آيا محدود كردن ورود كاربران غير عضو براي ديدن مطالب در ايندكس كردن تاثيري دارد؟

منظورم اين كه من نذارم كسي كه تو سايت من عضو نيست مطالب رو ببينه
بازم مي تونند گوكل و ياهو اينكس كنند؟
پرتالي كه من نصب كردم ماي بي بي 1.2.1 ه
اينم آدرس سايتم :
www.charshakh.com

persiaseo

New Member
دوست عزيز

گوگل براي ايندكس كردن صفحات وب دقيقا نظير يك كاربر واقعي عمل مي كند. اسپايدر گوگل از طريق لينكهاي موجود در صفحات آنها را ايندكس كرده و اگر با ارسال چندين تقاضا - Request به صفحه مورد نطر دسترسي پيدا نكند آنرا رها مي كند.

البته به اين نكته نيز باشد توجه كرد كه اگر قبلا صفحات شما براي عموم آزاد بود. در اينصورت امكان دارد كه در آن محدوده زماني، روبوتهاي گوگل صفحات شما را ايندكس كرده باشند. در اينصورت صفحات شما ممكن است در Cache گوگل موجود باشد و به ازاي جستجو برخي كلمات، صفحات شما براي كاربر نمايش داده شود. ولي با گذشت زمان و در Crawl هاي بعدي گوگل، اين صفحات نيز به مرور از ايندكس گوگل حذف خواهند شد.

Webber

Well-Known Member
سلام
فكر نمي كنم محدوديتي براي جستجوگر گوگل باشد.اين موتور واقعا در وب مي خزد و از هيچ چيز نمي گذرد.شايد خبري كه (گوگل يك صفحه ي محرمانه از سايت ادوبي را ايندكس كرد )را شنيده ايد با اين اوصاف مي توان جواب تقريبي را يافت
متشكرم
موفق باشيد

morsoltany

Active Member
حرف دوستمون persiaseo تایید می شه
به خاطر همین هست که سیستم های خوب مثل vb یک قسمت آرشیو دارن تا موتور های جستجو بتونن صحفه ها را ایندکس کنن و به جستجو گران ارائه بدن

Tony.65

New Member
منظورم اين كه من نذارم كسي كه تو سايت من عضو نيست مطالب رو ببينه
بازم مي تونند گوكل و ياهو اينكس كنند؟
پرتالي كه من نصب كردم ماي بي بي 1.2.1 ه
اينم آدرس سايتم :
www.charshakh.com

بله مشکل داره .کلا اگه برا ورود به قسمتهایی از سایتت پسورد بزاری موتورهای جستجو نمیتونن اون صفحات رو ایندکس بکنند

جدیدترین ارسال ها

بالا