آيا داشتن رسيور اينترنت مجوز ميخاد؟

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
امير جان منم تو ايرانم اما خوب بابا الكي هم كه نميشه گير داد ! اطلاعات شهر ما چند كوچه پايين تر از كچه ماست تازه با رييسش هم همسايه هستيم ! ديگه اينطور هم نيست كه الكي گير بدن كه ;) .

من در مورد گذاشتن ديش توي ديد شوخي كردم اما خوب ... ;)

مخلصم
سايان

Vmj

Member
آقاي غمنويس شما مطمينيد كه مجوز فقط براي سند هست؟
ولي من فكر ميكنم كه فقط براي Receive باشه چون اولا تحهيزات سند حدود 2 ميليون باشه. اين رو irsat به من گفت. ولي چيزي كه همه مردم يعني اكثر مردم استفاده ميكنند فقط Receive هست و Send رو با خط تلفن انجام ميدن. بنابر اين به احتمال 99٪ دريافت مچوز داره نه ارسال.
در ضمن ارسال خالي به هيچ دردي نميخوره. ميتونيد زنگ بزنيد از IRSAT.COM بپرسيد. شمارش رو هم از سايتش برداريد.

Ghamnevis

Well-Known Member
VMJ جان بله من مطمين هستم !

براي فقط براي سند مجوز ميخواد و گرفتن كجوز براي ريسيو به عهده شما نيست و به عهده شركتي هستش كه خدمات را به شما ارايه ميده !

بله اكثر مردم ريسيو استفاده ميكنند براي همينه كه نياز به مجوز نداره چون اگر امكان سند هم داشته باشند كه ميشن عين يك ISP و ميتونند از طريق وايرلس سرويس بدن كه امكانش هم هست و مخابرات اين مجوز را ميده ولي قيمتش فوق العاده بالاست و از عهده ما يا من يكي ساخته نيست!

بله بازم درسته منم نگفتم سند نداره گفتم !؟
اينجا بحث براي دريافت بود نه ارسال . همينطور كه شما گفتيد براي ارسال بايد از همون خطوط تلفن يا Dial-Up استفاده كرد. البته نه الزاما ! هر كس ميتونه براي سند از همون كانكشن قبلي خودش استفاده كنه، حالا يا Dial-Up معمواي يا DSL و ...

در ضمن تا اينجايي كه من ديدم اين نت فقط به درد دانلود ميخوره و اكانت هاي اون هم به صورت ماهيانه عرضه ميشه و تنها محدوديتش در دريافت هستش.

مثلا 3 گيگا بايت در ماه يا ... كه بسته به حجم قيمت هم فرق ميكنه! در ضمن وقتي كه شما آنلاين نيستيد ( يعني امكان سند نداريد) يك سري فايل هايي مياد كه ميتونيد دريافت كنيد و جز اكانت شما به حساب نمياد ! اكثرا هم DVD هاي روز دنيا و Album هاي جديد موسيقي هستند!!!! كه به صورت هديه براي شما مياد. (به اين نوعش ميگن اينترنت آفلاين) ! و فرقش اينه كه شما در سفارش دادن يك برنامه مختار نيستيد، يعني فايلهايي براتون مياد كه ميتونيد بگيريد ميتونيد نگيريد! من در انجمن هاي PersianTools يك مطلبي خوندم كه خيلي برام جالب بود و اون هم اين بود كه شما ميتونيد بدون آنلاين بودن سفارش برنامه يا فيال بديد و اون را دريافت كنيد!!!!!! (اينترنت آفلاين نه ها !!! )
دقيقا مثل آنلاين عمل ميكنه ولي جز آكانت محسوب نميشه !

براي ديدن توشيحات بيشتر ميتونيد به انجمنهاي اين سايت مراجعه كنيد و در تالار نت ماهواره اي مطالب مفيدي بخونيد.

سوالي بود من در خدمتم ( البته تا اونجايي كه معلوماتم قد بده !)

سايان

worldman_safa

Active Member
با سلام دوستان عزيز !

اولا آقا سايان جون ممنونم از راهنماييتون ولي منم اين موردو مي دونستم و مشكل اصلي تو

اين روش اينه كه بايد اول با مودم درخواست برنامه كنيد و بعد منتظر جواب بشي .

البته براي دوستاني كه خيلي داونلود مي كنند بدك نيست .

در حال حاضر نيز بهترين ريسيور ، ريسيور sky star2 هستش كه خيلي تعريفش رو شنيدم ! :wink:

در هر حال خيلي ممنون .

قربان همه

امين

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
درسته امين جان

عيب كه نه شايد مزيتش اين باشه ! شما با برنامه مخصوص اين كار سفارش برنامه را ميدي بعد برات مياد و ميتوني خيلي راحت بگيريش‌!
بله Sky Star2 بهترين هستش به نظر منم البته اگر ميخوايد براي ديدن چنلهاي ماهواره هم ازش استفده كنيد بهتره يك ريموت دارش را تهيه كنيد (قيمتش هم تقريبا بين 120 تا 140 هزار تومان هست)

مخلصم
سايان

siavash-tanha

Well-Known Member
ghamnevis گفت:
سلام
امير جان منم تو ايرانم اما خوب بابا الكي هم كه نميشه گير داد ! اطلاعات شهر ما چند كوچه پايين تر از كچه ماست تازه با رييسش هم همسايه هستيم ! ديگه اينطور هم نيست كه الكي گير بدن كه ;) .

