بی بی کد اتاق کار ساده

Elfin-D

Member
با سلام
بعد از مدتها یه نمونه کار انجام دادم که اینجا میزارم
کار با مکس و وی ری انجام شده و با پی اس پست پروداکشن
کار انجام شده.

منتظر انتقادات و پیشنهاداتون هستم

مخلصیم

پیوست ها

• Final1.jpg
    Final1.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 88
آخرین ویرایش:

taghi abbas

Well-Known Member
از نظر من عالیه و مشکلی نمیبینم که بگم فقط اینکه به نظرم وسایلی که تو اتاق هست تناسب ندارن یه جورایی . مخصوصا اون آب پخش کن ها. اگه هم نیاز باشن برای این جا به نظرم تعدادشون زیاده. البته این به نظر خودتون مربوطه . ببخشید دخالت میکنم . خسته نباشید . ممنون

madmaster_3d

Well-Known Member
حیلی عالیه پسر. فقط احساس می کنم این صندلیه قرمز گرده که نزدیک دوربین هست انگار بعدا اضافه شده. به خاطر رنگ بندی اینطوری میزنه

Elfin-D

Member
taghi abbas عزیز، با تشکر، به هر حال می خواستم کمی فضا شلوغ به نظر بیاد در عین سادگی...ضمن اینکه اون دیسپنسر هم تقریبا استانداره...

hamed 3dmax عزیز با تشکر، منظورت رو متوجه نشدم، کجا ها مشکل داره به نظرت؟

madmaster_3d عزیز با تشکر، اون حالت به خاطر متریال کف هست که سایه رو پخش میکنه و به خاطر نوردهی کلی صحنه...

taghi abbas

Well-Known Member
به هر حال می خواستم کمی فضا شلوغ به نظر بیاد در عین سادگی...ضمن اینکه اون دیسپنسر هم تقریبا استانداره...
خواهش میکنم. منظور اصلیم این بود که اون دو تا ی کنار دیوار خیلی نزدیک به دیوارن و اگه قرار باشه اتاق رو پوشش بدن نمیتونن. منظورم این بود . ببخشید . ممنون

*farshid*

کاربر VIP
کار بسیار خوبی شده ... کل کار از نظر رنگبندی میتونست یه مقداری هیجان انگیز تر باشه
متریال کف بهتره رفلکت کمتری داشته باشه ... تکسچر بتن رزولیشن کمی داره
اشل آجر رنگ خورده دیوار هم باید کوچکتر باشه
در کل کار بسیار خوبی شده . هماهنگی نور درون و بیرون کاملا قابل قبوله صحنه دیتیل مناسبی داره.
موفق باشی

Elfin-D

Member
سلام
در مورد رنگ بندی دنبال فضای زنده نبودم، برای همین تو پست پروداکشن کل کار کمی desaturate شده...
در مرود تکسچر ها هم کاملا درسته...اصلاح میشه

با نشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا