اتوران مثل لرد؟! کینگ؟! پدیده؟!

فک کنم خلاف قوانین باشه !

مگه كسي از شما خواست فكر كني در ضمن مگه ساخت شماست كه زود به فكر كردن افتادي:lol:
من چون اتوران گردو و برنامه هاش رو دارم خواستم ببينم كه اين كينگ چطور برنامه ايه خصوصا اينكه با بيلدر نوشته شده
در ضمن منكه نگفتم قفل شكني كن يا هك كنه فقط خواستم فايل مربوط به اتوران رو واسه دانلود بذاره همين تا ببينم چطور از بيلدر استفاده شده بازم اگه evil جان لطف كنه ممنون ميشم.

Silver PC

Well-Known Member
مگه كسي از شما خواست فكر كني در ضمن مگه ساخت شماست كه زود به فكر كردن افتادي:lol:
من چون اتوران گردو و برنامه هاش رو دارم خواستم ببينم كه اين كينگ چطور برنامه ايه خصوصا اينكه با بيلدر نوشته شده
در ضمن منكه نگفتم قفل شكني كن يا هك كنه فقط خواستم فايل مربوط به اتوران رو واسه دانلود بذاره همين تا ببينم چطور از بيلدر استفاده شده بازم اگه evil جان لطف كنه ممنون ميشم.

من نظر شخصیمو گفتم !:cool:

شما هم احترم خودتوت حفظ کن یه خورده مودب تر حرف بزن

يه ليوان آب خنك بخور حالت جا بياد چون چيزي كه نوشتي به شكلكي كه گذاشتي نمياد در ضمن اگه به احترام حفظ كردنه شما بايد احترام منو حفظ كني چون توي بحثي شركت كردي كه بهت ارتباط نداشت قوانين رو هم بلدم و تا آخر خوندمشون. اگه به پايين مشخصاتت نگاه كني يه لينك گزارش به مدير ميبيني كه ميتوني پست خلاف قوانين رو به مدير انجمن گزارش بدي اگه قرار باشه هركسي توي انجمن اعمال قانون بكنه پس انجمن مدير واسه چي ميخواد؟ و اين لينك گزارش به مدير به چه دردي ميخوره؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوستان اين چه بحث نامربوطي هست كه تو اين تاپيك شروع كرديد؟

ادامه بديد اسپم ميشه مديران اخطار ميدن ها.

قانون شماره 34 ) به دلیل حمایت مجید آنلاین از برنامه نویسان ایرانی، گذاشتن لینک دانلود از برنامه های ایرانی خلاف قوانین سایت می باشد

... من چون اتوران گردو و برنامه هاش رو دارم خواستم ببينم كه اين كينگ چطور برنامه ايه خصوصا اينكه با بيلدر نوشته شده
در ضمن منكه نگفتم قفل شكني كن يا هك كنه فقط خواستم فايل مربوط به اتوران رو واسه دانلود بذاره همين تا ببينم چطور از بيلدر استفاده شده بازم اگه evil جان لطف كنه ممنون ميشم...
دوست عزيز

اول اينكه شما چطور ميخوايد از رو يك فايل exe تشخيص بديد كه چطور ساخته شده؟

دوم اينكه بر اساس نص قانون 34 سايت به نظر من اتوران king چون محصول شركت پرند هست يك برنامه ايراني محسوب ميشه و گذاشتن لينك دانلودش خلاف قوانينه.

اگه مديران نظر ديگه اي داشته باشن و اجازه گذاشتن لينكش رو بدن براتون قرار خواهم داد.

بعنوان يك عضو كوچيك از اين مجموعه خواهش ميكنم اين بحث رو خاتمه بديد.

موفق باشيد

به حرمت استادي كه شما evil جان به گردن من داري و كم واسه من زحمت نكشيدي من ديگه چيزي نميگم از اين دوستمون دلجويي ميكنم اميدوارم كه ناراحتي به دل نگرفته باشه.
ولي قصد من آشنايي با ليست نرم افزارهاي اين مجموعه بود و اينكه برنامه حرفه ايي كه با بيلدر ساخته شده چطوريه چون اينجا معمولا برنامه هاي آموزشي و پروژه هاي آموزشي رو قرار ميدن بچه ها. صرفا خواستم ببينم كه يه كار واقعاحرفه اي كه با بيلدر ساخته شده چطوريه.
من واقعا دسترسي ندارم و فقط مجموعه گردو رو دارم خواستم بيشتر با ليست نرم افزارها آشنا بشم همين .
اگه ناراحتت كردم عذر خواهي ميكنم.:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
کاربر sarbedaronline1 اخطار دریافت کردند؛ دوستان توجه داشته باشند که حفظ احترام دیگر کاربران برای حفظ نظم تالار بسیار ضروری هست.

