بی بی کد اتاق خواب

AiDiN_TiNY

Member
سلام خدمت دوستان گلم
از اونجا که من رشته تحصیلیم زیاد مرتبط به 3dو طراحی نیست خیلی دیر به دیر مکس رو باز میکنم :paint:
این یه کار بعد از مدت هاست:cool:
خوشجال میشم دوستان نظر بدن:oops:
3dsmax,Vray (بدون پست پروداکشن!)

1

madmaster_3d

Well-Known Member
میگم خوبه دیر به دیر میزنیا. خیلی کاره خوبی شده. حیفه ادامه بده.

AiDiN_TiNY

Member
مرسی ،ارشد میخونم اونم کاملا بیربط به 3d...البت جا داره بگم مدل ها همه آمادن حتی حمام (کلن چیدمان کار کار من نیست) من فقط متریال +پارکت کف و نورپردازی و رندرشو زدم

دوستان ایرادگرفتن یادتون نره لطفا
:paint:

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
میدونم. منم منظورم این بود که رندرت خوب تقریبا. البته به نظر من همون ازشد رو بخون. چون 3 دی هم مثل بقیه چیزها پارتی بازی هستش حتی ....

arminAnim

کاربر متخصص
خسته نباشید کلیت کار خوبه اما سایه هاتون خیلی ضعیف هست. همین باعث کم شدن کنتراست نوری فضا شده. همینطور باعث شده تا شمعدانی و تابلوها روی هوا معلق به نظر بیان. یک جستجو بزنید با این عنوان : Occ یا ao ، کیفیت کارتون رو خیلی بالا می بره

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام کار زیبایی شده
رنگ بازی هاشو خیلی دوست دارم.
خوب تونستی رنگ هارو کنار هم بنشونی
اما فقط رندر اول خوب شده.میدونی چرا؟‌چون زاویه خوب شده.2 تا رندر دیگه چون زاویه ها خوب نشده نتونسته اون طور که باید خودشو نشون بده.اون کلوزآپ از تخت به دلیل ضعف شدید آبجکت ها کارو خراب کرده
مشکل دیگه سایز کوچیک رندرها هست.
به نظرم مدیران محترم باید محدودیت سایز برای حداقل در نظر بگیرن.
یه خورده آبجکت گذاریت ضعیف هست.یه جورایی شناختت رو بیشتر کن.در مورد سایز واقعی اشیاء . همخوانی سبک اشیاء و غیره.
به نظرم باید کار زیاد ببینی
از سایت فوق العاده d-e-s-i-g-n.ru غافل نشو.من یه بار کل سایتش رو با یه نرم افزار دانلود کردم! سرورشو منفجر کردم! ارزشش رو داشت.خیلی چیزها یاد گرفتم

AiDiN_TiNY

Member
مرسی از همتون مخصوصا عارف عزیز که تجربیاتشون رو به ما انتقال میدن

AiDiN_TiNY

Member
راستی در مورد شمعدانی ها و تابلوها :
پشت تخت خواب یه شیشه هست که پشتش حالت آب نما داره درواقع شمعدانی و تابلوها روی شیشه نصب شدن (دلیل رو هوا بودن!)

جدیدترین ارسال ها

بالا