من در مورد گذاشتن ديش توي ديد شوخي كردم اما خوب ... ;)

مخلصم
سايان

بابا سايان جان بخاطر همينه كه بهت گير نميدن ديگه :wink:

چون طرف همسايه شماهه و رفت آمد دارين :lol:

در ضمن آخرش چي شد ؟

من ديش و بيرون بزارم يا نه؟

مخلصم

Ghamnevis

Well-Known Member
نه بابا چي چي رو رفت و آمد داريم چرا حرف در ميارين :)

نه حالا ما گفتيم بيرون بزار اما نه اينكه بياي بزاري وسط كوچه :D
اگر واسه مغازه يا كافي نت ميخواي كه فكر نكنم اصلا مشكلي باشه ! واسه خونه هم البته نيست.

مخلصم
سايان

MrMohi

Active Member
مجوز فقط برای سند هست و برای ریسیو هیچ مشکلی ندارید ... اگر هم یه وقت از طرف بسیج یا هویج یا هندویج یا هر عمله ای اومد در خونتون گفت جمعش کنید میتونید انگشت شسطتتون رو بطرفش بگیرید و بهش بگید بره کنار باد بیاد ...

rahmani

Member
با سلام.
ghamnevis جان آيا اطلاعات شما مستند است؟ و مطمپني؟
تا آنجا كه من مي‌دانم اين كار نه تنها ممنوع است بلكه جريمه‌ي آن از كانالهاي ماهواره هم سنگين‌ترست.
شركتهايي هم كه اين كار را انجام مي‌دهند مي‌گويند با مسپوليت خودت. در ضمن كي گفته كه رسيو آزاد است و سند مجوز مي‌خواهد؟
البته خيلي‌ها اينكار را انجام مي‌دهند. ولي اين دليل آزاد بودن آن نيست. اگر اطلاعات مستند و بيشتري داريد ما را هم بي نصيب نگذاريد.

black-die

Active Member
MrMohi گفت:
مجوز فقط برای سند هست و برای ریسیو هیچ مشکلی ندارید ... اگر هم یه وقت از طرف بسیج یا هویج یا هندویج یا هر عمله ای اومد در خونتون گفت جمعش کنید میتونید انگشت شسطتتون رو بطرفش بگیرید و بهش بگید بره کنار باد بیاد ...

كللي حال كردم با حرفت بچه محل :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

salmanclever

Well-Known Member
سلام
آقا ريسيورو بخر بي خيال گير مير بابا كي مياد گير بده بچه ها يك عمري ريسيور دارن كسي بهشون گير نداده خب يك جايي بزار كه زياد ديد نداشته باشه
هر كي هم گير داد بگو سلمان گفت بي خيال ميشه بهش بگو به ريسيورم دست بزنيد سلمان سرتونو ميبره
بزار آقا بزار ريسيورو
سلمان...

Mandana

Active Member
فقط ابوذر اگه خواستي بذاري يه جا بذار كه ما بتونيم بيايم سنگ بزنيم.

Mandana

Active Member
چي شده آسان؟بابا خوب ببخشيد يه تاپيك خارج موضوع تا حالا كسي رو نكشته(البته 1087 تا كشته)كه الان شد 1089 تا:lol:

H-assan

Well-Known Member
منظورم این نبود که خارج موضوع هست گفتم حواست باشه حتمی این مورد رو رعایت کنی در ضما من کی باشم که بخوام از خصیت مثل شما ایراد بگیرم من همچین جسارتی نمی کنم

از توجه منظور به طرف بود که حتمی این کار رو انجام بده در ادامه شوخی شما بود

siavash-tanha

Well-Known Member
abtin_khosravi گفت:
فقط ابوذر اگه خواستي بذاري يه جا بذار كه ما بتونيم بيايم سنگ بزنيم.

8O

آبتين جان سره چند نفر اين بلا رو آوردي :lol:

پس يادم باشه تو اومدي گرگان ديشمو يه زير ميرايي گومو گور كنم :wink:

شوخي كردم

مخلصتم

siavash-tanha

Well-Known Member
MrMohi گفت:

:lol:

محمد جان ميترسم اينكارو كنم فرداش كه دارم بيدار ميشم تو يه دنيا ديگه بيدار بشم :lol: :lol:

مخلصم

blacklife1

Member
بابا شما تو شهر بزرگين و هيچ كس باهاتون كاري نداره
ما كه توي شهر كوچيك هستيم اگه آب بخوريم همه ملت مي فهمن
حالا چه برسه به ديش و اين چيزا
1 ساعت نشده همه ملت مي فهمن و در راس اونا هم اطلاعات
اينجوري بدبخت ميشيم و 120000 تومن از جيب مبارك دود ميشه ميره هوا
آقا يه راه حل عمل بگين واسه ما كه اينجاييم

M

Mahmoodi

کاربر مهمان