آقا محمد شما جانب عدالت رو نگرفتي والا من زودتر از اينکه شما اخطار بدي به احترام خود بچه ها ازشون دلجويي کردم ولي صحبتم در مورد لينک گزارش به مدير پابرجاست اگه حرفم اشتباهه بگو تا منم بدونم و ازين به بعد برخورد نکنم شما يه لينک گزارش به مدير گذاشتي که اگه تخلفي صورت گرفت دوستان از طريق اون لينک گزارش بدن به نظر من اين کار درستيه چون بنا به گفته evil gates اگر مديران صلاح بدونن در رد يا قبول كاري صاحب اختيارن .
چيزي كه من خواستم از نظر خودم كار خلاف قوانين نبود چون من كه همه نرم افزار رو واسه دانلود نميخواستم فقط خواستم پوسته رو ببينم براي يادگيري بيشتر اونم در مورد آشنايي با نرم افزار ها همين.
اگر هم خواسته من اشتباه باشه خب تالار مدير داره گزارش ميشه و مدير كه حالا شما هستيد در مورد رد يا قبولش تصميم ميگيريد.
در هر صورت نه به خاطر اخطاري كه دادي بلكه بخاطر لطفي كه توي تاپيك هاي قبلي بهم كردي ميگم كه قصد بد يا حتي لحن بدي اولش نداشتم حتي يه شكلك خنده هم گذاشتم كه حرفم بد تلقي نشه با اين همه من بازم تابع قوانين انجمن هستم.:rose:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
فرمایش شما صحیح هست و بنده تمام پست های رد و بدل شده رو مطالعه کردم، ولی مسئله ی اصلی هنوز باپرجاست !
این تالار به لطف مدیریت خوب و شایسته ی حامد عزیز و سامان همیشه محیطی صمیمی داشته، و حالا هم که بنده در خدمت دوستان هستم سعی بر این دارم که این جو رو حفظ کنم...
در این راستا، یکی از عواملی که بنده خیلی روش حساس هستم، نحوه ی برخورد کاربران و لحن سخنشون نسبت به یکدیگر هست، بارها مشاهده شده که همین مسائل جزئی تاپیکی رو از مسیر اصلیش خارج کرده، پس باز هم تاکید میکنم که این موارد رو همه رعایت بفرمایند.
حتی در پاسخ دادنها، همیشه توصیه شده که با لحنی صحبت نشه که موجب دلسردی کاربر پرسش کننده بشه...

گفته های شما در مورد ارجاع به مدیران کاملاً صحیح هست، مدیران بنا به وظیفه ای که بر عهده دارن ملزم به کنترل پست ها و مباحث هستند، البته اگر تخلفی صورت بگیره کاربران میتونن فقط قوانین رو یادآور بشن، در همین حد.

فراموش نکنیم که همه ی کاربران باید با کمک هم یک محیط خوب رو فراهم کنیم، شاید به همین دلیل باشه که تعداد برخوردهایی که در این تالار میشه خیلی کم هست...

در مورد پیوست کردن اتوران کینگ، طبق قوانین سایت قرار دادن لینک دانلود برنامه های ایرانی (طبعاً در زمانی که باعث ایجاد ضرر برای مولف بشه) ممنونع هست، در این مورد از دید موردی نداره که فقط فایل اتوران قرار داده بشه، البته در صورتی که سورس کار منتشر نشه یا نیاز به شکستن قفلی نباشه.

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
به حرمت استادي كه شما evil جان به گردن من داري و كم واسه من زحمت نكشيدي من ديگه چيزي نميگم از اين دوستمون دلجويي ميكنم اميدوارم كه ناراحتي به دل نگرفته باشه.
دوست من لطف كنيد و ديگه واژه استاد رو در مورد بنده به كار نبريد. منم مثل شما در كنار ساير دوستان در حال يادگرفتن هستم و سعي ميكنم دانسته هاي خودم رو با ديگران تقسيم كنم همين.

ضمنا بنا به گفته جناب nevercom چون نبايد سورس رو منتشر كرد فقط فايل exe اتوران King رو پيوست ميكنم. دقت كنيد كه اين فايل فقط صفحه اول اتوران رو نمايش ميده و آهنگ پشت زمينه و دسترسي به صفحات داخلي مقدور نيست.

موفق باشيد

پیوست ها

• King.zip
    790.3 کیلوبایت · بازدیدها: 212

جدیدترین ارسال ها

بالا