jhoseini باید خوب باشه چون روی یه سیستم دارند این کار رو میکنند
من اين كارو كردم ولي با يك شيوه كاملا با متفاوت با اينايي كه توي اين تاپيك بحث كرديد . نمونشو هم توي مرحله نصب سيستم مديريت محتواي Parsi Php استفاده كردم . به اين صورت كه موقع نصب سيستم بايد سايتشون داخل سايت تيم ما ثبت شده باشه تا اجازه نصب داده بشه وگرنه امكان نصب سيستم روي اون هاست = 0 است .

irdavidnet

Banned
من فهمیدم چیکار کنم ، بدون زند میشه اونو چکش کرد خیلی راحت با 5 خط کد php میشه از روی هاست فهمید دامنه ثبت هست یا نه
ضمناً روش iroweb من 100 بار روی دامنه خودم نصب کردم و پاک کردم !
می تونید امتحان کنید که چطوری میشه .

iroweb

Member
من فهمیدم چیکار کنم ، بدون زند میشه اونو چکش کرد خیلی راحت با 5 خط کد php میشه از روی هاست فهمید دامنه ثبت هست یا نه
ضمناً روش iroweb من 100 بار روی دامنه خودم نصب کردم و پاک کردم !
می تونید امتحان کنید که چطوری میشه .
خوب روي يك دامين نصب ميشه . هزار بار هم نصب ميشه ولي به شرطي كه دامين شما در سيستم ما ثبت شده باشه . وگرنه يك بار هم نصب نميشه .

irdavidnet

Banned
عزیز ، نه دیگه من میام با php اول می فهمم کدوم دامنست ، بعدش اون دامنه رو از روی DB سایت مرجع در یک تیبل خاص find می کنه اگر بود = ادامه ، اگر نبود = پیغام
ضمناً سیستم شما به همین شکله یه input ، به شکل Hidden داره که توش نام دامنست ، سند میشه به مرحله بعد و آنالیز میشه .

irdavidnet

Banned
حالا خودم اگه یه صفحه Html بسازم و همون مقدار با نام یک دامین دیگه رو سند کنم چی ؟ سیستم شما میگه درسته !
این جایی که میشه پیچوندش ، اما سیستمی که می گم دیگه اینجور کارا نداره

jhoseini

Member
عزیز ، نه دیگه من میام با php اول می فهمم کدوم دامنست ، بعدش اون دامنه رو از روی DB سایت مرجع در یک تیبل خاص find می کنه اگر بود = ادامه ، اگر نبود = پیغام
خوب، اگه یکی بیاد و این قسمت بعدش اون دامنه رو از روی DB سایت مرجع در یک تیبل خاص find می کنه رو از اسکریپت شما حذف کنه! اسکریپت شما همچنان به کار و فعالیتش ادامه میده، در حالی که ممکنه دامین ثبت نشده باشه تو سایت اصلی شما
271.gif

irdavidnet

Banned
چنانچه بازم کل کل بندازید مجبورم برخورد جدی تر کنم

ویرایش توسط siavashmusic

و همچنان این مشکلات هم پا برجاست ، اما با نمونه ی من ، دیگه input به شکل HIDDEN نداریم ، بلکه در صفحه ی بعدش خودش آدرس سایت رو با اطلاعات db چک می کنه ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

irdavidnet

Banned
در ضمن می تونیم مرحله دوم (وارد کردن اطلاعات) رو خودمون بنویسیم و سندش کنیم به همون index.php ، کاری نداره اینجور کارها + قسمت admin که چک می کنه رو هم می تونیم باز خودمون بنویسیم .

irdavidnet

Banned
دوستان ببینید اینطوری درسته یا نه :
PHP:
/////////////////////// check for domain
# url
$url = '';
if( $configArray['siteUrl'] ){
$url = $configArray['siteUrl'];
}else{
$root = $_SERVER['SERVER_NAME'] . $_SERVER['PHP_SELF'];
$root = str_replace( 'managing/', '', $root);
$root = str_replace( 'admin/', '', $root);
$root = str_replace( '/check.php', '', $root);
$url = 'http://' . $root;
}
/////////// db
$serverdb="serverip";
$serveruserdb="famcms";
$serverpassdb="x";
$serverdbname="famcms";
////////// conect db
$connserver = mysql_connect("$dbserverdb","$serveruserdb", "$serverdbpass");
mysql_select_db($serverdbname, $conn);]
/////////// check data
$query_Server = "SELECT * FROM `famcms_site` WHERE";
$rsServer = mysql_query ($query_Server, $conn);
$row_Server = mysql_fetch_assoc ($rsServer);
$yoursite = $row_Server['domain'];

}
else {print "<table border=\"0\" width=\"80%\" dir=\"rtl\" cellspacing=\"1\" cellpadding=\"2\" style=\"border: 1px solid #4E96C6;margin-top:20;line-height: 2;color:#336699\" bgcolor=\"#F5FBFE\" align=\"center\"><tr><td align=\"justify\" valign=\"top\">
دامنه شما در سيستم ثبت نگرديده لطفاً به سايت مرجع مراجعه کنيد</td></tr></table>";}}

iroweb

Member
چنانچه بازم کل کل بندازید مجبورم برخورد جدی تر کنم

ویرایش توسط siavashmusic

آخرین ویرایش توسط مدیر:

tabib_m

Member
دوستان ببینید اینطوری درسته یا نه :

در کل، شما باید کدی بنوسی که اگر خریدار، اون کد رو از صفحه ت برداره، برنامه ش ناقص و خراب بشه، نه این که با برداشتن کد مورد نظر، خیلی راحت برنامه ش به کار بیفته!

در ضمن، این کد کاملا امنیت هاستت رو نیست میکنه!!!

آخرین ویرایش:

irdavidnet

Banned
این کد چی ؟
PHP:
//////////////////////////////////// start check for domain
///////////////////////// url
                                        $yoursite = '';
                                        $root = $_SERVER['SERVER_NAME'] . $_SERVER['PHP_SELF'];
                                        $root = str_replace( 'managing/', '', $root);
                                        $root = str_replace( 'admin/', '', $root);
                                        $root = str_replace( '/check.php', '', $root);
                                        $yoursite = 'http://' . $root;
///////////////////////// connect to famcms_sql
$server_sql=""; /// ip of famcms.com server
$user_sql=""; /// user name of database famcms server
$pass_sql=""; /// password of database famcms server
$db_sql=""; /// db name of database famcms server
$conn_sql= mysql_connect($server_sql,$user_sql,$pass_sql);
mysql_select_db($db_sql,$conn_sql);
//////// get data of table
$a = "SELECT * FROM `famcms_users` WHERE site2='$yoursite'";
$rs_a = mysql_query($a, $conn_sql);
$row_a = mysql_fetch_array($rs_a);