اتصال لپ تاپ به اینترنت با استفاده گوشی موبایل

meysamz

Member
سلام
یک روشی بود که می شد،
گوشی موبایل را کابل usb به لپ تاپ وصل کرد.
و به اینترنت همراه اول یا ایرانسل با لپ تاپ وصل شد.
در واقع همان اینترنت موبایل بود ولی داخل لپ تاپ کار می کردیم
سرعتش خوب بود
برای مواقع ضروری که در سفر و جاده هستیم خیلی مناسب بود و ایمیل هایم را چک می کردم.
حالا فراموش کردم، تو اینترنت هم چیزی پیدا نمی کنم.
کسی بلده چه کار باید می کردیم؟

msnv

Well-Known Member
سلام،
با اینکه وقت زیادی از این تاپیک گذشته ولی هنوز بی جواب مونده:

برای وصل کردن موبایل به اینترنت از طریق کابل usb:
1- برای نوکیا برنامه NokiaPCSuite رو روی سیستم نصب کنین
2- گوشی رو به کامپیوتر وصل کنین (بهخ usb)
3- بر روی آیکون موبایل که در کنار نوار ساعت یندوز ظاهر شده کلیک راست کنین و گزینه InternetConnections را انتخاب کنین
4- بر روی دکمه Connect کلیک کنید تا به اینترنت وصل شود

موفق باشید

بدون نیاز به کابل usb با بلوتوث هم میشه این کارو کرد. کافیه اول دو تا دیوایس رو pair کنید و بعد با استفاده از NokiaOVI Suite و وارد کردن mcinet به عنوان نام accesspoint در اون موبایل رو به عنوان blouetooth modem به لپ تاپ معرفی کنید و تمام.

msnv

Well-Known Member
بدون نیاز به کابل usb با بلوتوث هم میشه این کارو کرد. کافیه اول دو تا دیوایس رو pair کنید و بعد با استفاده از NokiaOVI Suite و وارد کردن mcinet به عنوان نام accesspoint در اون موبایل رو به عنوان blouetooth modem به لپ تاپ معرفی کنید و تمام.
ممنون
چندتا سوال برای من پیش اومده:
1- آیا اتصال با بلوتوث به اینترنت بر روی همه مدل های گوشی نوکیا که امکان اتصال به اینترنت را دارا هستند امکان پذیر است؟
2- آیا امکان اتصال با بلوتوث برای کامپیوترهای رومیزی وجود داره (در صورتیکه بهش بلوتوث وصل کرده باشم) یا فقط لپ تاپ
3- برنامه NokiaOVI Suiteاز مجا پیدا میشه (آیا داخل سی دی نوکیا هست) البته هنوز نگاه نکردم

موفق باشید

سلام
من با بلوتوث و با گوشي سوني اريكسون c905 به ويندوز سون وصل شدم. سرعتش هم خيلي خوبه
شماره تماس رو هم

*99#
يا
*99***1#

مي زاري تا به اينترنت وصل بشه
شماره رو روي سوني و سامسونگ تست كردم

msnv

Well-Known Member
سلام
من با بلوتوث و با گوشي سوني اريكسون c905 به ويندوز سون وصل شدم. سرعتش هم خيلي خوبه
شماره تماس رو هم

*99#
يا
*99***1#

مي زاري تا به اينترنت وصل بشه
شماره رو روي سوني و سامسونگ تست كردم

سلام،
البته بنده با شماره *99***1#تست نکرده ام اما شماره *99# بانوکیا یکسان هست

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
اگر گوشیتون Symbian هست و WLAN هم داره، میتونید از برنامه ی JoikuSpot استفاده کنید.
کار این برنامه اینه که گوشیتون رو به یک Access Point تبدیل میکنه، و شما با Wireless لپ تاپتون میتونید به اینترنت گوشی وصل بشید، بدون نیاز به کابل و اینها.

yahoosin

Member
سلام دوستان: اول گوشی رو به وسیله کابل یا بلوتوث به سیسنم وصل نمایید و بعدش یک connections بسازید, سپس در قسمت user name & password هیچ چیزی ننوسید, در قسمت dial up هم این شماره و کد را وارد کنید, #99*

امیدوارم مثل بنده که سر کار هیچ گونه اینترنتی ندارم بدردتون بخوره.

موفق و پیروز باشید.....

جدیدترین ارسال ها

بالا