آیا فروم رایگان برای سرور های ویندوز هم وجود دارد ؟

car20

Member
سلام

من برام دو تا سوال پیش اومده که از دوستان خواهش می کنم هر کسی هرجوری می تونه منو راهنمایی کنه سوال اولم اینه که آیا مثل این انجمن های رایگانی که برای سرور های لینوکس با وب سرور های آپاچی وجود دارد ( مثل و پی اچ بی بی بی , مای بی بی , وی بی , اس ام اف و ... ) آیا انجمن رایگانی هم برای استفاده در سرور های ویندوز وجود دارد ؟ اگر هست ایا رایگان هستند یا پولی ؟ و سوال دوم این که اگر کامپیوتر من یک کامپیوتر در یک شبکه باشد آیا می توانم برای راه اندازی یک انجمن در بین کامپیوتر های داخل شبکه بر روی کامپیوتر خودم آپاچی رو نصب کنم و بعد یک انجمن راه اندازی کنم یا اونقدر ها هم که فکر می کنم ساده نیست

در ضمن خدمت دوستان اضافه کنم که در شبکه داخلی SharePoint ماکروسافت که از تکنولوژی دات نت بهره می بره استفاده شده .

در دو سایت دیگر هم این سوال را مطرح کردم که اگر به نتیجه درستی رسیدیم با دیگر دوستان هم در میان خواهم گذاشت

خیلی ممنون می شوم دوستان و خصوصا مدیران محترم که در این مورد آشنا تر هستند راهنمایی بفرمائند . با تشکر از همه شما خوبان

YTERROR

Active Member
من برام دو تا سوال پیش اومده که از دوستان خواهش می کنم هر کسی هرجوری می تونه منو راهنمایی کنه سوال اولم اینه که آیا مثل این انجمن های رایگانی که برای سرور های لینوکس با وب سرور های آپاچی وجود دارد ( مثل و پی اچ بی بی بی , مای بی بی , وی بی , اس ام اف و ... ) آیا انجمن رایگانی هم برای استفاده در سرور های ویندوز وجود دارد ؟

اگه به زبان ASP بخواین بله مووجوده ولی دلیلی نداره از فرومهای پی اچ پی استافده نکنید چون بروی بیشتر سرورهای ویندوز PHP نصبه حتی از خود کنترل پنل HELM یا سایر کنرتل پنلهای سرور وسندوز مستقیما می توایند فروم پی اچ پی بی بی رو نصب کنید و هیچگونه مشکلی از این نظر که سرورتون لینوکس یا ویندوزه ندارید

من یک کامپیوتر در یک شبکه باشد آیا می توانم برای راه اندازی یک انجمن در بین کامپیوتر های داخل شبکه بر روی کامپیوتر خودم آپاچی رو نصب کنم و بعد یک انجمن راه اندازی کنم یا اونقدر ها هم که فکر می کنم ساده نیست

شما اگه با کمک یک نرم افزار مثل EasyPHP یا WAP پی اچ پی و آپاچی و MYSQL رو نصر کنید و سپس فروم مورد نظر هم نصب کنید و درایو مربوطه مورد نظرتون که بنرامه نصب شده رو Share نید بین سایر سیستمهای شبکه این امکان براتون امکان پذیره

موفق و پیرو زباشید

car20

Member
YTERROR جان شايد من در ابتداي عرايضم فراموش كردم كه بگم من قصد دارم اين فروم رو روي سايت اداره ي خودمان كه بر روي اينترانت داخلي ( شبكه لن ) قرار دارد و با sharepoint ماكروسافت كار مي كند نصب كنم نه بر روي سرور هاي ويندوزي كه در هاستينگ ها موجود است ( خوب البته تقصير خودم بود كه خوب توضيح ندادم ) به نظر شما اين امكان آيا وجود دارد ؟
در مورد سوال دوم واقعا به همين راحتي من مي تونم يك فروم داشته باشم ؟ آيا با تماس كامپيوتر هاي شركت به كامپيوتر من سرعت من خيلي پايين مي آيد ؟

reza_pa48

Active Member
در مورد سوال دوم: اگه شبکه شما مشکلی نداشته باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد

car20

Member
خوب من الان آپاچي ، پي اچ پي و ماي اسكيو ال را نصب كردم يك فروم هم در كامپيوتر خود در لوكال ايجاد كردم ، آي پي دستگاهم هم مثلا 20.30.45.139 است ، حالا من چطور به دوستان لينك بدم كه از اين صفحه بازديد كنند ؟

car20

Member
ITCN ASP.NET Forum 2004

سلام
يك برنامه اي توي نت پيدا كردم البته اصل برنامه پولي است و ما كه پي بال نداريم تا بخريم تازه اونقدر هم برنامه اش معروف نيست كه آدم ريسك كنه و بخره اما خوب به هر حال فرومي است تحت تكنولو»ي دات نت كه دوستان مي تونند براي ديدنش به اين آدرس بروند ، همچنين كد هاي اين برنامه را كه سازنده در سايت كد پروجكت گذاشته و اوپن سورس هم هست رو مي توانيد از اينجا دانلود كنيد ( يادتون نره براي دريافت بايد عضو سايت كد پروجكت باشيد ، اين سايت عضويتش براتون خوبه ، پس عضو بشين و سورس رو دانلود كنيد )
بازهم دوستان اگر برنامه اي پيدا كردند اينجا معرفي كنيد. ممنون
screenshot.png

YTERROR

Active Member
دوست عزیز شما که می خواین روی ویندوز نصب کنید و از طریق نرم افزارهای مثل easyphp یا ... با نصب php And MYSQL And Apachi که هنگام نصب برنامه نصب می شوند از فرومهای پی اچ پی استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا